Skocz do zawartości
WielebnyMerry

3x Blue Cookies Auto Femi 150W HPS

Rekomendowane odpowiedzi

@WielebnyMerry Curring to tak po chłopsku "marynowanie" "konserwacja"  topy dużo lepiej pachną i są twardsze.. według mnie jest to bardzo istotny aspekt uprawy 💪♥️

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i nabierają mocy pamiętaj że płukanie możesz zrobić 2 tygodnie przed palenie lepiej smakuje możesz też do końca nawozić żeby do końca puchło ale czy waga ważniejsza od jakości ? Nie koniecznie jak wiesz że wyjdzie ci dużo to lepiej czasami poświęcić 50 czy 100g na rzecz jakości😉😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@mateo @vego1989 @Resio666 curing zrobię na kolejnej kosie i efekt końcowy będzie w sumie po około 6-7 tygodniach,  tak wyczytałem. Suszenie liczmy tydzień i curing około 6 niby można go skrócić bo jest na to sposób ale nigdy tego nie robiłem. Ba i tak curing będzie bo codziennie praktycznie będę sięgał do słoika po ziółko na jointa🤤🤤😁😁

 

 

Dawaj ta wynik końcowy bo sam jestem ciekawy ile wyjdzie z takiej roślinki, wiszą i się słuszna, długość to około 50cm praktycznie na każdym jest gruba palą na co najmniej połowę butelki jak dałem na porównaniu przed ścinka na stronie 12 tematu, dla informacji dla tych co liczy się wynik końcowy.

 

Jak można by w jakiś sposób przekazywać nagrody to bym podesłał jakieś nasionka🤣🤣🤣 ale wiadomo nie którzy z forum uprawiają legalnie w Holandii a niektórzy w pozostałej części Europy😉😉😁

 

 

Dawać obstawiać wynik końcowy👍👍👍💪💪

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, mateo napisał:

Z 300na mokro i łodygami obstawiam 85

Popatrzyłem na foty jeszcze raz 80g

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

UP 30 dzień flo Gorilla Frost XXL oraz Blue Cookies 56 dzień flo

 

Mam wrażenie że coś producentowi nie wyszło wystrzelenie się w fast flo, miało być w 60 a wyjdzie w sumie prawie jeszcze raz tyle🤣🤣🤣.

 

Mojej winy też w tym jest ale zapewne chyba nie na tyle żeby tyle dłużej kwitły czy rosły automaty🤔

 

Gorilla Frost tak się rozkrzaczyla że nawet nie mam jak jej przyciąć, dodam że ona jest dopiero w połowie okresu kwitnienia i chyba będzie to potwór, ale nie mam możliwości jej porozkładać bo niebieskie ciastko jeszcze że 2 tygodnie musi mieć lepsze dojście światła, a to z nią się dzieje macie przedstawione 😮😮 ona w porównaniu do siostry wyglądem już ja przebiła.

 

Co do ściętej to wrzucę później zdjęcia bo nie wiem czy to dobrze zrobiłem, z suszarnia zawsze mam problem😁

IMG20240213142733.jpg

IMG20240213142743.jpg

IMG20240213142757.jpg

IMG20240213143404.jpg

IMG20240213143415.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@WielebnyMerry im nizsza masz temp tym mozesz miec wyzsza wilgotnosc. Nie sa to idealne warunki, ale ja bym sie nie martwil.

Edit. Otrymuj lepiej, poucinaj te wszystkie liscie bo w nich jest najwiecej wody. Wilgotnosc powinna spasc.

Edytowane przez Boczelli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@vego1989 jutro zobaczę rano jak to się będzie miało jak podałem ciepłego bardziej. Może ktoś doradzi jak to ma funkcjonować żeby służyło, ja wcześniej w kartonie na przelocie ruszyłem bo nie miałem takich dużych😮 łodyg. Mam dostępny wyciąg powietrza bo go nie używam w growbox. Ale czy on coś pomoże jeśli będę pompował z zewnątrz cieplejsze powietrze skoro teraz skierowałem "farelkę" w stronę szafy i uchyliłem około 4-5 cm drzwi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po raz kolejny to napisze ale... Po co suszyc z calymi lodygami i z liscmi? Obcial bys wszystko co zbedne i nie mial bys takiego problemu z wilgotnoscia🤷‍♂️

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...