Skocz do zawartości
Prepers

5x Gorilla cookies auto 1x purple banana punch auto Fastbuds

Rekomendowane odpowiedzi

@Lasir jest takie coś jak pierwsze prawo Murphiego (czy jakoś tak).... że jeśli coś może pójść nie tak to trzeba założyć, że właśnie tak pójdzie 😉

Edytowane przez WBB

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@WBB Trochę się mylisz, jak dobrze dziecko wychowujesz nie powinieneś mieć z nim problemu, ale nie da się dziecko uchronić przed nie którymi rzeczami, jeżeli tak sądzisz prawdopodobnie byłeś wychowywany jak ja, czyli nikt ci nie mówił przedtem że jest cos takiego jak kox, i trawka, a uważam że to jest bardzo ważne, takie coś między rodzicem, a dzieckiem jest bardzo ważne, musisz zrzucić kurtynę, pokazać że jest cos takiego nie mówię żeby kox dawać zaraz odrazu dziecko, tylko powinies chociaż wytłumaczyć, jak działa kox, i w jaki sposób niszczy, z trawą bym załatwił to tak 21 lat, i twoja decyzja, ale jak zobaczę że nie potrafisz palić, zaniechujesz obowiązki, jesteś złą matką albo ojciem, to pamiętaj że tatuś l

Prepers przyjedzie ci wpierdolic.

Zakaz bardzo zła rzecz, po to od Boga dostaliśmy wolną wolę, żeby właśnie ją mieć, ale dziecko nie jest gotowe na nie które decyzję, błędem twoim by było, dziecko chronić przed wszystkim. Moim zdaniem trzeba się z dzieckiem obchodzi jak z dobrym ziomkiem, a jednocześnie z jajkiem, a to bardzo ciężki temat.

A no i jeżeli chodzi o suszenie, i dzieci, to niemam problemu ze dziecko kawałek topa widziało, albo zapach kiedyś poczuło, mam problem ze 10 dni by jebalo na cały dom, a to winna tatuśka co se trawę w domu suszy xD

I dalej nie byłoby problemu, gdyby serio to nie cuchlo, lubię zapach trawki, ale Gorilla wali skunem, wyobraź sobie że otwierasz Samarę a tam odór takiego skuna, już wiesz że cię klepnie, więc na myśl ci przy chodzi dobre jaranie, ale zapach jest ciężki przez cały dzień nie znośny 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy powinnam się wypowiadać w takim temacie wśród mężczyzn, na forum, no ale się wypowiem. 🙈

@Prepers moze warto porozmawiać o tym ze swoją żoną? W sensie, dla jasności... nie mow jej tego co tutaj napisałeś, ale powiedz czego chciałbyś doświadczyć, wytłumacz jej co KONKRETNIE Cię kręci a co niekoniecznie itd itp, możesz instruować ją przecież w trakcie. Podejrzewam ze jak dobrze to rozegrasz to zaskoczy Cię jeszcze nie raz i nie będziesz myślał o niczym i nikim innym. 

P.s. Ty tez oczywiście dowiedz się wszystkiego na temat jej preferencji, nawet jak wydaje Ci się ze po x latach juz je znasz, ona może mieć podobne odczucia do Twoich. 

Komujikacja to klucz do sukcesu. 

Edytowane przez Lady Green

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Prepers @WBB Panowie, tak po prawdzie wg.mnie na to nie ma reguły.Dziecko to człowiek, może być różnie.Ale pewną "drogę" pomaga wybrać/pokazać rodzic.Jak tego nie zepsuje to może być dobrze 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Lady Green napisał:

Nie wiem czy powinnam się wypowiadać w takim temacie wśród mężczyzn, na forum, no ale się wypowiem. 🙈

@Prepers moze warto porozmawiać o tym ze swoją żoną? W sensie, dla jasności... nie mow jej tego co tutaj napisałeś, ale powiedz czego chciałbyś doświadczyć, wytłumacz jej co KONKRETNIE Cię kręci a co niekoniecznie itd itp, możesz instruować ją przecież w trakcie. Podejrzewam ze jak dobrze to rozegrasz to zaskoczy Cię jeszcze nie raz i nie będziesz myślał o niczym i nikim innym. 

P.s. Ty tez oczywiście dowiedz się wszystkiego na temat jej preferencji, nawet jak wydaje Ci się ze po x latach juz je znasz, ona może mieć podobne odczucia do Twoich. 

Komujikacja to klucz do sukcesu. 

Serio? No limit? Tak bez prudery? 

Nie chcesz wiedzieć co bym Ci  nawymyślał.... 🙂

Edytowane przez WBB

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@WBB Ja ze swoją żoną mogę zrobić co zechce, ale loda jej nauczyć robić nie mogę 🤣

@Lady Green Wystarczy mi żona, ale nie wykasuje z pamięci tamtej, chyba proste, moja żona jest lepsza w czym innym 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Lady Green dobrze wiedzieć, że niczego się nie boisz 😉

Ps. Ale duszenia, kopania po jajkach to nie lubię... od razu mówię 🙂

2 minuty temu, Prepers napisał:

Ja ze swoją żoną mogę zrobić co zechce, ale loda jej nauczyć robić nie mogę 🤣

Podobno nikt tak dobrze nie zrobi Ci loda jak facet 😅

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Prepers Jak w każdej dziedzinie jebanego życia  " Trening Czyni Mistrza "  proste jak jebanie zakonnicy 🙂  po prostu musisz często ładować do papunia 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
23 minuty temu, Mr.Green napisał:

@WBB rozumiem że twoi starzy to jarali, wciągali i uprawiali do tego..? Bo przecież po nich to masz..? 😄

Wtedy to bym od 10 roku życia już ćpał 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lupa x30 z lampą LED będę dobrze widział trichomy?

IMG_20231216_173933.jpg

Halo halo o dupie Martynie to każdy mądry, ale jak coś zapytać to 🤣 Nada się w sklepie stoję, lepszy jest tylko mikroskop ale stacjonarny bym musiał sample scinac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@WBB więc twoi rodzice nie ćpali i nie uprawiali zakazanych roslin a Ty to robisz.. dlaczegóż to..? Skoro rodzice Cię tego nie nauczyli i nie wyniosłeś tego z domu? 

Nie powinieneś tego robić a jednak to robisz.. 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...