Skocz do zawartości
UKTHC

1x Purple Queen, 1x Special Queen, 1x Cookies Gelato - Lumatek Attis 200w & Phytolite 130w

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Dzisiaj do słoja idzie Special Queen. Tylko, że z niej podbierałem... myślę, że z 5-7g mogłem jej spalić 😅 a reszta jakoś może w tygodniu będzie gotowa więc na pewno dam znać! 😉

 

Edytowane przez UKTHC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Glut78

W dniu 19/02/2024 o 19:25, Glut78 napisał:

@Mr.Green ja mieszkam nad jeziorem bodeńskim, przy granicy z Niemcami i Szwajcarią. Jak będziesz gdzieś tu przelatywał to daj znać, zapalimy jakąś rakietkę😅

Siema Ziomek ja od Ciebie koło 80 km mieszkam 👊👊 Też koło Szwajcarskiej granicy ale z drugiej strony mam 26km do Rheinfall nad Bonenskim byłem parę razy , płynąłem też do Meerseburg polecam każdemu bardzo ładnie 👌👌

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza Panna w słoju 😉 pytanie mam.. Co zrobiłem źle, że w jaraniu jest dużo pestek? I tyczy się to tylko tej jednej sztuki.. 

IMG_20240225_141751.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@UKTHC mogła się zhermic po prostu od genów. 

Może to być wina gorszej genetyki co przy RQS nie jest niczym szczególnym 😛

Ewentualnie mógł być jakiś jajec na dole który zapylal ale to bys raczej widzial 😛

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, Mr.Green napisał:

@UKTHC mogła się zhermic po prostu od genów. 

Może to być wina gorszej genetyki co przy RQS nie jest niczym szczególnym 😛

Ewentualnie mógł być jakiś jajec na dole który zapylal ale to bys raczej widzial 😛

Jajec raczej odpada, chociaż nie mówię nie.. Nasiona kupuje cały czas od rqs i powiem Ci, że to już nie 1 raz kiedy mam pestki.. Na szczęście tym rzutem były tylko w Special Queen. Tamte 2 są wolne od nich 😉

IMG_20240225_141852.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@UKTHC lo Panie ale pestek🙈 gdybym mial tyle z jarania to rozrzucil bym to gdzies na mniej uczeszczanym trawniku czy jakiejs polanie i podziwial co bedzie sie dzialo🤣🤣🤣 lepszego uzytku z tego nie widze😂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Prepers następnym razem dawaj znać to zapalimy😅

A w Niemczech przeszła ustawa o legalizacji marihuany. 

Tak że od kwietnia legalnie można sądzić. @Mr.Green się ucieszy😅

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mr.Green dzisiaj ustawa przeszła, to od kwietnia pewnie będziesz mógł startować. Ja bym odrazu przed komisariatem Mazara posadził🤣😂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...