Skocz do zawartości
Mr.Green

​ 🐳 ​Moby Dick Challenge = Barney's Farm vs Royal Queen Seeds

Rekomendowane odpowiedzi

@Mr.Green no zauwazylem, ale trzeba by tez sie troche zaczac rozwijac.

Ja to myslalem, zeby sobie ogarnac jakis pylek i jak bede mial cos fajnego w boxie to zapylic tylko doly, ale to plany na przyszlosc dopiero. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, UKTHC napisał:

 Teraz akurat rolka na insta od stonersow mi się pokazała i jak na zawołanie akurat o tym

Poblokuj sobie w telefonie personalizowanie reklam. Wygooglaj sobie jak odzyskac prywatność w necie, najszybciej będzie, wytlumaczą Ci wszystko po kolei. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Boczelli staram się za każdym razem robić inne grow by się właśnie rozwijać i nie sadzić tylko by sadzić.. lecz żeby szły jakieś projekty które coś wnoszą ze sobą i by szła z nich jakaś nauka 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@UKTHC aha, sorki, nie mam insta, nie wiem jak to tam działa 🙈  

Tak czy inaczej nasz telefon i rozne aplikacje na nim rejestrują nasze rozmowy i potem to wykorzystują między innymi podsuwając nam podobne treści. 

Skoro mowisz że to nie to, to obstawiała bym po prostu synchronizacje ze wszechświatem. 😉

Edytowane przez Lady Green

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Lady Green napisał:

@UKTHC aha, sorki, nie mam insta, nie wiem jak to tam działa 🙈  

Tak czy inaczej nasz telefon i rozne aplikacje na nim rejestrują nasze rozmowy i potem to wykorzystują między innymi podsuwając nam podobne treści. 

Skoro mowisz że to nie to, to obstawiała bym po prostu synchronizacje ze wszechświatem. 😉

Znam temat. Kiedyś kuzyn przy mnie gadał ze swoim chrześniakiem o pontonie. Skończył gadać, wszedł na FB i od razu reklamy pontonów mu się pojawiły 🙈

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Elo Elo kompaniero

15 tygodni minęło i pierwsza dama jest gotowa by wypełnić swoję przeznaczenie. 

1 tydzień sadzonki

5 tygodni fazy wzrostu 

1 tydzień indukcji

8 tygodni kwitnienia 

W tym trening toping

 

IMG_19701102_124033_114022.jpg

IMG_19701102_115338_120352.jpg

IMG_19701102_123147_120547.jpg

IMG_19701102_123314_120713.jpg

IMG_19701102_124044_120854.jpg

IMG_19701102_120819_121547.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Udyr jakby nie patrzeć to twoja zasługa poniekąd 😄 niejednokrotnie rzucales tutaj pomysł że byś ciął rośliny na 4 szczyty i jazda ✌️ więc w końcu tak też zrobiłem 😄

Bardzo dobry i efektywny trening. Z pewnością będzie gościł u mnie w repertuarze 🙂

Co prawda jedne są też cięte na 6 ale to już tylko szczegół 😛

Tak czy siak dzięki za Incepcje 😄

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mr.Green Kiedys lubilem zarzucić sobie tabsa na balety, 🤣🤣🤣 Teraz jak patrzę na twoje kukurydzę zastanawiam się czy znowu tabsa nie zarzucić, i do tego jakiś czaj 🤣👊

Śliczne są 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...