Skocz do zawartości
moonka

Moj pierwszy indoor. 2x purple bud 1x master kush. Viparspectra P1000

Rekomendowane odpowiedzi

@Mr.Green jeszcze nie przelaczylem i narazie nie wiem kiedy to zrobie. Chce zeby jeszcze podrosly aby je troche rozlozyc i wtedy przelacze. Czy potrwa to tydzien czy dwa tego nie wiem😅

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Screen monitoringu w niedzielny poranek dnia 34. Pierwszy szczyt jest juz na wysokosci siatki😀 Pomimo wczorajszego fryzjera rosliny ida tak jak szly nie zwalniajac tempa. Martwi mnie jedynie wysokosc najmniejszej z nich ale nawyzej cos pod nia podstawie aby je wyrownac🙂 Mialem je wczoraj spryskac canna cure ale nie dotrwalem do 23 gdy wylacza sie lampa😵💫😅 

Screenshot_20231119-070626_YCC365 Plus.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzien 35. Wczoraj majac czas czytalem sporo fotorelacji jak i ogolnie o uprawie ale glownie na amerykanskich forach. Wyciagajac jakies wnioski postanowilem dzialac a mianowicie zmienilem swiatlo na 12/12. Niby mam czas ale go nie mam aby ciagnac dalej wega a rosliny i tak sie jeszcze wyciagnal wiec spokojnie powinny zajac wieksza powierzchnie siatki. Dzisiaj rowniez dzien podlewania. Mialem to zrobic wczoraj ale nie mialem odstanej wody a i ziemia nie byla jeszcze bardzo sucha. Wraz z podlewaniem wlatuje po pol tabsa na doniczke i chyba sama woda bo chyba nic im wiecej nie potrzeba. Dodatkowo wieczorem w koncu spryskam profilaktycznie je canna cure.  Przestawilem rowniez donice juz chyba w docelowe ustawienie. Najnizsza dalem z przodu i podlozylem cos pod nia dla wyrownania szczytow. Co do sensi skunk... narazie zostaje gdyz zaczynaja sie na niej dziac male cuda i jestem ciekaw co z niej bedzie😂 Swiatlo 50cm od siatki okolo 55% mocy

20231120_073114.jpg

20231120_073227.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciemno juz, zgasly wszystkie swiatla... Tak jak pisalem wczesniej roslinki dostaly po pol tabsa przedzielone jeszcze na dwie czesci. Wlozylem je po bokach od glownej lodygi na glebokosci okolo 3cm. Dotychczas dostawaly po 500ml ale dzisiaj zwiekszylem dawke do 600ml. Zobacze jak bedzie wygladala ziemia po 3 dniach i czy sa w stanie tyle wypic. Skunk rownej zostal lekko podlany w ilosci nieznanej😂 traktuje go jak odpad wiec za bardzo nie skupiam sie na ilosciach wlewanej wody. Ma sucho to cos tam go podleje😅 Tuz przed wylaczeniem sie leda przygotowalem dawke canna cure i gdy tylko zgasly wszystkie roslinki dostaly konkretny oprysk. Czas w koncu zamowic pompke do napowietrzenia herbatki bo lada chwila trzeba bedzie przyrzadzic miksture☠️☢️🤣

Screenshot_20231120-194853_YCC365 Plus.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, WBB napisał:

@moonka ta kamera ma IR? Kiedyś pytałem tu czy podczerwień niczego nie spieprzy i jednoznacznej odpowiedzi nie otrzymałem 😉

Sam się zastanawiam bo chcę mieć kamerkę w boxie... trzeba bracie przekopać neta 💪😄

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@WBB ma IR i staram sie tego nie uzywac przy roslinach. Nie wiem czy ma to na nie jakis wplyw ale...

@Resi666 kamerka w boxie to fajna sprawa. Mozna na biezaco, w dowolnym momencie skontrolowac co sie tam dzieje bez zbednego chodzenia do boxa. Co do IR to raczej bym sie nie martwil. Kto oglada rosliny gdy one spia?😅 Spia to niech spia, jutro tez jest dzien🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oglądać raczej nikt nie ogląda jak śpią 🤣 bo po co. Chodzi o kontrolę warunków bo box będzie kawałek odemnie..( taki kawałek że w gaciach ni chuja nie pójdę 🤣)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Resi666 przez IR nie widac wyswietlacza na termometrze wiec kontrola parametrow odpada. Jedynie w czasie gdy dzialaja lapmy a wtedy kamera nie potrzebuje podczerwieni wiec ta nie oddzialywuje na rosliny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Resi666 jak juz kamera do podgladu parametrow przez 24h to musial bys kupic termometr z sondami. Sondy do boxa a samo urzadzenie na zewnatrz wraz z kamera w oswietlonym pomieszczeniu zeby kamera cos widziala. Duzo zbednego kombinowania🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
26 minut temu, moonka napisał:

@Resi666 jak juz kamera do podgladu parametrow przez 24h to musial bys kupic termometr z sondami. Sondy do boxa a samo urzadzenie na zewnatrz wraz z kamera w oswietlonym pomieszczeniu zeby kamera cos widziala. Duzo zbednego kombinowania🙂

Może i masz rację... jebać to 😄💪

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@WBB owszem fota robiona w podczerwieni ale nie swieci ona non stop a jedynie gdy wlacze podglad noca i wlacze w aplikacji "noktowizor". Mam go ustawiony na wlaczanie reczne tak wiec nawet gdy wlacze przypadkowo podglad po zmroku to kamerka sama nie przestawi sie na IR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzien 37. Dwa dni od przelaczenia swiatla na 12/12. Roslinki nabieraja wysokosci. Niektore szczyty mozna juz delikatnie "ukierunkowywac" oraz tym samym odslonic troche dolnych odrostow. Naszla mnie dzisiaj pewna rozkmina odnosnie oswietlenia. Glowna lampa ma 100W + do tego mam 2x20W ze swiatlem na flo. Czy mialo by to sens aby zostawic te dwa paski ledowe ponizej siatki tak aby doswietlaly dolne partie rosliny? Czy lepszym rozwiazaniem bedzie uzycie ich do doswietlenia nad siatka? Wiem, ze najlepiej jak bym mial 4 takie paski po jednym na kazda sciane ale to w przyszlosci w wiekszym boxie🙂 Lepsze foto dodam za kilka chwil tylko musze sie zmusic aby wejsc na gore😂

Screenshot_20231122-084100_YCC365 Plus.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Roslinki troche ogarniete. Najwyzsza wymagala delikatnego wyginania ale w ten sposob wszystkie dolne partie sa doswietline. Najlepiej znowu bylo by zrobic fryzjera bo wszystko zaroslo🙈

20231122_091621.jpg

Edytowane przez moonka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...