Skocz do zawartości
UKTHC

1x Purple Queen, 1x Special Queen, 1x Cookies Gelato - Lumatek Attis 200w & Phytolite 130w

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj drugi raz poszła woda. W następny piątek/sobota ✂️✂️✂️

IMG_20240129_210710.jpg

IMG_20240129_210721.jpg

Wczoraj drugi raz poszła woda. W następny piątek/sobota ✂️✂️✂️

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie nie jestem pewny.. Special Queen wygląda na 100% że się wyje i tylko ona pokazała już jakiś czas temu brązowe wlochy. A Purple Queen i Cookies Gelato same białe włoski ma.. Dziwne, bo jak dobieram pestki staram się, żeby czas kwitnienia miały taki sam lub bardzo zbliżony.. Ale jak to chwasty - Mają swój plan 😂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@vego1989 wiadomka! Ciśnienia nie mam, chociaż nie pale już od zeszłego poniedziałku i coś by człowiek w końcu przykopcił 🙂

Najwyżej Special Queen będzie bardziej w bursztyn i zrobię z niej kanapowca 😛

Paliłeś już ją? Jakie efekty? 😜

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Siema ekipa! Chciałem Was prosić o radę, lub może małą ankietę. Zrobiłem parę fotek Special Queen pod mikroskopem 🔬🔬🔬Dalibyście jej jeszcze parę dni, czy robimy dzisiaj ✂️✂️✂️??? 

Tam gdzie pojawia się więcej bursztynu to listki blisko głównych topów. Tam gdzie tego bursztynu jest mniej lub nie ma wgl to m iejsze lub niższe partie 😉

Uciąłem sobie sampelka, bo mi się plany na weekend zmieniły no i muszę Wam powiedzieć, że jak na wysuszony materiał w mikrofali to porył mi beret. Faza jak bym cofnął się ze 3 lata wstecz. Efekt błogi przyjemny, a haj długi jak z UK do PL 😂 Normalnie wypalalem sobie zawsze pół blanta i było fajnie. Teraz pół jarałem na 2 razy.. 😅 Zobaczymy jak będzie gdy się to ładnie wysuszy i przeleży w słoju 😁

IMG_20240204_132525_edit_373598491364867.jpg

IMG_20240204_132617_edit_373618318917468.jpg

IMG_20240204_132658_edit_373638607194548.jpg

IMG_20240204_132908_edit_373657331112254.jpg

IMG_20240204_133120_edit_373679125985688.jpg

IMG_20240204_133207_edit_373737587569012.jpg

IMG_20240204_133435.jpg

IMG_20240204_133440.jpg

 

IMG_20240204_133454.jpg

Edytowane przez UKTHC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W namiocie dwie siostry śpią, ale one jeszcze potrzebuje troszkę czasu.. A z tą się waham.. 😅

8 minut temu, WymiataczMega napisał:

@UKTHC tnij na raty może🤷

Czyli powiedzmy pierw główna łodyga, a później po paru dniach resztę? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@UKTHC śmiało możesz ją potrzymać z innymi. Bursztyn z brzegu się pojawia jako pierwszy i nie jest do końca wyznacznikiem gotowości całej rośliny. 

Tydzień byś je mógł przebujac jeszcze. Są zdrowe i zawszę się trochę wyjedza 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@UKTHC miałem taką panienkę, trzymaj jeszcze z tydzień dwa jeżeli nie musisz na już ciąć. Ryje beret zdrowo ten materiał, najlepiej jak już przejdzie trochę przez curring.🤜🤛

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, vego1989 napisał:

@UKTHC miałem taką panienkę, trzymaj jeszcze z tydzień dwa jeżeli nie musisz na już ciąć. Ryje beret zdrowo ten materiał, najlepiej jak już przejdzie trochę przez curring.🤜🤛

No jestem pozytywnie zaskoczony 😁 jak już ładnie wyschnie i poleżakuje będzie sztosik 😍

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema. Leci 11 tydzień od zmiany światła. W opisie ziarenek czas kwitnienia wynosi 8-9 tyg. Myślicie, że dłuższy weg przekłada się na dłuższy okres flo? Special Queen w niedzielę leci pod nożyczki. A Cookies Gelato i Purple Queen poczekają do następnego tygodnia. 😋

IMG_20240207_210033.jpg

IMG_20240208_215941.jpg

IMG_20240208_222022.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak producent podaję 9 tygodni a Ty masz 10 tydzień kwitnienia to nic strasznego. 

Geny i warunki bardziej bym powiedział że odpowiadają za przebieg procesu kwitnienia. 

Informacja od producenta też odnosi się do terminu że np. Po 9 tygodniach roslina jest już gotowa.. czyli od 9 tygodnia można już ścinać i ja palić ale nie jest napisane w jakiej formie będzie roślina.. czy będzie to początek mleka.. czy już pełne mleko i delikatnym bursztyn czy pełny bursztyn. 

P.S. bardzo ładny top 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale tu kolega chyba pyta czy dłuższy weg automatycznie wydłuża flo..... hmmm... wydaje mi się, że nie ale czy na pewno 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@WBB a ja odpowiedziałem że raczej geny i warunki mają większy wpływ na długość FLO niż długość wega.

Zdefiniuj długi WEG a następnie zdefiniuj dłuższy WEG.. skoro w naturze roślina weguje od np. Marca/kwietnia aż do Lipca.. a w cieplejszych klimatach to i od lutego możesz lecieć z roślina na polu.. i przy takim wegu roślina zawszę kwitnie tyle samo.. od sierpnia do października w zależności od odmiany.. to wychodzi że przy o wiele dłuższym WEGu niż nasze WEGi w boxach, roślina i tak trzyma poziom i mieści się w swoich ramach czasowych z kwitnięciem. 

Różnica jednego tygodnia to po prostu nic. To tylko nasze przyzwyczajenie że jak coś jest na opakowaniu albo w necie to tak musi być bo tak podaję producent.. 

Reklama produktu to jedno a fakty życia codziennego to drugie.

To tak jak z reklamami płynów do mycia naczyń czy innych gowien :D gdzie jedną kroplą rozbija sie 10 talerzy tłuszczu który niczym dilerzy.. rozbijają się na boki gdy psy wjeżdżają :D 

Edytowane przez Mr.Green

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Mr.Green napisał:

 

P.S. bardzo ładny top 🙂

Dzięki 😊 najlpsze, które mi do tej pory wyszły 🙂

Musze sprawdzić, ale chyba 11 tydzień się skończył i zaczął 12.. A te 2 mendy jeszcze z tydzień posiedzą w namiocie 😝

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mr.Green to dojdzie do 13 tyg. Odejmiemy tydzień indukcji i tak zostaje 3-4 tyg więcej jak podaje producent. Nie żeby mi to przeszkadzało.. Niech puchną ile wlezie 😁, poprostu taka ciekawostka 😜

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...