Skocz do zawartości
moonka

Moj pierwszy indoor. 2x purple bud 1x master kush. Viparspectra P1000

Rekomendowane odpowiedzi

Ktos powinien zabrac mi sekator😂😅 nie moglem patrzec na ten busz i szczyty pozaslaniane liscmi. Probowalem jeszcze bardziej porozginac liscie ale wszystko na nic bo bylo ich za duzo. Postanowil wiec zrobic konkretne ciecie (po raz kolejny). Mam nadziej, ze nie odbije sie to na nich w zaden negatywny sposob bo troche lisci polecialo...🙈

20231122_131208.jpg

20231122_131232.jpg

Edytowane przez moonka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@moonka Akurat czytałem dzisiaj dosyć fajny artykuł na temat defoliacji i wydaje mi się że wykonałeś dobry ruch 😉 teraz będzie tylko lepiej , kilka dni i sie zregenerują  

ładniutkie są ✌️

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mr.Green  Kurde zaskoczyłeś mnie  🙂 no mam nadzieje że nie zaszkodzi 😞  wiem powinno się to zrobić przed przełączeniem 12/12  ale mam taką nadzieję że te kilka dni nie zaszkodzą  tak wiem nadzieja matką głupich 🤣

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mr.Green mialem duze watpliwosci co do podcinania ale... Zobaczymy co mi z tego wyjdzie

@Resi666 powinno sie przed przelaczeniem ale tutaj wychodza moje poczatkowe bledy. Za nisko swiatlo i rosliny sa zbite. Ciezko bylo je tak porozginac zeby swiatlo wszedzie docieralo. Postanowilem wiec zaryzykowac i ✂️. Co ma byc to bedzie😅

@Pablo 1988 zdrowe zdrowe. Juz nie ma na nich ani sladu tych dziwnych plam. Tylko w dalszym ciagu lekkie przykurcze😂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Pablo 1988 fim hmmm... gowno z tego wyszlo a przynajmniej tak to oceniam😂 juz przynajmniej wiem, ze nigdy wiecej tego nie sprobuje. Zostawie ja jednak chyba do samego konca. Bedzie taki malutki mikro krzaczek. Miala isc na parapet ale zobacze co z niej wyrosnie. Na oucie miala ponad 2 metry przy posadzeniu w okolicach czerwca-lipca a tutaj bedzie wersja w mniejszej skali i pocharatana nieudanym treningiem😂 dodatkowo jest powyginana w kazda mozliwa strone. Ogolnie krzaczek eksperyment

Edytowane przez moonka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobe po fryzjerze nie widac aby rosliny sie nim przejely co nie oznacza dalszych konsekwencji😅 Podlalem je dzisiaj 700ml wody kazda + 7 krolepek mikoryzy (okolo 0.3ml). Nastepne podlewanie znowu za 3 dni ale sprobuje dac im po 800ml i zobacze stan ziemi po 3 dniach. Woda podawana tylko przy krawedziach doniczek. Niech korzenie troche sie wysila (jak by malo miala stresu😅) i sie rozrastaja o ile to jeszcze mozliwe😂. Wczoraj zapomnialem dodac, ze przy probie wygiecia jednego z odrostow zlamal mi sie on w rekach🙈 tasma + kawalem opaski zaciskowej zamiast kijka powinna zalatwic sprawe a jak nie to jestem 1 ladny szczyt w plecy😅 pierwszy rzad w prawej strony, trzecie oczko od gory. Wystaje nad siatke bo nie chce go ruszac20231123_105610.thumb.jpg.92b4aa6e8996d4f3d58cfbdb0399ece0.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzien 39. 4 dni od przelaczenia swiatla. Zauwazylem lekkie przebarwienia na lisciach albo mi sie wydaje🤔 poza tym pomimo, ze lampa jest na wysokosci 50cm i swieci na okolo 55% to koncowki lisci zolkna a nawet delikatnje robia sie brazowe. Przebarwienia powinno byc widac na zdjeciu. Srodek liscia ladny zielony a brzegi ciemnozielone. W wiekszosci jest to na mlodych lisciach ale kilka wiekszyc rowniez to posiada. Moze to moje urojenia ale lepiej zapytac czy wszystko jest ok😅

Screenshot_20231124_110146.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Lady Green Byc moze to moje schizy. Mam dzisiaj wolne i postanowilem sobie urzadzic piatunio z jointem od rana😂

Nie wiem czy to nie za wczesnie ale postanowilem wlaczyc dodatkowe lampy. W koncu sa z przeznaczeniem na flo😅 moze skoro swieca pod innym katem to doswietla lepiej dolne partie krzakow. Narazie wisza okolo 25-30cm od siatki mniej wiecej tak jak zaleca producent

20231124_165418.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@moonka Też ostatnio myślałem o takim rozwiązaniu  lampy z boku na flo  ( tylko nie wiem czy jest sens ) może tu się dowiem 😄 fajnie fajnie ;')  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok tym razem to juz nie moje urojenia a naprawde cos pojawilo sie na lisciu. Narazie tylko na jednym wiec go usunalem. Dziwna plama po obu stronach. Od spodu byla bardzo mokra tak jak by kropla jakiegos plynu. Nie moglem niczym chlapnac bo nic przy nich nie robilem. Co to moze byc? Septoria??

20231125_125246.jpg

20231125_125546.jpg

20231125_125555.jpg

Edytowane przez moonka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...