Skocz do zawartości
Grzechoczący Grzechotnik

Bio na pół metra vol 2 - Opium, Amnesia, Hindu Kush, Flubber, Super Skunk

Rekomendowane odpowiedzi

@Pablo 1988 robaczki są żyją, postaram się przy kolejnej foto wrzucie coś pokazać.

W dniu 28/12/2023 o 17:08, WymiataczMega napisał:

Planty pewnie całe w cukrze?👊

Jeszcze nie całe, dopiero się zaczyna 😉

 

W dniu 28/12/2023 o 17:59, Lady Green napisał:

Groszek znowu przepadł. 🙂 Moze wpadł do sałatki i ktoś go zjadł? 🤔

Groszku where R U?

Dokładnie to czarna dziura mnie później wypluła 😁

Chwilę mnie nie było, wylogowałem się i od roślin co lekko je przysuszyło, ale dostały fermenty(cukry, bakterie) i na pewno odżyją. Coś śnieg pojawia się na szczytach. Amnesia na dniach wyleci z namiotu, a Opium zaczyna się wyjadać, jak mama w poprzednim grow. Pójdą posypki. Pa

IMG_20240101_194916.jpg

IMG_20240101_194840.jpg

IMG_20240101_194826.jpg

IMG_20240101_194820.jpg

IMG_20240101_194743.jpg

IMG_20240101_194719.jpg

IMG_20240101_194700.jpg

IMG_20240101_194707.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znowu przepadł... Tym razem z sąsiadem... możliwe że nie doszli do siebie jeszcze po świętach? 🙄

A tak serio, Panie introwertyku, mam nadzieje ze to tylko brak czasu. 🤍

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć Pączusie 💨 @Pablo 1988 w zdjęciach sobie odszukasz robaczki, są, jest ich dużo i robią niom niom chrum chrum w medium 😉 @Lady Green tylko brak czasu i introwertyzm zimowy, do marca od grudnia najczęściej mam przejebane. Ale spokojnie z głową ok 🙂 tylko jęzor na wierzchu. Dobrze sobie widziałem poradziłaś ☺️ kiedy nowy start? 😁 Buziaki. 

Ogólnie to lekko je przymroziło ostatnio, chyba niedziwne 🙈 wybarwienia na opium w żółty /pomarańczowy, a w super skunk /flubber w grantowy czy purpurowe odcienie. No bo na 80% to jedna i ta sama odmiana, wiele na to wskazuje. Mogły mi się klony pomieszać 😎 ale na 99.9% to super skunk jak wyjdzie że to jedno. Amnesi nie ma, nie mam do niej szczęścia. Wywalę słabsze opium i na dniach przesadzę 'nowe' z wegownika do tego namiotu. 3 testowo wsadzone jakoś żyją(wskazuję lewą dłonią na zdjęciach), pokazują włosy, jedną na indukcji ciachłem stożek, z ciekawości 🙂

IMG_20240113_234703.jpg

IMG_20240113_234745.jpg

@Mr.Green dawno się z nim nie widziałem 😉 oby tylko szlaban od żony, na nas 

IMG_20240113_234832.jpg

IMG_20240113_234903.jpg

IMG_20240113_235050.jpg

IMG_20240113_235117.jpg

IMG_20240113_235131.jpg

IMG_20240113_235156.jpg

IMG_20240113_235207.jpg

IMG_20240113_235216.jpg

IMG_20240113_235229.jpg

IMG_20240113_235411.jpg

IMG_20240113_235339.jpg

IMG_20240113_235433.jpg

IMG_20240113_235645.jpg

IMG_20240113_235622.jpg

IMG_20240113_235545.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Grzechoczący Grzechotnik dziękuję 😊 nowy start właśnie kiełkuje... Tylko nie idzie to tak jak się spodziewałam... nie może być kolorowo... 🤷‍♀️ Jedna odmiana jednej firmy ładnie się otworzyła i kiełki rosną (Barney's farm), a druga odmiana innej firmy się otworzyła, kiełki są widoczne ale nie rosną nic a nic (white label) i się zastanawiam czy w ogóle urosną... Szczerze mówiąc jak zobaczyłam jakość tych pestek to się przeraziłam... słabo wyglądały, lepsze wyrzucałam z tych moich... 🙄 A innych odmian nie dokiełkuje ze względu na długość flo.

Trudno, mniejsza z tym, co nas nie zabije to nas wzmocni. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Lady Green Moze to temp otoczenia, ja z kilku paczek skuteczność kiełkowania 100%, ale z 10 roślin 5 mutantów jeden bez listka, drugi ma taki biały listek, 3 poskręcane, 4 też listek jakiś bialy, ale rosną, i myślę że więcej porblemow z nimi nie będzie, a zwalam na transport nasionek do boxa, były przez dosłownie 1, albo 2 min na talerzyku przykryte miską na dworze w temp -7, dlatego pytam bo 3 nasiona zostawiłem obok boxa na talerzu, i widocznie zatrzymał się we wzroście ogonek po 24h trafiły do doniczki, i wszystko wróciło do normy dalej rosną good

Też nasiona które trafiły odrazu do doniczki miały przynajmniej pół dnia opóźnienia 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zobaczymy, może chociaż jedna z nich urośnie...

Poniżej zdjęcia jak to teraz wygląda. W jednym pudełku leżą, warunki od początku miały i mają identyczne.

3.jpg

2.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@moonka oby tak było. 👍 

Kupiłam im seedplugs z biotabsa i startermix ale qrcze zgubiłam. Cały dom przeszukałam i nie znalazłam... 

Edytowane przez Lady Green

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Lady Green @moonka @Prepers  mam swoją teorię że nie zamawia się organicznych komponentów zimą 😄 jak takie auto kuriera stoi na weekend z paczką to raczej ciężko żeby tam nie było zimno.. kiedyś zamówiłem cos z biotabsa plynnego i jak to dostałem to było kurwa fest zimne.. jak piwo które byś chciał wyjebać latem.. i na pewno to nie pomoglo tej substancji.

Dlatego jak zamawiałem nasiona przed świętami z Dutch Passion to razem z bluzą i chłopaki świetnie się zachowali bo nasiona były zapakowane w bluze i ładnie otulone. 

@Lady Green a co do rozmiaru pestek to też miałem kilka swoich i były bez porównania z tymi kupnymi 😄 tyle że twoje z outdoora to też nie ma co się dziwić 🙂

Z cyklu Mr.Green kontra reszta świata 😄

4 lewy róg to amatorskie przypadkowe pestki swojskie

Reszta to topowe produkty handlowe dla szarakow jak my. 

Ciekawe komu sprzedają te lepsze pestki :))

1740192637_IMG_20220929_1928161.thumb.jpg.f7149b2fc929128e8bb375aff872e46f.jpg

A później dziwota że przestrzał w uprawie i sztuki jakieś niedojebane 😄

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mr.Green no z tymi kurierami masz racje. Nie nawidze zamawiac zima zywicy do drukarki... Musi pozniej stac w domu minimum 24h zeby miala odpowiednia temperature a czlowiekowi sie spieszy bo terminy gonia... Co do pestek to nie widzialem roznicy. Ogolnie trzymam od zawsze pestki w lodowce schowane w szczelnym pojemniczku wiec nie wiem jak zachowuja sie nie zmarzniete😅

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@Mr.Green Byczku mój sort prosto z magazynu gdzie wysyłają do nas 250km po to cislem na wycieczkę lampe, i nawozy, chyba że do nich zimne przyjechało, a pokój specjalnie na 17 stopni nagrzalem przed kiełkowaniem dla nawozów, i ziemi.

Dlatego wnioskuje że ja coś zjebalem, i podejrzewam że to drastyczny spadek temperatury dla kiełków w transporcie

Edytowane przez Prepers

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@Mr.Green ciezko ocenic nasiona po wygladzie. A nawozy tez moga stac na magazynie miesiacami w nie wiadomo jakich warunkach i niestety nie mamy na to wplywu.

@moonka drukujesz na drukarce 3D?

Edytowane przez Boczelli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...