Skocz do zawartości
moonka

4x Purple Bud auto feminizowane 60x60 140W

Rekomendowane odpowiedzi

44/12/21

Dzien jak codzien... Przybywa powoli szronu a na Master kush "wloski" zaczynaja zmieniac kolor na brazowy. Poza tym nic sie nie dzieje. Brak oznak niedoborow lub przenawozenia wiec jest ok🙂 Zamontowalem dzisiaj dodatkowy wylot powietrza na tylnej sciance aby to powietrze wpuscic do malego boxa w celu ogrzania go. Na jutro zostalo podlaczyc sie do malej czesci oraz zamontowac dodatkowa rurke do podwieszenia filtra po srodku boxa

20240228_161851_compress69.jpg

20240228_161908_compress16.jpg

20240228_161855_compress18.jpg

20240228_161903_compress24.jpg

20240228_161844_compress91.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

44/12/23

Pytanko przy piatku. Lampa wisi okolo 20cm od najwyzszych szczytow. Moc okolo 55%. Pali delikatnie koncowki lisci i nie wiem czy zostawic tak lampe czy podniesc lub zmienszyc moc?

20240301_083742_compress40.jpg

20240301_083751_compress27.jpg

20240301_083920_compress98.jpg

20240301_083929_compress36.jpg

20240301_084005_compress89.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@WymiataczMega w sumie o tym nie pomyslalen. Jedynie master kush nie ma takich koncowek i jako jedyny nie jest tak nabity azotem od samego poczatku. Generalnie nie dostaja nic z azotem a jedynie to co bylo w ziemi😅 moze nastepne podlanie zrobie czysta woda🤔 nie chcial bym zeby to sie pogorszylo bo nie potrzeba mi problemow...😂

Edytowane przez moonka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Boczelli nie daje. Daje do niej bakterie i na sam koniec natleniania odrobine mikoryzy. Wczoraj podlewalem sama herbatka bez zadnych dodatkow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Udyr potas dostaly okolo tydzien temu. Koncowki juz wczesniej byly jasniejsze a dzisiaj rano zauwazylem, ze zrobily sie suche i brazowe. Pomyslalem o lampie bo wczoraj czy w srode delokatnje ja obnizylem 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Kolejny problem. Mam wrazenie, ze wyciag ledwo dziala... musze wtlaczac powietrze do srodka aby warunki byly optymalne ale przez to namiot jest "nadmuchany". Wyciag nie nadaza wiec zastosowalem mniejszy went komputerowy jak wtlaczajacy i caly czas to samo😐 czy mozliwe jest  aby od wilgotnosci w okolicy 70% filtr sie zapchal i nie przepuszczal wystarczajaco duzo powietrza? Czy moze trzeba zastosowac mocniejszy went na wyciag ewentualnie podlaczyc dwa bo mam takie same? Narazie zostawiam lekko uchylony namiot zeby powoetrze mialo ktoredy uciekac ale smrod starych przepoconych skarpet zmieszany z zygowinami srednio mi sie podoba a tak w tym momencie wali z boxa🤣

Edytowane przez moonka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam taki patent, że puszczam bucha z fajki i obserwuję jak dym się zachowuje... czy jest cug. Test jak w tunelu aerodynamicznym 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam narazie czasu zeby zdejmowac filtr bo dosyc solidnie go przekleilem tasma...😅 narazie podpialem w polowie ruru drugi wentylator i jest lepiej. Jesli to filtr sie zapchal od wilgoci to jest szansa go odratowac czy szukac od razu nowy?

@WBB nie puszcze bucha bo zaciagnie go do boxa z automatami😂 po weekendzie bede kombinowal co z tym zrobic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@Boczelli nie mam pojecia ile go tam wchodzi ale raczej taniej kupie wegiel niz nowy filtr😅 bylem przed chwila sprawdzic stan rzeczy i teraz jest wzglednie ok. Namiot napiety ale nie nadmuchany. Smrodu nie czuc na zewnatrz wiec jest na +. W malym boxie czuc jak wlatuje powietrze wyciagane z duzego wiec przeplyw jest. Nie czuc w maly boxie zadnego smrodu wiec filtr dziala. Byc moze moje wentylatory sa za slabe do filtra. Kupowalem to jako bardzo budzetowy zestaw wiec nie moge spodziewac sie cudow. Jednak teraz i temperatura i wilgotnosc sa na odpowiednim poziomie. Musze jedynie pomyslec nad dodatkowym mieszakiem a wlasciwie dwoma. Jeden exta do duzego boxa i jeden do "przedpokoju"😂

Edytowane przez moonka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@moonka a co Ci moge powiedziec od siebie to ze to zbieranie sprzetu sie nigdy nie konczy, zawsze sie chce czy trzeba cos jeszcze i jeszcze 😅 kupisz jedno to okazuje sie ze dwa kolejne elementy sa do wymiany i tak w kolko🙈

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
5 godzin temu, moonka napisał:

@Boczelli nie mam pojecia ile go tam wchodzi ale raczej taniej kupie wegiel niz nowy filtr😅 bylem przed chwila sprawdzic stan rzeczy i teraz jest wzglednie ok. Namiot napiety ale nie nadmuchany. Smrodu nie czuc na zewnatrz wiec jest na +. W malym boxie czuc jak wlatuje powietrze wyciagane z duzego wiec przeplyw jest. Nie czuc w maly boxie zadnego smrodu wiec filtr dziala. Byc moze moje wentylatory sa za slabe do filtra. Kupowalem to jako bardzo budzetowy zestaw wiec nie moge spodziewac sie cudow. Jednak teraz i temperatura i wilgotnosc sa na odpowiednim poziomie. Musze jedynie pomyslec nad dodatkowym mieszakiem a wlasciwie dwoma. Jeden exta do duzego boxa i jeden do "przedpokoju"😂

Używałem w pierwszej uprawie primaklima ale czytałem że wilgoć zabija filtry a że tanie nie są 6cali postanowiłem że kupię z mars hydro są tanie a muszę używać już na początku bo gorilla śmierdziuch jak już są małe a i wilgoć na początku duża po 80 i tak wydaje mi się będzie taniej przynajmniej u mnie

Edytowane przez mateo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...