Skocz do zawartości
moonka

Moj pierwszy indoor. 2x purple bud 1x master kush. Viparspectra P1000

Rekomendowane odpowiedzi

Sobota rano i od razu pytania😂 wczoraj znowu zasiadlem do lektury tym razem szukajac info jak "zmusic" zamulonego krzaka do przejscia we flo. Znalazlem kilka artykulow, w ktorych powtarzaly sie pewne zabiegi. Zmniejszenie temperatury i wilgotnosci, skrocenie dnia do 10-11h, przedluzenie jednej nocy do 24h max 36h. Oczywiscie nie wszystko na raz a wprowadza sie to pojedynczoi obserwuje rosline. Ma to niby symulowac nadejscie jesieni o zmobilizowac rosline do przejscia na flo. Czy ktos probowal takich zabiegow? W sumie nie wiele mam do stracenie...😂😅 temperature obnizylem bo to najmniej inwazyjny sposob. Zmniejszylem rowniez wilgotnosc zeby nie bylo "chlodno" a wilgotno

Edytowane przez moonka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@moonka a czy tam były informację typy.. najpierw zamul swojego krzaka.. 😄 a potem go ratuj 😄 jak coś się zjebało to ciężko teraz nagle to przyspieszyć. To by oznaczało w sumie że nie da się zamulić rośliny bo wystarczy zastosować super patent i odrazu ja odmuli.. 😄 to raczej tak nie działa w moim skromnym przekonaniu.

Daj jej czasu. Dałeś jej popalić to teraz pij mleko które nawarzyles 🙂

Natura jest prosta , im mniej kombinacji tym lepiej. 

Pytanie główne to czy owe pomysły dotyczą sytuacji gdzie roślina po prostu nie chce zacząć kwitnąć sama z siebie bo nie potrafi zakminic co jest 5 czy najpierw ktoś ją torturuje i potem wypowiada magiczne zaklęcia.. no rosnij suko rosnij 😄

Edytowane przez Mr.Green

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mr.Green ewidentnie bylo napisane, ze w przypadku braku kwitnienia spowodowanego np stresem... narazie nic z nimi juz nie robie. Obnizylem tylko temperature i wilgotnosc i czekam do nastepnego piatku. Jesli do tego czasu nic sie nie zmieni to juz nie czekam dluzej i wsadzam automaty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@moonka dobra decyzja 

Wybacz moją inroniczna forme wypowiedzi.. tak jednak chcę byś zapamiętał swoją błędną decyzję 😛

pozdro i pokój z Tobą bracie 

@moonka ogólnie dodam że przelaczylismy nasze rośliny w tym samym czasie. Ty 20 listopada a ja 21 listopada

Ta co najszybciej zareagowała na zmianę światła wygląda obecnie tak jak powinna wyglądać mniej więcej w drugim tygodniu FLO bo w takim teraz się znajduje czasowo jak i wizualnie. Widać że ma dobre geny co do czułości na zmianę światła i zareagowała najsprawniej. To jest jej super moc. Rośliny mają różne geny i różne super moce. Coś jak jeden wielki Marvel Universe 😉 każdy coś tam potrafi 😉

 

IMG_19700912_004433_114525.jpg

IMG_19700912_004450_114506.jpg

IMG_19700912_004456_114447.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mr.Green nie mam nic przeciwko ironii bo sam mam specyficzne poczucie humoru😉👍 Czytam czytam, pytam i co raz bardziej sie doluje. Wiele osob w moim przypadku skonczylo z herma i malutkimi slabymi jakosciowo plonami... porzucam wiec projekt na rzecz automatow. Wrzucilem 4 pestki do wody ale docelowo wybiore 2 max 3 rosliny, ktore beda szly najlepiej. Mam w prawdzie jeszcze kilkanascie pestek sezonow ale z nimi poczekam. Wyjaram jointa i jade do ogrodniczego po ziemie. Tym razem lightmix  zeby nie narobic balaganu po raz kolejny😂

20231202_124944.jpg

20231202_125314.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mr.Green wariat nie wariat ale rozsadnie patrzac chyba lepiej wsadzic nowe pestki i poprowadzic je poprawnie niz tutaj wiedzac, ze sie zajebalo sprawe i liczyc na cud😂Jedyne co stracilem to czas bo koszty akurat byly minimalne. Ale ten czas dal mi mala szkole, z ktorej wyniose wnioski na przyszlosc🙂 nawet jesli te by doszly to jest za duza szansa na syf a w prawie tym samym czasie moge miec gotowe automaty i jesli nic nie zjebie to bedzie miod malina😂

Edytowane przez moonka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mr.Green ziemia juz jest. Tak sie wozi chyba tylko w NL🤣 Dzisiaj musze ja dobrze przeplukac a nie jak ostatnio...😂

20231202_133804.jpg

Koncze growa i prosze o przeniesienie do odpowiedniego dzialu. Roslinki koncza w kontenerze...

20231202_135810.jpg

Edytowane przez moonka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@moonka też zasuwam takim podobnym gadżetem 😄 jak dla mnie to najlepsze środki transportu bo wjeżdżają wszędzie po wszystko 😄 respect 🙂

Co do uprawy.. no cóż, męska decyzja 🙂

Edytowane przez Mr.Green

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@moonka Z tym wprowadzeniem rośliny w faze nocy  ( 24 /- 48 h  )   może być dobrym pomysłem ...  ja bym się nie pierdolił na twoim miejscu i dzisiaj bym im zajebał nocke na 3 albo 4 doby   

ps.. co masz do stracenia jak nie wyjdzie to jebać biede i lecisz z Auto 

Edytowane przez Resi666

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Resi666 juz sa poscinane🙂 box pusty i wszystko OFF

@Mr.Green rower jest ok do transportu ale prowadzenie to tragedia na trzech kolach. Co do meskiej decyzji to czasami trzeba przyznac sie do bledu i zaczac od nowa aby odniesc sukces😂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Resi666 on już chyba obrał inny kurs 😄

Toc wyczuć można powiew świeżości i entuzjazmu.. 😄 nad nowym projektem 🙂 inaczej by nie grzał ładowarką po ziemię w sobotę w grudniu 🙂 by na weekend już zacząć działać 😄

To da się wyczuć :bongrip:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

😕  dlaczego nie spróbowałeś  ? 😞 dla samej świadomości , wiedzy , nauki .. . oj wariacie 😄 szkoda

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mr.Green ja mam typowy bakfiets na trzech kolach. Rowniez na czworke dzieci albo kilka workow ziemi do growa🤣

@Resi666 czas. Szkoda czasu jesli mozna zaczac dzialac od nowa i miec pewnosc, ze wyjdzie lepiej w podobnym czasie🙂 oczywiscie jesli znowu cos nie odjebie😅 tfu tfu tfu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...