Skocz do zawartości
Mr.Green

​ 🐳 ​Moby Dick Challenge = Barney's Farm vs Royal Queen Seeds

Rekomendowane odpowiedzi

@WBB wszystko masz wyjasnione przez starszego Pana w filmie😉 swiecic i obnizac temperature tuz przed scinka to tyle w skrocie🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten Pan mówi:

Nie ma żadnych dowodów że ciemnia daje pozytywny wpływ na jakość materiału. Wręcz wyłączenie światła wyłącza produkcję nowych trichomów. Ma to negatywny wpływ na produkt.

Osobiście nie stosuje ciemni w ogóle, raczej staram się kosić przed włączeniem lamp lub ma początku fazy jasnej

Dalej mówi:

Lepszy efekt może przynieść 24h światła, ponieważ wytworzy więcej trichonów w tym czasie. Po czym mówi o pozytywnym wpływie niskiej tempwratury

Tak, niska temperatura spowalnia procesy(wysychanie trichomów)to fakt, 24h światla... Ciekawe... Z tego co zauważyłem to jak filtr popuszcza to najmocniej czuć w fazie jasnej... Trzeba próbować, opisywać wrażenia.  Nie mówię że się sprawdzi wszystko, ale pewne zależności zauważyłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Tak, czasem kluczem do sukcesu jest prostota. Innym razem drobny szczegół może dużo zmienić. Widzieliście jak suszą w USA? Osuszacz, nawilżacz i schodzenie procentami każdego dnia, kontrola klimatu na całego. Oczywiście w niskich temperaturach. Po takich suszeniach kurować nie trzeba 

Edit:

Wszystkie dobra luksusowe dojrzewają długo i w niskich temperaturach: sery, wina whiskey 

 

Edit2:

Niskie temperatury dla konopii to 18stopni chyba 🙂

Edytowane przez Wladimir

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mówiłem  że ciemnia gówno daje to mnie schłostać chcieli 😄 ( żart oczywiście ) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Minął tydzień od ścięcia pierwszej panny. Roślina wisiała grzecznie w temperaturze 18-20°. Wilgotność początkowa 60% potem zejście na 50% i przedostatni dzien wbiło na 45% po czym ostatni dzien wróciliśmy do 50-55% 

Topki zastygnięte jak lawa. Tak zalane żywica jakby były sztuczne. Do tego ciężkie. Jak Resio pisal 30g to patrząc jak schną.. byłem skłonny to przyklepac  😄 jednak przy trymie jak wziąłem do ręki to poczułem że nawet te mniejsze są dobrze zbite i sztywne lecz nie kruche. Jestem mile zaskoczony genetyka od Barneys Farm.

Waga pokazuje 61/62 do tego spaliłem jedynkę może dwójkę więc wynik koło 60g. Kilka gram pewnie jeszcze ujdzie. Wsaduzlen do słoika.. obiecałem sobię że nie będę podbierał 😄 zobaczymy po 2-3 tygodniowym curringu 🙂

Material strasznie klejący. Zapach głównie owocowy i bardziej w owoce leśne + lekka wiśnia. 

 

IMG_19701110_061353_052233.jpg

IMG_19701110_061127_052343.jpg

IMG_19701110_062023_052014.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@WBB @Mr.Green @Wladimir Ostatnio o tym światłe pisałem Hulkowi przed ścinka, ja zrobiłem sobie eksperyment po którym dalej chuja wiem xd, ale zacząłem czytać, dla mnie ta ciemnia to pic na wodę, z logicznego punktu widzenia, i podobno w teorii również. Przy 6 roślinach co scinalem 5 było tej samej odmiany 3 były z ciemnia, i 3 bez choć miałem słabe warunki żeby zrobić wiarygodne porównanie, to mam w dupie ciemnie, i tak różnicy nie widać,a wręcz rośliny co nigdy nie miały wyłączonego światła mam wrażenie że są lepsze, ale też mam wrażenie że mogę mieć wrażenie, a więc jebać skoro ciężko stwierdzić różnice

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...