Skocz do zawartości
WielebnyMerry

3x Blue Cookies Auto Femi 150W HPS

Rekomendowane odpowiedzi

Gość

Standardowe Lst jak odbije zawsze mozna poprawić dociągnąć porozkładać bardziej odnogi 👍

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

23/17 

Witam, po mału czas się szykować do pojawienia się pierwszych kwiatów, obstawiam max 10 dni i zaczną kwitnąć. Wczoraj dostały pół dawki zalecanej biogrow, a dziś największą wygląda na oklapniętą. Wykonałem również " lst " na drugiej panience, ale tam tylko uchwyciłem szczyt i go nagiołem. Puki co bez niespodzianek od kilku dni  bez dogrzewania. 

Kolejną aktualizację zrobię za równy tydzień, chyba że dopadną mnie problemy. Wtedy też będzie można spróbować ocenić słowa producenta 60dni od ziarenka😁

IMG20231212131157.jpg

IMG20231212131211.jpg

IMG20231212131215.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@WielebnyMerry można poprawić ale poczekaj jak ziemia wyschnie to wtedy zrob poprawkę teraz nie radzę bo łodyga będzie napeczniala od wody i łatwo o pęknięcie 🙈👍

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@WielebnyMerry jak jest dobrze lst zrobione to co jakiś czas sobie te miejsca naciagaj do dołu albo na boki. Według uznania.żeby np.wyrównywać szczyty czy odginać gałęzie 😉 żeby odsłonić topki👊

Edytowane przez WymiataczMega

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

up 25/19

 

Tak więc się stało, zostały powyginane i podlane drugi raz dawka z bio-grow 2/3zalecanej dawki, w ilosci 400ml na roślinę. Podlewane były wczoraj wcześniej rano.

Na razie nie widać żadnych niedoborów i nadmiarów, wczoraj wydawały się ciemne liście  ale chyba nadwyżkę lyknely bo się ładnie rozjaśniły😁

Jak myślicie odczekać z tydzień i zrobić im fryzjera czy na razie to za wcześnie bedzie? Chodzi mi bardziej o liście które wychodzą od odrostów.

IMG20231214204122.jpg

IMG20231214204258.jpg

IMG20231214204309.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@WielebnyMerry jesli sa zdrowe i w niczym nie przeszkadzaja to ich nie wycinaj. Poczekaj az sie rozrosna i wtedy powycinaj te, ktore faktycznie beda zbedne tzn np beda zaslaniac topy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

28 Blue cookies/22frost gorilla

Witam tak więc zbliżamy się do półmetka producenta. Jak myślicie 2 panienki wyrobią się w ciągu 32 dni do zbioru, jeszcze nie pokazały perflowefow? Zastanawiam się co zrobić z gorillą, czy zostawić na próbę i niech rośnie czy zrobić film lub topping, z tym że to automat. 

 

Wilgotność na poziomie 53% utrzymuje się bez nawilżacza w dzień i w nocy, temperatura w nocy około 17st w dzień koło 22-25 max. Wczoraj zostały podlane drugi raz 2/3 zalecanej dawki bio grow po około 150ml na roślinę, była to dolewka bo na wierzchu ziemia była sucha a pod spodem dość wilgotna, zrobię im wolne dziś i jutro podleje im dopiero późnym wieczorem ale już pełna dawka w proporcji około 1L na roślinę, myślę że trzeba przelać bo ani razu od początku przy podlewaniu jeszcze mi woda nie wypłynęła dołem. Nic na razie nie zauważyłem jeśli chodzi o choroby itp. lampa około 30 cm nad roślinkami. LST wczoraj było poprawiane  i myślę że to już będzie przede mną ostatnie poprawka za jakieś 3-4 dni i czekam cierpliwie na początek kwitnienia. I tu też moje pytanie, czy bio bloom i top max lać dopiero jak się pokażą perflowery czy można im to aplikować wcześniej?

IMG20231217153043.jpg

IMG20231217152944.jpg

IMG20231217152938.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@WielebnyMerry Żeby się wyrobiły w 30 dni od teraz to musiałbyś @Mr.Green zamknąć w tej szafce z nimi, a wtedy się wyrobią nawet szybciej, bo będą się chciały jak najszybciej z tej szafki wydostać. :classic_smile:

Edytowane przez Zielone krainy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...