Skocz do zawartości
polecam 420

3 White Ruskie - 3 Black Afgan / MarsHydro TS1000

Rekomendowane odpowiedzi

siema , @dziurawy wiesz moje pierwsze kroki to są , jeśli chodzi o boxa . tak jak widać zdjęcia wstawiam nie opisuje ktoś coś tam pod powie i tyle 😁 ale dokończę ten temat do ścinki podsumowanie zrobię i znikam 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@dziurawy po co go wprowadzasz w błąd?

lampa jest za slaba na 80x80, a nie na 1, 2 czy 5 roslin. Jakbys dal ta lampe do boxa 60x60 to i 10 roslin by ogarnela z przyzwoitym stosunkiem g/W.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Boczelli masz rację że za mała,ale coś można z niej wycisnąć,tu box 80x80,6 x 11l,efekt końcowy 400g suchego,fartem można wycisnąć deklarowaną wydajność producenta MH

20230911_120510.thumb.jpg.0257b989c133dcb0e616edd259b79e70.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@dziurawy nie wiem jak skasować. te edytowanie ... jesli osiągnę z 4 roślin 150 g suchego i tak będę zadowolony jeśli chodzi o indoor ale suma sumaru wyjdzie temat na samym końcu że względu na to że równo nie dojdą w tym samym czasie a łapczywy nie jestem na jaranie i nie pod cinam aby zajarać na szybko z chlorofilem ... cbd raz na jakiś czas zajaram ewentualnie kupię coś od ziomka z 2 gięty . swoje w życiu przejaralem, teraz mam umiar i szukam czegoś odpowiedniego dla mojego umysłu 😉 następny temat szukam na pewno sativa coś , aby pobudziło dawało uśmiech i kreatywność indika mnie już źle działa na umysł ktoś coś doradzi swoją sative ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@polecam 420 jak chodzi o pobudzenie ciała i umysłu to ja jestem bardzo zadowolony z opium auto od Divine Seed. Tylko trochę genetyka niestabilna pod względem wyglądu, ale dzisłanie jest godne polecenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@polecam 420 twoj ogrodek twoja sprawa 🙂 nie wiem w jakim kraju sie znajdujesz ? pewnie poza Polska ? ale robic przypal dla 200 g zamiast 500 g w tym samym czasie to troche przypal dla mnie ? ale to juz twoje decyzje 

@polecam 420 u ciebie sniezyca a ja czekam juz prawie 4 dni na ziarenka !!! co jest !!???!!! nie chca kielkowac 😞 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przypał nie będzie ,robię dla siebie to moja pasja ale jak wcześniej wspominałem oudoor już nie dla mnie . 200 g czy 500 g różnicy mi nie zrobi ale na pewno następny grow zrobię całkiem inaczej 😁

tutaj boczny topek WHITE RUSSIAN gdzieś w połowie roślinki 

IMG_20240203_151314790_BURST000_COVER.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 17/01/2024 o 15:09, polecam 420 napisał:

taki mutant się znalazł 🤣 wycinać czy zostawić?

Screenshot_20240112-175848.png

Też podobne cyrki przechodziłem z obecnymi plantami.Mutanty 🙂 .Do konkretnych wniosków na pytanie WHY!? nie doszedłem, ale niektóre z anomalii uciąłem.Miałem po 6 odnóży na węźle, albo 3 liście gdzie powinny być 2 🙂

W dniu 12/11/2023 o 11:16, Zielone krainy napisał:

@polecam 420 Ja bym dolomitu do donic nie sypał, to nie jest outdoor. W donicy, gdzie masz stosunkowo niewielką ilość ziemi dolomit przy każdym podlaniu będzie obniżał ph, co może doprowadzić do tego, że za niskie ph zablokuje ci przyswajanie pierwiastków przez rośliny.

Dolomit podnosi ph ziemii 🙂 Odkwasza i jest genialnym nawozem ktory zawiera inne mikroelementy.Jest bezpieczny i wręcz zajebiście niezbędny tyle, że najlepiej wsypać go pół roku przed planowanym grow do ziemii bo to nawóz wolnouwalniający.Można go do akwarium włożyć 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

muszę poczytać o tym dolomit w akwarium bo właśnie mam 200 l i zaczynam dekorować 😁 zauważyłem jakieś problemy małe na końcówkach liści ,niby nie duże ale znaczące dla mnie 😁 myślę że jeszcze jakieś. 2-3 tyg i kosa powoli będzie szła 😁

IMG_20240204_110431339.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...