Skocz do zawartości
WielebnyMerry

3x Blue Cookies Auto Femi 150W HPS

Rekomendowane odpowiedzi

Dodam jeszcze, że zależy mi na +/- ocenie jeśli to możliwe bo wjechać na Canna pk13/14 a ja się stosuje około 3 tygodnie przed zbiorami. A wykorzystać 10 litrów roztworu to trochę potrfa, chyba że zacząć na tej bardziej dojrzałej stosować od niedzieli i zobaczyć co się dzieje. Z tego co wyczytałem w internecie to taki roztwór podaje się do około tygodnia, później już zostają 2 tygodnie w sumie na płukanko samą wodą żeby nie palić nawozów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie 15 dzień kwitnienia😁 chciał bym doprecyzować w tej FR wiele szczegółów żeby w kolejnych prosić o mniej pomocy i być bardziej samodzielny. Każdą informację jaka dostaje szczegółowo staram się zrozumieć i zapamiętać, a to że nie zawsze jest jak inwestować w bogaty zestaw nawozów to odrębną sprawa, ja staram się dostarczyć choć te podstawowe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie najważniejsze to nauka na własnych błędach @Mr.Green  i satysfakcja że jakiś czas nie daje w obieg brudnych pieniędzy za kupno towaru od dilera, choć mam dobrego ziomka który gówna nie sprzedaje. Teraz już robię przerwę do zbiorów własnych by mieć czysta świadomość tego co swoje palę. Kolejna kwestia to sama przyjemność i adrenalina jaka towarzyszy przy tego typu zabawach. I choć tyle lat już żyje nie rozumiem jakim prawem jest marihuana zabroniona na świecie skoro występuje naturalnie i nie zabiją, a każdy kto chce to i tak zdobędzie palenie lub inne gorsze gówno którego nie uważam, BLEEEEEEE, ŻYGAM TYM SCIERWEM.

 

Wracając do tematu, jak by nie było każdy gram swojego daje radość z tego ile serca się w to wkłada, każde cięcie i podlanie, treningi i pytania, wszystko to stres i zarazem radość.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się nad zakupem Leda bo coś mi się nie widzi ten HPS. Albo jestem niecierpliwy albo coś nie tak z lampom lub odżywkami. Mam wrażenie że kolejny raz  będzie popcorn a nie topy jakie bym chciał mieć. Więc mam prośbę do tych którzy tu zaglądają, doradzcie lampę LED i jakiś zestaw nawozów, ja od zawsze lecę na BioBizz try pack tylko wcześniej miałem w zestawie jeszcze fish mix a teraz go nie było w zestawie. No chyba że jak na 2 tygodnie to spoko wyglądają, i raczej nie wcześniej jak na 10 lutego będzie kosa bo dopiero zaczyna oblewać żywica ale tylko na jednej roślinie i to na około 30% odrostów się pojawiła niższych parti odrostów 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam generalnie 4 ale zależy mi na 3, jedna chcem oddać ale nie mam komu a z palonka nasionko i to dobrego. Zrobiłem ostatnio topping. Myślę że uciulam z 1500na zestaw nawozów i lampę ale to jest naprawdę naciągnięty budżet, gorzej będzie później jak się żona dowie ale udobrucham ja🤣🤣🤣 myślałem o jakimś ledzie o mocy max 250w, nie chcem przypadku z poborem energii i do tego jeszcze te ograniczenia w zużyciu, a ja chcem wyłącznie mieć swoje dobre palenie.

 

Myślałem nad hydro mars 1000 ale czekam na opinie innych, widziałem że można ją mieć za około 900zeta i do tego pewnie z dobre 300zeta na pełen zestaw nawozów, coś zostanie więc może się skusze na gotowy namiot. Max chcem mieć 3 rośliny w namiocie czy box-sie. Więc czekam na jakieś sugestie, jeśli się uda to w tym tygodniu będę miał o ile jutro do południa zamówi. Mam box max 75x80x190, tyle mogę go poszerzyć do obecnych wymiarów. Wyjścia są dwa, albo LED i namiot i nawozy za około 1500zeta albo lampa nawozy i przerabianie boxa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@WielebnyMerry Mars Hydro nie jest zły 🙂

Jest kilka lamp podobnych do Marsa ale chyba są drozsze a koniec końców wszystko lata na podobnych diodach 🙂

Co do odzywek to Biobizz nie jest najgorszym wyborem ;) chociaż sam nie używałem :) 

Na stronie producenta jest za 130€ 

Myślę że to dobra cena 😉

 

Screenshot_20240104-011559.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@Mr.Green  znalazłem takie cuda

https://www.growweed.pl/pl/p/Mars-Hydro-TS-1000-150W-lampa-LED-Grow-TS1000/3118?gad_source=1&gclid=CjwKCAiAqNSsBhAvEiwAn_tmxaUXnZwZkrbUoVkACWq9VCXKLm-JPwy9AhNDniZqEMxbxcQ4-AkUAhoCWqsQAvD_BwE

Albo

https://www.growtent.pl/product-pol-4662-Mars-Hydro-TS-1000-150W-Lampa-Led-Grow-ts1000-Dimmable-2-3umol-J.html

 

Ew. Link do twojego ale za złotówki bo nie mam czasu na wpłacanie euro na konto, czas mnie goni do piątku muszę mieć to u siebie, pośpiech to zły doradca ale cóż, jak się bawić to się bawić 

 

I do tego jakiś fajny pakiet nawozów co polecasz?

Edytowane przez WielebnyMerry

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grubo przepłacony ten panel..130€ a 200€ to duża różnica 😛

Odżywki używam tylko BioTabs także nie wiele mogę szczerze polecić bo nie używałem innych 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawozy zależy o bio nie powiem nic o minerałach patrz na stężenie też ważne bo możesz kupić taniej ale będziesz musiał lać więcej jak szukałem różnic między chyba canna i plagronem  tak jest chyba tam 4ml a w plagronie 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@moonka ten panel 200watt za 149 to żadna wersja budżetowa. Raczej normalna 😛

Do tego ja osobiście nie kupuję z Amazona 😉

Budżetowy to jest ledam co Zielony na nich leci 😛

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...