Skocz do zawartości
UKTHC

1x Purple Queen, 1x Special Queen, 1x Cookies Gelato - Lumatek Attis 200w & Phytolite 130w

Rekomendowane odpowiedzi

@Mr.Green śmiechy śmiechami, ale chyba będę musiał tego biotabsa spróbować i to chyba na następnej uprawie 16x

IMG_5482.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema o ekipa! Dojechaliśmy do końca przygody 🙂 następne doświadczenia wyciągnięte. Wiem, że warto robić HST i spróbuję następnym razem łamać główne szczyty. Po tej relacji widać, że to popłaca. Byłem nawet wczoraj u ziomka, który na Marsie 600 trzyma sobie 3 auto. Jednego musiał łamać, bo wystrzelił do góry i doganiał lampę. Pięknie mu się za to odwdzięczył. I to automat.. Byłem w szoku. A wracając tutaj.. W KOŃCU POKONAŁEM BARIERĘ 200G! 🤪🤪🤪

Special Queen 52g na wadze (nie mam zdjęcia :/) i ok 5-7g wypaliłem z tego. 

Cookies Gelato - 86.7g

Purple Queen 119.5g 

Co wszystko przekłada się na ok 264g palonka 👍

O walorach smakowych narazie się nie wypowiadam, bo muszą przejść chociaż 2 tygodnie leżakowanie w słojach. Ale zapach póki co przedni 🙂

 

 

IMG_20240229_200430.jpg

IMG_20240229_195056.jpg

IMG_20240229_195054.jpg

IMG_20240229_193609.jpg

IMG_20240229_193606.jpg

IMG_20240229_194847.jpg

IMG_20240229_193149.jpg

IMG_20240229_192636.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Czyli 80x80 i 264g? gratulacje 🙂

Ja bym pewnie jęczał, że nie 400 😛

Edytowane przez WBB

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@WBB póki co jestem zadowolony 🙂 teraz za cel mogę sobie postawić 300+ 🤪 skoro jeden krzak dał prawie 120g palenia, to czemu 3 krzaki nie mogą tyle dać? 🙂 na przyszła relke może zmienię już namiot na 90x90 😉

Kurde 400 to by było marzenie 😅 wyciągasz tyle z takiej powierzchni? 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, UKTHC napisał:

wyciągasz tyle z takiej powierzchni?

Zdaje się, że raz się tak udało. I za pierwszym razem z 9 automatów też by tyle było ale 2 się spierdzieliły i nie nadają się do palenia.

W ogóle ciężko się doliczyć co i jak o my już z bratem się musimy zastanawiać, która to uprawa leci... a były chyba tylko 3 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajny wynik 😉

Czyli nieco troszkę ponad 1g/w. Myślę że na tej lampie można wyciągnąć więcej, ale i tak zajebiscie. Smacznego 🤘😁

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@vego1989 wynik wyszedł gorszy niż ten co mówisz, bo jechałem na koniec na 2 lampy i w sumie było 330w 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jeszcze małe podsumowanie i można wrzucać do zakończonych. Special Queen dobry temacik na dzień. Nie zamula czapy, można kreatywnie spędzić czas. O walorach smakowych się nie wypowiem, bo ja w to nie umiem chyba xD

Purple Queen i Cookies Gelato w mocy są podobne. Typowe kanapowce na wieczory. Ale do tego ostre rozkminy i beka dość spora xD potrafiłem parsknął śmiechem parę razy od tak 😅 Od jakiegoś czasu zamiast tytoniu dodaje Ziele Damiana i mieszam z płatkami róż. Nie pale fajek więc ten tytoń mi przeszkadzał poprostu 😉 no i to by było na tyle 😉 w czerwcu wrzucam następne ziarna i może zmienię namiot na 90x90? 

Pozdro mordki i z fartem! 👍

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...