Skocz do zawartości
moonka

Moj pierwszy indoor. 2x purple bud 1x master kush. Viparspectra P1000

Rekomendowane odpowiedzi

W jednej jest kilka dziurek. Myslalem o zrobieniu w dwoch pozostalych ale...🤷‍♂️ zrobie to po pracy

Edytowane przez moonkagliwicee

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wiec powinno byc dobrze😁 chcac zrobic kilka otworow w butelkach nie wytrzymalem i delikatnie pedzelkiem zaczalem grzebac w ziemi i chyba przy wsadzaniu kielka w ziemie zrobilem to za gleboko. Usunalem z centymetr ziemi z nad nasionek aby mialy krotsza droge na powierzchnie. Obstawiam, ze jutro powinny sie pokazac nad powierzchnia🙂 dodatkowo kupilem dzisiaj te kostki do kielkowania i nie byl bym soba gdybym jednej nie wyprobowal. Wrzucilem jedno nasionko sensi skunk pozyskane z zeszlorocznej uprawy i zobacze jak sobie poradzi. Jesli przezyje to bede mial kwiatka na parapet😂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W niedzielny poranek w koncu cos sie ruszylo🙃 Kazda w innym stopniu...Jedna otworzyla pierwsze listki, druga sie do tego zbiera a trzecia jeszcze nie pozbyla sie skorupki. Mam nadzieje, ze dzisiaj przynajmniej druga roslinka sie otworzy a trzecia mogla by zgubic skorupke i powoli mogl bym zaczac odliczanie😂. Warunki w boxie 59% oraz 26 stopni 

Mam rowniez pytanie odnosnie tabsow z biotabs. Kiedy je dodac biorac pod uwage, ze ziemia to allmix a wiec dosyc nabita nawozami o ile sie nie myle

20231015_090736_compress48.jpg

20231015_090741_compress42.jpg

20231015_090744_compress52.jpg

Edytowane przez moonkagliwicee

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@moonkagliwicee ogólnie tabs działa dość szybko. Jak dasz po dwóch tygodniach to też nic złego nie będzie. Jak chcesz dać całego to podziel go na pół i daj po różnych stronach rośliny żeby jego stężenie nie było za silne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mr.Green tak chce wlasnie zrobic. Jednego na pol i po dwoch stronach doniczki. Dal bym po pol na doniczke ale w sumie niewiele poza tymi tabletami dostana jesli chodzi o nawozy wiec niech maja dostatek przynajmniej tego. Z ukorzeniaczem tez sie jeszcze wstrzymac czy juz moge troszczke z nim zaczac dzialac?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mr.Green organiczny. No wlasnie producent podaje jedynie zeby lac go do ktoregos tam tygodnia kwitnienia(chyba 4) Brak info od kiedy😐 niby gdzies znalazlem, ze od pierwszego tygodnia wiem moze poczekam kilka dni zeby roslinki chociaz troche podrosly i zaczne go lac. Mam go od dluzszego czasu ale jeszcze nie uzywalem stad moje pytania😅

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@moonkagliwicee jak jest organiczny to możesz go dać. Ukorzeniacz można stosować bodajże od początku. Tym bardziej jak jest organiczny to nie zaszkodzi.

Daj pół dawki na rozruch.

@Mr.Green jeżeli to ten, to on nie jest organiczny.

 

Screenshot_20231015-224123.png

Albo i jest..?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@moonkagliwicee Ukorzeniacz tego rodzaju leje się od 5 dnia od wyjścia, ale zaczynając od niskich dawek. Ja korzystałem z Canny, tam dawka jest 4 ml, ja od 5 dnia dawałem 1 ml na 1 l wody i w każdym następnym tygodniu zwiększasz dawkę o 1 ml , aż w 4 tygodniu wega uzyskasz pełną dawkę 4 ml na 1 l wody i tak już lecisz do 4 tygodnia kwitnienia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@moonkagliwicee są sprzeczne info.. i z drugiej strony dziwne że jak na organiczny nawóz to dawka 1ml. To domena typowo dla mineralnych. W organice nie zbyt coś działa przy 1ml. Jest to bardzo mała dawka. Nie używałem tego i nie chcę Ci spierdolic. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Mr.Green @moonkagliwicee  Według tego, co pisze na oficjalnej stronie Plagron to jest to stymulator biologiczny,  cyt "Power Roots to dodatek wzmacniający korzenie składający się z kwasów humusowych, ekstraktów z wodorostów, różnych witamin i hydrolizowanych białek. "

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mr.Green @Zielone krainy Jade na plagron są dwie wersje. Jedna do hydro a drugi bio. Do hydro jest bezbarwny a ten bio jest ciemny i śmierdzący jak alga bloom . Ja używam tego śmierdzącego ciemnego . Używam go od 1dnia i w normalnej dawce 1ml i nawet w nim pestki moczę . Pzdr Pany

Plagron ostatnio po zmieniał swoje produkty a nawet na nie których butelkach napisali nowa formuła 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DZIEN 1 strona 5...🙈🙈

Nareszcie doczekalem sie az wszystkie 3 pokaza pierwsze listki i bedzie mozna liczyc dni. Podlapalem pomysl Mr. Green z recznikami do zwiekszania wilgotnosci i dziala znakomicie😁 70% teraz nie jest jakims wiekszym problemem🙂 No i kolejne moje pytanie. Kiedy bedzie widac, ze lampa jest np za nisko czy za wysoko. Wiem, ze trzeba obserwowac rosline ale kiedy pokaze ona pierwsze oznaki np wyciagania sie?

20231016_141512_compress24.jpg

20231016_141516_compress94.jpg

20231016_141520_compress68.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...