Skocz do zawartości
WielebnyMerry

3x Blue Cookies Auto Femi 150W HPS

Rekomendowane odpowiedzi

@Resi666 @Zielone krainy @Mr.Green macie poczucie humoru🤣 fakt faktem miejsce dla @Mr.Green się znajdzie bo boxa nie wygaszam co najmniej przez jeszcze 2 uprawy. Raz że z tej naprawdę nie liczę na więcej jak 50g i to bd dla mnie sukces. Dwa że mam jeszcze gratisy z auto a trzy że jak wspominałem lubię kombinować i muszę doprecyzować trening TP

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Resio666 @Zielone krainy @Mr.Green @moonka  to teraz z takim pytaniem, skoro już się określiły że chcą dojrzewać to od kiedy lać im nawóz na flo? Posiadam top max i bio bloom. Moje myślenie jest takie: - podlać teraz w kolejności samom wodą, i kolejnym razem czyli koło niedzieli dać im pierwszą dawkę na dojrzewanie wraz z ukorzeniaczem, ale nie wiem czy lać nadal bIo grow?

 

OD DZIS LICZE JUŻ JAKO OKRES FLO, PIERWSZY DZIEN DLA DWÓCH PAŃ BLUE COOKIES.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

31/25 weg 1 dzień flo Blue cookies

 

JAK się powiedziało tak się zrobiło. Podlane wodą z ukorzeniaczem. Więc teraz taka ciekawa sprawa, skoro są w połowie drogi do kosy i może to być fast, to czy rzeczywiście jest szansa że za te 30 dni będzie gotowy?

IMG20231220223129.jpg

IMG20231220222954.jpg

IMG20231220222948.jpg

IMG20231220222935.jpg

IMG20231220222931.jpg

IMG20231220222948.jpg

IMG20231220222935.jpg

IMG20231220222931.jpg

IMG20231220223539.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@WielebnyMerry w 30 dni raczej nie ma szans, chociaż miałem raz szybka odmianę to w 2msc była ścięta tylko ze ona szybko tworzyła kwiaty, u ciebie nie widać ich jeszcze więc będziesz musiał poczekać na topy dluzej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@szamayo pożyjemy zobaczymy, pierwsze dwa tygodnie pokażą. Jeśli nawet będą 6 tygodni kwitły to i tak przecież to normalne. A co do światła mogą zostać przy świetle 18/6 czy zmienić na 12/12. Pytam bo tam sezona wsadziłem z palenia który po malu sobie rośnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Prepers była dobra i mocna tylko ze paliłem ja pierwszy raz po przerwie sporej ale efekt codziennie miażdżyl mnie tak samo, a ile tego wyszło nie wiem bo nie ważyłem, ściąłem i tak wcześniej bo plecha była obecna bo z ziomkiem rękami liście obrywalismy 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@WielebnyMerry ja to jestem nowicjusz byku, wiem że automatów nie musisz zmieniać na 12, sezonom zmieniasz światło żeby wywołać kwitnienie, ale kiedy to zrobić żeby wyszło najlepiej to nie wiem 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

up 5 dzień flo Blue cookies i 29 dzień Frost gorilla

 

kobietki dostały wczoraj pierwszą dawkę nawozu na kwitnienie,50% zalecanej dawki, po 0,5L na roślinkę.

Frost gorilla jeszcze rośnie po malu coś, ale ma jeszcze dobre dwa tygodnie nim zacznie kwitnąć więc może coś jeszcze wypuści.

mam takie pytanie:- czy na takim etapie wycinać wiatraki czy dać im jeszcze czas?

sezon jak widać ładnie nisko sobie rośnie, przewiduje jego okres Wega na około 40-60 dni🤣 zmuszona została z tytułu automatów, na kolejnym wjeździe przy kwitnieniu automatów zmienię światło na 12/12 albo po prostu wpierw wykonam ponownie TP.  

 

wszelkie uwagi mile widziane😁

Zdrowych i Wesołych świąt, życzymy wszystkim użytkownikom forum, oraz ludziom którzy chętnie opiekują się tymi rzadkimi roślinkami😁🫡

 

 

IMG20231224144700.jpg

IMG20231224144707.jpg

IMG20231224144802.jpg

IMG20231224144746.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@WielebnyMerry Wzajemnie wszystkiego dobrego  i owocnych plonów 🙂

Jeśli przysłaniają niższe pąki to możesz je ujebać ( tylko nie wszystkie na raz )  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Resio666 @Pablo 1988 @Mr.Green  co mam zrobić, lampę muszę znów podnieść, a pozostałe będą miały za wysoko światło? Naginać czy co rozbić. Jeśli naginać na takim etapie to nie wcześniej jak za dwa dni jak ziemia przeschnie. Dziś ew idę na podstawki jakieś je podwyzsze. A waszym zdaniem coś innego zrobić bo rośnie jedna w szalonym tempie teraz, mimo lst ma już 0,5m wysokości a osiąga niby do 150cm, biorąc pod uwagę małe uginanie ma już około 70 cm😵💫😮

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@WielebnyMerry trzeba było robić toping 🙂 jak rośnie do 150 to średnio mozesz liczyć 💯

Tej maluch tam jest bez sensu. Zajmuje miejsce i zabiera światło którego brakuje tej co się wyciągają.

Proponuję zrobić porządek w boxie na początek 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mr.Green tak też zrobię dziś i wstawię fotkę później. Maluch to sobie jest bo jest z palonka wrzuciłem bo dobre palenie było. Co z tego bd to nie wiem ale i tak zostaje w tej mizernej litrowej doniczce🤣🤣 może przesadze ja później jak skończę z tymi bo muszę i tak boxa przerobić bo mam zjebane dojście do tych z tyłu🫡😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...