Skocz do zawartości
Prepers

5x Gorilla cookies auto 1x purple banana punch auto Fastbuds

Rekomendowane odpowiedzi

@Resio666 właśnie nie wiem czy brać tylko na kwitnienie czy ful spectrum 🤔

Z tym mars hydro UV fajnie ale musisz je ręcznie przełączać 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@WymiataczMega Mam i ja 🧐
@mateo Jak chcesz doświetlać boki bo słabo tam dociera światło  to raczej ful spectrum bym brał   


Ja będę dawał Redy  ale na górę  podczas kwitnienia  

Nie wiem jaki efekt chcesz uzyskać ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Górę mam dobrze oświetlona chodzi mi tylko o narożniki i boki do namiotu 120x120 było by super ale na 150x150 musiał bym brać spidera se 1000w albo opcja jest brać serie g za 200e taniej ale póki co zaczynam przygodę i mi starczy ta plus doswietlanie

Efekt równego oświetlenia żeby było bo korony u mnie są prawie w linii tak że wyrównać światło jak najbardziej i do tego UV 

Edytowane przez mateo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@mateo secret jardin ma listwy ledowe 90cm 40W o roznym spektrum swiatla. Od grow, przez vu, red i bloom. Ja kupilem 2x bloom ale wersje 50cm 20W aby doswietlic boki w namiocie 60x60

Edytowane przez moonka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WOOOW Jaka różnica po tygodniu w worku do curringu, właśnie zajebałem lufę purpla, i stwierdzam że trawa bez curringu może z 50% mocy ma 🤣🤣 Nie paliłem go kilka dni, i jestem w szoku. Więcej nie będę marnował, minimum 2 tyg curringu potem palenie 

Smak też petarda, polecam purpla wychodzi go od chuja, i smakuje kwiatami, z nutką słodyczy, i zostaje posmak taki ziemisty słodki 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Relacja zamknięta, wyszło tego bardzo dużo, jedna wyszła słabsza reszta jest kozak, każda ma inny smak, a z każdej jestem zadowolony. Dzięki wszystkim za pomoc, i do następnego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś powie jak znaleźć dilera bez znajomości? Mój niestety już od dawna pusty i narazie nic nie wskazuje na to by miało się coś zmienić. Okolice Warszawy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Ulka Na komendzie dużo towaru mają 

@Ulka A tak serio jak nie wiesz co to ulica, to idź do apteki, receptę kupisz online 

@TesterCiebie zamknęli czy co :)? To już temat zamknięty 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...