Skocz do zawartości
WielebnyMerry

3x Blue Cookies Auto Femi 150W HPS

Rekomendowane odpowiedzi

@Resio666 moge Ci polecić coś co będę wrzucał po MobyDickach..

Aczkolwiek sam tego nie uprawiałem jeszcze 😄

U mnie już leżą pestki.. ogólnie zamawiam więcej pestek niż wysiewam.. 😄 to jest chore z tymi pestkami 😄

A ile roślin? W boxie? 

 

Screenshot_20240104-231006.png

Screenshot_20240104-231038.png

Screenshot_20240104-231045.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mr.Green miałem dwa grow temu critical kush i powiem Ci ze klepał zajebiscie,kanapowo...chociaz i tak wole oryginal 😀 

ja w dalekich planach mam wlasnie zwyklego criticala,og kush,bubble kush i specjal queen bo mi fajnie podszedł 🙂Tylko kiedy ja wystartuje...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ledzik na próbę zamontowany 20cm nad roślinami i moc dana na 75% jeśli ktoś coś może podpowiedzieć to słucham to moje pierwsze chwile z lekami więc błędy będą na pewno. Efekt😮 o niebo lepsze światło, a co ważniejsze lepszej jakości zdjęcia przy włączonym świetle. Ten panel to odpowiednik HPS 400W ciekawe ale zobaczymy, max powierzchnia jaką można nocy oświetlić box dla dogodnych warunków to 80x80. Dzięki za za wszystko a teraz czekać z tydzień na efekt albo na kolejnej uprawie.

 

 

IMG20240105224231.jpg

IMG20240105221415.jpg

Dodam że to chyba już około 18 dzień flo

IMG20240105224807.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@WielebnyMerry efekt będzie z pewnością. LED jest bardziej wydajny i tak jak już wspomniałeś taka lampa zastepuje HPSa 400

Szkoda że zdążyły się już tak wyciągnąć 🙂 Daj na razie 30cm wysokości. 20 może być za blisko poki co i może narobić trochę krzywdy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mr.Green jutro już to ogarnę, dziś ledwo chodzę już. No cóż jeszcze mam Frost gorille która nie jest na flo choć perflowery pokazała ale już tak około 2 tygodnie kilka włosków i tyle, więc korzystam z tego i ładnie ja naginam. Co by nie było będzie swoje🤤

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

UP 21 FLO Blue Cookies 45 Frost Gorilla?!🤔

 

Co tu dodać, na zewnątrz mróz a w boxsie na plusie i to jak wczesnym latem nocka około 14-16 a w dzień do 22-24😁

Dostają 150% zalecanej dawki 6ml na litr wody, mówię tu o BC, bo coś małpa się nie chce zebrać do kwitnienia🤬

A tak z ciekawości możliwe że tyle jest na wegu automat 45 dni?

 

Ledzik może będzie widać może nie ale robi robotę, panna zwłaszcza jedna wcześniejszą się ładnie szroni i obrasta w kwiaty. Początki liści zaczynają nabierać koloru ciemno sinego różu czy jęk to nazwać. Zaczyna pojawiać się zapach ale coś słabo pachną. Do tego wyłączona całą wentylacja, odżywiają się tlenem grawitacyjnie z uwagi na to że box nie jest szczelny jak namiot.

 

Myślę że spokojnie do połowy lutego nie wcześniej będzie kosa pierwszej małpy, co mi wręcz pasuje nawet jak by trza było co 2-4tygodni kosić, wtedy ciągle zioła miał bym pod dostatkiem na bieżąco. Szczerze nie paale już że 2-3 tygodnie i mam ochotę urwać coś na małego blanta ale raz że chyba za wcześnie a dwa że szkoda.  No cóż trzeba lecieć dalej

IMG20240109093409.jpg

IMG20240109093400.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie szybkie pytanie:- 23 dzień flo BC, planowana kosa za około 5-6 tygodni to max, tyle że nabierają pędu w wytwarzaniu pąków. Zacząć im od poniedziałku dawać PK czy się jeszcze wstrzymać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam znów z pytaniem, mam dzisiaj 54 dzień życia Blue Cookies ale jedna szczególnie dochodzi szybko, zaczyna chyba już wybierać pokarm z liści. Postanowiłem dziś i jutro zapisać sama wodę, aż do przelania, w poniedziałek mam zamiar przez cały tydzień karmić PK.

I teraz moje pytanie, w sposobie sporządzenia od Canna pk13/14 jest napisane żeby zrobić roztwór w 10 litrach wody, dodać 15ml ok po czym mieszać z pozostałymi odżywkami.

Czy dobrze to zrozumiałem? Będę na razie zapodawac jednej BC ponieważ najbardziej jest do przodu, druga panna słabo kwitnie ale po mału po mału.

Frost gorilla jak wspominałem pokazała jakiś czas temu perflowery i na tym koniec więc zmiana nawozów na kwitnienie, automat który długo się określa czy chce kwitnąć🤣

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mr.Green  a oto i one, dziś bez podlewania, bo jest max mokro. Co zauważyłem że korzonki które wystają po malu zaczynają żółknąć.

 

Jesteś bardziej doświadczony więc przy okazji napisz czy dobrze zrozumiałem stosowanie PK, proszę.IMG20240114185608.thumb.jpg.03f46be7731857774e78e488fc54dfd8.jpgszybszy Blue CookiesIMG20240114185614.thumb.jpg.d19497234207fc6b94191e9cec652209.jpgociągajacy się Blue CookiesIMG20240114185626.thumb.jpg.a53edfb76e271dc2917bb386958af19c.jpgFrost Gorilla

Jeszcze zbliżenie gdzie widać że wyjada pokarm chyba że to coś innego ale to od 3dni tak się dzieje, na wyższych 2 szczytach przypalone 2 listki od lampy bo poszybowały jeszcze w górę 🤔😁

IMG20240114190317.jpg

IMG20240114190304.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...