Skocz do zawartości
UKTHC

1x Purple Queen, 1x Special Queen, 1x Cookies Gelato - Lumatek Attis 200w & Phytolite 130w

Rekomendowane odpowiedzi

Siema! 

Box - 80X80X180 

Oświetlenie - Lumatek Attis 200w & Phytolite 130w

Wentylacja - WENTYLATOR KANAŁOWY VENTILUTION fi125mm, 2 biegi 220/280m3/h. + filtr. Jeden mieszający, wlot pasywny. Nawilżacz powietrza. 

Nasionka - feminizowane 

Nawozy - cały zestaw od Canna:

Terra Vega 250 ml - nawóz do gleby, faza wzrostu.

Terra Flores 1 L - nawóz do gleby, faza kwitnienia.

PK 13/14 50 ml - wzmacniacz kwitnienia.

Cannazym 125 ml - nawóz wzbogacający podłoże.

Rhizotonic 250 ml - dla bujnych korzeni.

Canna Boost 125 ml - stymulator kwitnienia.

Calmag Agent - magnez od Canny 

Ziema - Canna Terra Professional 

Donice - materiałowe 20L

Ruszam z następnym tematem. Tym razem namiot stoi na tarasie schowany w ocieplonej 60mm steropianem szafie. Wkurzało mnie, że zajmuje miejsce w pokoju więc wyleciał na zewnątrz 😉 powietrze ciągnę z domu, bo na dworze w miarę zimno.. W razie w zamówiłem już małą grzałkę do środka 😉

Planuje ok 4-5 tyg wega, a z treningów Topping i LST. 

Jakby ktoś chciał zobaczyć jak wygląda szafa i jak to wszystko działa to mogę porobić więcej zdjęć na weekend. 

Z fartem załoga 💪

IMG_20231017_192746.jpg

IMG_20231017_192739.jpg

IMG_20231017_192731.jpg

IMG_20231019_203345.jpg

IMG_20231019_203320.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, UKTHC napisał:

Jakby ktoś chciał zobaczyć jak wygląda szafa i jak to wszystko działa to mogę porobić więcej zdjęć na weekend. 

No oczywiście, że chcemy 🙂

Ile tych roślin tam będzie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, WBB napisał:

No oczywiście, że chcemy 🙂

Ile tych roślin tam będzie?

Nie ma problemu 👌

Tak jak w temacie - 3 sztuki 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@UKTHC mam tego specjalqueen, jakiś chujowy chyba miałem gen. Gdy dwie inne miały po 30cm ten miał jakieś 15, gdy przełączyłem swiatlo to zacza kwitnąć 2tyg pozniej niż dwa pozostałe. Ale palki jakieś tam są 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@UKTHC z tym, ze u mnie byl inny powod schowania boxa. Przez 8 miesiecy byl u mnie 5 razy serwis do pieca CO a box stoi 4-5 metrow od niego😅 Raz juz "wpadlem" z jaraniem gdy suszylem je w garazu a kurier postanowil zostawic mi tam paczke bo nikogo nie zastal w domu...😂 chlop musial zdebiec gdy zobaczyl co wisi pod sufitem, na suszarkach i gdzie sie tylko dalo🙈

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Mr.Green napisał:

@Boczelli chyba pół Europy dostało w gratisie Special Queen 😄 

Kurde, a ja za swojego musiałem zapłacić! 😤

🤣🤣

No sam jestem ciekaw co to będzie z moimi "Królewnami" 😂

Czy Purple okrasi się purpura? Czy zaszczyci mnie swą łaską? Tego nie wie nikt.. 😅

A może Special okaże się tą jedyną? 

Ahh już nie mogę się doczekać... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nasiona trafiły do ziemi 17.10

2 królewny wyszly 18.10 a Cookies onieśmielony dzień po nich. Fotki z dzisiaj. Do tej pory 2 razy podlane odstaną wodą po 50 i 75ml. Wilgotność w namiocie ok 75%. Tej nocy trochę je przymrozilem, bo zmieniłem lampę na Lumateka. Ustawiłem na 40% i poszedłem spać. A Lumatek okazuje się nie grzeje się tak jak Phytolite.. 😅 

Różowe światło podobno wspomaga kwitnienie, a niebieskie pomaga liściom rosnąć dorodniej. Dlatego zamieniłem je wczoraj.. A dzisiaj przekładka znowu na różowe światło 😅 na szczęście jutro powinna przyjść już grzałka i znowu wpadnie Lumatek 😂 

IMG_20231022_124137.jpg

IMG_20231022_124132.jpg

IMG_20231022_124129.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

7 dni od wyjścia Special Queen i Purple Queen, a 6 dni Cookies Gelato. Podlane dzisiaj po 100ml z hakiem woda pH 6.15 i z 1ml ukorzeniacza na pół litra wody. Lumatek świeci od poniedziałku ustawiony dalej na 40%. Przyszła grzałka więc temperatura już jest taka jak być powinna. 👍 

 

IMG_20231025_221543.jpg

IMG_20231025_221558_edit_62209815246756.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...