Skocz do zawartości
Gość

White Widow, Strawberry Banana | 50x115x170 | lampa Lumatek 250 HPS

Rekomendowane odpowiedzi

@Pablo 1988 nic nie obcinaj bo to i tak nic nie da. Oby nie poszlo wyzej bo juz wtedy nic jej nie uratuje. Mysle, ze jutro rano albo najpozniej po poludniu bedziesz wiedzial co dalej z nia robic

Edytowane przez moonkagliwicee

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Dobra Panowie tak zrobię nic nie obcinam niech sobie zyje  a też tak nie chce pisać z każdą dolegliwością wiecie o co be 😎💥💪💣

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Panowie zerknęłam dzisaj i widzę że dalej zaczyna przechodzić na następne liście cos jest nie tak??? Temperatura  23 wilgotność 63 wychodzą te plamki i skręcają się w rulonik ku górze 

20231024_142908.jpg

20231024_142855.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@WBB wiem było coś takiego myślę je przedzielic żeby się nie zjadały nawzajem 🤔🐽🐷🐖

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, WBB napisał:

Ktoś tu parę dni temu dawał 2 rośliny w jednej donicy.... i był tam problem nie taki łatwy teraz do rozwiązania bo się "podjadają"

Zwieksz dawki i podaj mikoryzę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@Lasir zwiększyć dawki ??? narazie leje tylko czysta wodę 6hp plus biohumus mikoryze zapewne muszę kupić nie będzie problem jak to dawac??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możesz na przemian. Woda, woda z nawozem, woda z miko i tak przez jakiś czas.Mikoryzę się odstawia później.I tak zwiększ dawki bo dzięki miko roślina pobiera ile potrzebuje.Więc nikt nikomu nic nie zje.

@Pablo 1988

Biohumusa odpal grubo na kwitnięciu ze 2 razy i też zagra 🙂

Musi być prawdziwy biohumus.Z dżdżownic kalifornijskich 🙂 Nie bój się go lać.

I zdejmij ten keramzyt.

To sie na dno doniczki daje w przypadku tych roślin 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@Lasir ja sobie dalem na gore bo tak chciałem 😁😁😁 mikoryze zapodam jutro piona👊 siewki zostały przedzielone więc myślę że korzenie nie będą na siebie wychodzić i pobierać i zabierać sobie pierwiastki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Pablo 1988  Nie sadź dwóch roślin na jednej donicy, bo to nie jest zbyt dobry pomysł, co widać na wielu podobnych uprawach, gdzie jedna roślina odbiera pokarm drugiej i trudno na kwitnieniu od średniego po zaawansowane wykarmić jedną i drugą roślinę, jakie siedzą w jednej doniczce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...