Skocz do zawartości
moonka

Moj pierwszy indoor. 2x purple bud 1x master kush. Viparspectra P1000

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Dopiero kompletuje graty na pierwszego indoor'a ale w 90% juz wiem co bedzie w grze🙂 Box Secret Jardin Hydro Shoot 60x60x160 cm, led Viparspectra P1000 + dwa ledy Secret Jardin 20W na faze kwitnienia. Wyciag z filtrem Garden Highpro GHP + cos malego mieszajacego powietrze wewnatrz. Kupilem rowniez termometr ze wzkaznikiem wilgotnosci oraz regulowany wylacznik czasowy. Odzywki jeszcze jakies mam z outa wiec pojade na nich i dokupie takie same w miedzy czasie... Jesli zapomnialem o jakis wazniejszych gratach to prosze o tym wspomniec🙂🙂 Jesli chodzi o nasionka to tak jak w opisie 2x purple bud i 1x master kush obie odmiany feminizowane. Doniczki 10-15litrow🤔 i mieszanka ziemi kokosowej z ziemia plagron allmix gdyz zawsze sadzilem w takiej mieszance na outdoor😅 Mysle, ze w przeciagu tygodnia powinienem wystartowac. Czekam w sumie tylko na wyslanie nasionek, gdyz reszta gratow jest juz w drodze🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mr.Green mam od cholery miejsca a i chwila czasu sie znajdzie wiec czemy by nie sprobowac🙂 zobaczymy tylko jak bedzie z konsumpcja pradu wzgledem uzyskanego plonu bo to mnie ciekawi najbardziej

Edytowane przez moonkagliwicee

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Boczelli sam tego nie wiem bo pol roku temu kupilem ten dom😅 box bedzie stal na poddaszu wiec bardziej martwie sie o temperatury.  W trakcie wyjdzie czy potrzebuje nawilzacz i osuszacz gdyz nie mam pojecia jakie beda tam warunki zima

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnosnie nawozow pod ledy. Mam na stanie zestaw Advanced Nutrients pH Perfect Grow, Bloom, Micro oraz Big Bud na puchniecie topow. Generalnie lalem je na outdoor ale czy cos daly...🤷‍♂️ Co byscie polecili do chodowli pod ledem? Najlepiej komplet od a do z zebym wiedzial w co sie zaopatrzyc🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Udyr zadalem tu pytanie po czym zaczalem jeszcze czytac w necie... Zamowilem biotabs oraz Atami Ata NRG Bi-Bloombastic. Do tego w ogrodniczym kupie calmag. Miernik oraz pH- mam ale chyba sie nie przydadza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sory za zasmiecanie wlasnego posta ale wole wiecej wypytac niz pozniej byc w czarnej d...e😅 pytan zapewne bedzie jeszcze kilka ale teraz odnosnie lampy. Wlasnie przyszla, podlaczypem zeby sprawdzic czy dziala i jest ok. Jeszcze mam problemy ze wzrokiem😂 planuje dodac jeszcze 2 lampy po 20W kazda ale juz sam nie wiem czy lepiej kupic je juz teraz i dac na wega czy dokupic lampy na kwitnienie. Sa to dwie rozne lampy o innym zastosowaniu stad moje pytanie kiedy bardziej oplaca sie dodac troche swiatla? Na chlopski rozum 100W powinno wystarczyc na wega i chyba lepiej dac te 140W na kwitnienie ale to tylko moje domysly i chce poznac opinie doswiadczonych growerow🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Porządny sprzęcik skompletowałeś, mnie niestety nie stać, na taki dobry sprzęt, ale w każdym bądz razie daje rade i na sprzęcie z niższej półki, każdy zresztą uprawia tym czym może uprawiać, ale też w dużej mierze liczy się technika uprawiania, dobre metody poprowadzone od początku do końca w uprawie taki @Zielone krainy dla przykładu może spokojnie osiągnać dobry plon, nawet z takim sprzętem jaki np ja mam do zaoferowania, a nie jest on jakiś świetny. Ogólnie każdy z nas może, ponieważ nie sprzęt się liczy a wiedza i doświadczenie, życzę ci powodzenia mordko, lecisz z fartem na pewno rozjebiesz system!

Edytowane przez Szwagrom

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...