Skocz do zawartości
Prepers

5x Gorilla cookies auto 1x purple banana punch auto Fastbuds

Rekomendowane odpowiedzi

@Prepers no ogólnie zadane pytanie jest nie na miejscu. Skąd wiesz która jest lepsza? Jak to rozpoznajesz teraz? Znaczy według Ciebie.

Jak dla mnie te dwie najbardziej wyciągnięte są najlepszymi krzakami w Twoim namiocie. Jak już zaczną kwitnąć to zaczną budować duże kolie. Bo mają dobre miedzywezly, 3 z 4 ze środka są za bardzo zbite przez za duże natężenie światła. Ja tak to widzę.

Chyba że zależy Ci tylko na czasie ścinki i sugerowaniu się tym czasem co producent podaje. No to można o te dwie się martwić. Co do pozostałej 4 roślin one też nie dojdą jak producent podaje. Jak na moje około to takie 6 tyg do bursztynu. Moge się mylić :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@grolsch3 Jak startowałem to mialem plan zamierzony żeby je zbić i uprawiać jak najnizej dokładnie jak te co stoją na środku pod lampą, niewiem czy to dobry pomysł, ale wygląda to tak jakby to one miałyby mieć najtwardsze topy, a też podobają mi się takie małe roślinki ładnie zbite, co do czasu uprawy chętnie bym ściął je jak najszybciej, ale dostaną tyle czasu, ile będą chciały.

Dzięki za opinię, trochę mnie martwi, bo mam masę gratów do przebudowy, i chciałbym na sylwestra coś swojego zajarać, ale jak nadal to będzie puchło przez tyle czasu mam nadzieję że 300 wyjdą, skoro tak szybko puchną.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Prepers napisał:

Jak startowałem to mialem plan zamierzony żeby je zbić i uprawiać jak najnizej dokładnie jak te co stoją na środku pod lampą, niewiem czy to dobry pomysł, ale wygląda to tak jakby to one miałyby mieć najtwardsze topy, a też podobają mi się takie małe roślinki ładnie zbite, co do czasu uprawy chętnie bym ściął je jak najszybciej, ale dostaną tyle czasu, ile będą chciały.

Każdy prowadzi swój ogród jak chce i nic mi nigdy do tego. Ale wiem jak zaczynałem, to zaczynałem w 0.12 z wysokością 90cm namiot. Teraz wiem poprzez doświadczenie że mogę go używać jako wegownik i to nie za duży 😉 dlatego Ci pisałem o podniesieniu lampy. Kamienie nie robią się na malych krzakach tylko musi być dobrej jakości światło plus a przede wszystkim odpowiednie karmienie, a bardziej dodatki. Więc im dłuższa łodyga z odpowiednimi między węzłami tym dłuższe i większe topy przy odpowiedniej diecie i ilości światła.

 

5 godzin temu, Prepers napisał:

Dzięki za opinię, trochę mnie martwi, bo mam masę gratów do przebudowy, i chciałbym na sylwestra coś swojego zajarać, ale jak nadal to będzie puchło przez tyle czasu mam nadzieję że 300 wyjdą, skoro tak szybko puchną.

Zawsze tak jest jak spróbujesz. Teoretycznie za pierwszym razem też myślałem że wszystko mam ogarnięte na cacy. No nie bylo tak wcale :) zajarasz, najwyżej do scinki będziesz jechał bez dwoch topów 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@grolsch3 No widzisz, i tak na następną będę szedł w dół, ale zetne im łby i położę praktycznie na ziemi dwa odrosty, i będę je wiązał do ziemi, aż się zrobi koszyk 

@grolsch3 Widziałem że można je potem odbić do góry, i jak to wyjdzie dobrze to jest po kilka szczytów, chce spróbować 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdj. 1 niedobór magnezu początki tu był nadmiar azotu lałem 20% dawki bio grow, i oczywiście cal mag na niedobory 

Zdj. 2 niedobór wapnia tu same niedobory wapnia+ na tej septoria może ja trochę blokować też calmag na niedobory, reszta tabela bio bizz 100% 2 week 

Zdj. 3 nadmiar azotu 20% dawki bio grow reszta tabela bio bizz 100% 1 week

Zdj. 4 niedobór azotu tu poszła 100% dawki+ następne podlanie bio grow powtórzę około 50%

Zdj. 5 niedobór azotu  ta sama roślina co zdj.4

pH 6.4 ec od 0.9 do 1.0 ms temp wody 21 stopni.

Na niedobory wapnia i magnezu, oprysk zrobię jutro wieczorem od spodu liści.

Jak wygląda set? Proszę o opinie.

@Mr.Green Przekonuje się coraz bardziej do tych bio tabsow, wydaje mi się to dużo szybsze w użyciu, dziś zajęło mi 2h robienie mikstur pod każdą 

Screenshot_2023-11-15-21-55-47-303_com.miui.gallery.jpg

Screenshot_2023-11-15-21-55-42-304_com.miui.gallery.jpg

Screenshot_2023-11-15-21-55-37-991_com.miui.gallery.jpg

Screenshot_2023-11-15-21-55-33-250_com.miui.gallery.jpg

Screenshot_2023-11-15-21-55-30-176_com.miui.gallery.jpg

Tak poza tym rośliny mają się dobrze, obsypały się szronem, a pokazałem wam najgorsze liście, reszta wygląda raczej dobrze 

Każda dostała po min litrze wody

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@WymiataczMega zle zadałem pytanie ostatnie podlanie było z nawozem ec chyba 1.0ms, i teraz chce dolać jej bio grow 40% z tabeli tylko tej co jasna jest, i cal mag czy to dobry pomysł? Czy trzymać się schematu 1x nawóz 1x woda+calmag?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemanko dobrzy ludzie, leci aktualizacja, a rośliny mają się jak widać.

Teraz trochę lepiej widać topy, jak myślicie która będzie miała najwięcej suszu, a która będzie miała najmniej? I jaki będzie przedział gramatury, z ziomeczkiem poszedł zakład ja mówię że najmniejsza będzie miała 25gr, a największa 65.

Screenshot_2023-11-17-13-25-23-491_com.miui.gallery.jpg

Screenshot_2023-11-17-13-25-32-809_com.miui.gallery.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...