Skocz do zawartości
UKTHC

1x Purple Queen, 1x Special Queen, 1x Cookies Gelato - Lumatek Attis 200w & Phytolite 130w

Rekomendowane odpowiedzi

Renomowany 🤣 poszło wszystko w kosz. Mam kilkadziesiąt pestek z jarania wcześniejszego i zostawiłem sobie też parę z tego, ale i tak raczej nie będę z nim nic robił, a koniec końców wylądują w koszu 😅

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Glut78 Zanim się zaczniecie cieszyć, to spierdole wam wszystko możesz w chacie mieć 3 rośliny, ale jak ich waga na mokro nie może przekraczać 200g, 60g limitu w chacie, 25 poza domem 

Jak sam pisałeś ustawa przeszła przez sejm, tak więc możesz już ja w całości przeczytać. Mnie osobiście interesował cannabis club komercyjny, ale są takie koszta, i posrane regulacje żei chęć przeszła 🤣

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Prepers lecimy po staremu, co za dużo to się szybko odda do „cofica”, tylko kobita nie będzie truła bo legalne, wszystkiego nie musi wiedzieć 🤣😂

@Prepers to jak posadzę w ogródku Mazera to jak go mam trenować jak on na 4 m rośnie?🤣😂

Błąd w druku w tej ustawie, ktoś na zero co najmniej o jeden raz za mało klkną🤣😂🫣

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@WBB ważymy tylko kwiaty

Chyba🤣😂

I żadnych odrzywek, żadnego mierzenia ph, sama woda i oszczędnie ze światłem. Polecam stare pestki AK47🤣😂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@Glut78 to trzeba ich zapraszać na oficjalne ważenie jak dojdą.... i emocje jak przy ważeniu boxerów czy w danej wadze mogą latać 🙂

Edytowane przez WBB

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@WBB ja mam fajnie, mogę zaślsiać całe pole i jest legalne do puki nie zaczną kwitnąć🤣😂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Glut78 Moby Dicka 😄 bo dobre było. Byłem dzisiaj u adwokatki i nie ma tragedii. Może przejść bokiem 😛 i w najlepszym wariancie jeszcze odzyskam towar i lampę 😄

Najgorsze co jest w tej sprawie to stężenie THC które będzie największa przeszkodą żeby puścić to bokiem.. ale trzeba byc dobrej myśli.. i jak wszystko pyknie to wracam już niedługo 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@vego1989 pod wyższe wyższe.. pani A. Mówiła że jakbym miał 15-16% to by nie było problemu tylko formalność bo takie stężenie jest uwazane za odpowiednie.. no a ja liczę na takie 18-22% no i to juz może być powód do zaczepki.. 

Trzeba czekać na badania laboratoryjne i wtedy będzie wiadomo co jest 5

Ogólnie nie ma targedi.. mogło być gorzej. Jak zostanie przy jednym paragrafie to jesteśmy jedną nogą w domu 😉

Ogólnie to na chwilę obecną chciałbym żeby moje wyczucie mocy było mitem i żebym się chuja znał 😄 i do tego najlepiej żeby @Prepers miał rację i żeby BioTabs nie klepał 😄

Tak jednak z dumą na piersi przyjmę każdy wynik badań jakże kryminalistycznych :roorrip:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@vego1989 ja swoje sam zbadam - organoleptycznie😂, wyjebane mam na papier z cyferkami od nich, a jak na komisariacie im ciemno to niech sobie lampy kupią, a nie od pożądnych ludzi kradną, hobbi upierdalają🤣😂

@Mr.Green zawsze możesz powiedzieć, że to CBD miało być, zawartość THC 0,22%  tylko biotabs zero z przecinkiem wpierdolił🤣😂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Glut78 ale z tego całego zamieszania jedynie to będzie miał że będzie wynik badań i np. Sprawdzi sobie to z opisem producenta i będzie wiadomo czy wali w chuja czy nie. @Mr.Green będzie miał wgląd pod swoją uprawę conudalo się osiągnąć, jie czarujmy się, chyba nikt nienoddaje swoich kwiatów na badania z ciekawości i jeszcze za to płaci 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie jak oni te planty będą ważyć, z doniczką? To wtedy sensu nie ma a jak bez doniczki to muszą najpierw ściąć a jak komuś zetną to zniszczą uprawę i będą musieli mu koszta zwrócić więc myślę że do kiedy będą rosły to tam huj są 3 roślinki są. 

Chyba że każdego będą traktować odrazu jako przestępce i odrazu na wagę. Albo będą przymykać oko póki ktoś nie będzie na handel pchał 

@vego1989 w Polsce możesz oddać do cannabislabu na badania susz medycznej i w sumie czasem by się przydało bo potrafią w huja przycinać na tych kwiatach. Ciekawe jestem jakbym np taką Aurorę dał na badania czy jakby stężenie było poza zakresem to by kogoś powiadamiali czy wyjebane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko susz będzie ich interesował, rosnące tylko będą sztuki liczyć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...