Skocz do zawartości
UKTHC

1x Purple Queen, 1x Special Queen, 1x Cookies Gelato - Lumatek Attis 200w & Phytolite 130w

Rekomendowane odpowiedzi

Podłączyłem to w poniedziałek i nie miałem czasu jeszcze dokładnie popatrzeć, ale Temp nie spada poniżej 20 stopni teraz, a ustawione mam gdzieś na 3/4 gwizdka. Normalnie bez tego Temp spadła mi jednej nocy do 13°

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szybki up'ik. 12 dzień. Wczoraj podlane po ok 150ml woda pH 5.9 z ukorzeniaczem. Jutro przesiadka na duże donice 💚 

IMG_20231030_192508.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@UKTHC W którym dniu planujesz zacząć trening lst ?

Edytowane przez Zielone krainy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@UKTHC Jak dla mnie odrobinę za późno, ja sam robię lst od około 11-12 dnia , gdy mam trzy piętra, i gdy trzecie jest dopiero wstępnie rozwinięte. Lepiej się w takim wypadku roślinę rozkłada, gdy zacznie się stosunkowo wcześnie.

2.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Zielone krainy napisał:

@UKTHC Jak dla mnie odrobinę za późno, ja sam robię lst od około 11-12 dnia , gdy mam trzy piętra, i gdy trzecie jest dopiero wstępnie rozwinięte. Lepiej się w takim wypadku roślinę rozkłada, gdy zacznie się stosunkowo wcześnie.

2.JPG

+ wiatraki się glebuje, żeby światełka nie zasłaniały nowym odrostom

+ warto sadzić na rogach doniczek, żeby mieć więcej pola do popisu jak chodzi o trening lst

Co to za żółta rurka z nakrętką, to nawilżacz powietrza?

Edytowane przez konopny_janusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za poleceniem @Zielone krainyposzło gięcie wczoraj.. To była bułka z masłem. Nigdy ich takich małych nie ćwiczyłem.. 10min i ogarnięte 😅

IMG_20231102_204655.jpg

IMG_20231102_204650.jpg

IMG_20231102_204256.jpg

Edytowane przez UKTHC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@UKTHC  Tak się lepiej je kształtuje, jak wcześniej zaczniesz. Podlewaj po całej objętości doniczki to szybciej system korzeniowy ci się będzie rozwijał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień przed gięciem dostały po 300ml wody, a na tak duża donice ciężko jest rozlać tak mała ilość wody.. Ale zasadę znam 👍 😜

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...