Skocz do zawartości
moonka

Moj pierwszy indoor. 2x purple bud 1x master kush. Viparspectra P1000

Rekomendowane odpowiedzi

@WymiataczMega ja pryskam raz w tygodniu canna cure a dzisiaj wjedzie oprysk z oleju neem. Podobno dziala on na juz zakazone rosliny i je leczy. Zjade rowniez w dol z wilgotnoscia i postaram sie troche podniesc temperature 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Temperatura wzglednie ogarnieta. Wilgotnosc chyba tez ale wszystko wyjdzie z czasem. Ma screenie 44% ale to tylko chwilowe wskazania podczas wlaczonego ogrzewania. Temperatura rowniez lekko przeklamana. Bede staral sie utrzymal stale 26° oraz okolo 50-60% wilgotnosci. Za chwile gasna lampy i ide zrobic oprysk

Edit. I po oprysku. Niestety bylem zmuszony wyciagnac je z boxa bo caly byl by tlusty. Jutro zaloze siatke i uloze je od nowa

Screenshot_20231125-171954_YCC365 Plus.jpg

20231125_180749.jpg

Edytowane przez moonka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niedziela dzien 41. Siatka wrocila na swoje miejsce. Roslinki ulozone mniej wiecej tak jak byly. Po nocy nie widac zadnych nowych plam na lisciach. Byc moze byl to falszywy alarm ale lepiej dmuchac na zimne. Bede je nadal bacznie obserwowal. Olejek utworzyl wyrazna tlusta warstwe na lisciach. Blyszcza sie jak nawoskowane😂 Walka z temperatura i wilgotnoscia trwa. Wczoraj kupilem a dzisiaj testuje nimi farelke z lidla (600W). Ustawilem ja poza boxem okolo 10cm przed wentylatorem z rury wtlaczajacej dolem powietrze. Cieple powietrze jest zasysane przez wentylator i wlatuje do boxa. Wyciag usuwa wilgotne powietrze i w teorii wszystko gra. Zarowno farelka jak i wlot i wylot wlaczaja sie co godzine na 7 minut. Musze wyczaic czy te 7 minut grzania wystarczy aby temperatura utrzymala sie do nastepnego wlaczenia ogrzewania. Sprawdzam tez jak bardzo nagrzewa sie wentylator bo na niego bezposrednio kierowane jest powietrze z farelki. Pogoda dzisiaj typowo do soedzenia w domu wiec mam czas na ustawienie "systemu"😂 i pilnowanie czy nie spale domu🤣 juz wczesniej myslalem o kupnie dodatkowej gasnicy na poddasze i na dniach chyba to zrobie🤣

Screenshot_20231126-084240_YCC365 Plus.jpg

Edytowane przez moonka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mr.Green nie widze jak narazie nic. Mysle, ze potrzebuja wiecej czasu ze wzgledu na to, ze je meczylem

Edytowane przez moonka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@moonka to z pewnością. 

Stres na indukcji to zły pomysł. Gdzieś tam z tyłu głowy mam myśl że taki stres w trakcie określania płci może zwiększać szansę na herme. Sam stresowałem kiedyś na indukcji by upinać do siatki i dwie się zjebaly. Nie jestem też pewien czy to przez to bo ciężko potwierdzać swoje domysły. Wymaga to badań a nie tylko założeń.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poniedzialek dzien 42. Tydzien od przelaczenia swiatla. Dzasiaj skunk pokazal pierwsze oznaki przejscia na kwietnienie. Pozostale panienki narazie nie wyrazily swojego zdania w tym temacie. Musze szczegolnie pilnowac tego sensi skunk bo jest to nasionko z jarania z mojej pierwszej uprawy na oucie. Kumplowi wyrosla z tego panienka a ja mialem chlopca, ktory polecial do kontenera. Wczoraj testowalem ogrzewanie i wszystko bylo by ok ale musialem z niego zrezygnowac. Roznica temperatur miedzy dniem a noca byla by za duza. Juz wole zostawic te 23-24 stopnie (18 w nocy) zeby byla roznica okolo 5stopni. Wilgotnosc tez nie jest zla bo max 60% a z nadmuchem cieplego powietrza spadala nawet do chwilowych 40%. Wczoraj juz nic z nimi nie robilem ani ich nie dotykalem ale dzisiaj juz musialem lekko je poprawic gdyz wybily sie za bardzo ponad siatke i znowu pozaslanialy doly. Dodatkowe oswietlenie wydaje sie byc dobrym pomyslem. Odkad je mam zdecydowanie lepiej rosna boki a prawdziwa "moc" powinny pokazac juz w czasie kwitnienia. Od razu pytanie na przyszlosc. Ile max doniczek pomiesciliscie w boxie 60x60. Mysle o nastepnej uprawie i mam duuuuzo pomyslow. Jednym z nich jest wcisniecie 9szt doniczek po 5 litrow ( wejda idealnie gdyz maja po 19cm) i pociagniecie uprawy treningiem Uncle Ben z tylko 4 szczytami w kazdej roslinie i zamiast rozplaszczac rosliny pociagnal bym je w gore

20231127_141331.jpg

20231127_141517.jpg

Edytowane przez moonka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzien 43 i nadal bez zmian jesli chodzi o purple bud. Czekamy dalej... U sensi skunk wyrazne przyrost "wloskow". Mimo wlania w ziemie oraz opryskania olejkiem neem w dalszym ciagu cos lata mi w boxie🙈 grunt, ze nie ma wiecej dziwnych plam oraz roslinki ladnie rosna

20231128_134851.jpg

20231128_134910.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Powiem Ci że spoko idą i dobrze wygladaja oby dobrze bylo na końcu jeszcze długa droga Pozdro💪🪴😎

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzien 44 i dalej cisza... Zdaje sobie sprawe, ze to ja zawinilem podcinajac je po przelaczeniu swiatla ale ile one moga sie zbierac do kwitnienia?!😂🙈 juz zaczyna mnie to troche irytowac🤣 zdjec brak bo poza tym, ze zrobil sie wiekszy busz to nic sie nie zmienilo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...