Skocz do zawartości
Gość

White Widow, Strawberry Banana | 50x115x170 | lampa Lumatek 250 HPS

Rekomendowane odpowiedzi

Gość

@Zielone krainy dzieki za rade rozumiem dostanie azotu jak miałem hpsa nie mogłem zbic ciepła temp.35 wilgotność 20 30 to bardzo złe wartości  ziemia w donicy była postrzelana jak na pustyni  mimo że było mokro po nocce jak lampa grzala

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Zostało zapodane oki aktualizuje za tydzień chyba ze będzie się coś działo to napisze elooo niech moc bedzie z wami  dobrzy Ludzie🙊🙈🙉🧨💣💥💥🔨🔨🔨🔨 p.s z boku właśnie wyszły 2 razy white widow 🪴

20231022_054950.jpg

20231022_054853.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Siemano 🔨 Panowie co to może być 1 zdjęcie czy znowu coś się dzieje? 2 zdjęcie 2x white widow jak wyjdą po za rant podsypie ziemia🙊🙈🙉🪴

20231023_134020.jpg

20231023_082956.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Pablo 1988 Kolorystyka liści jest ładna, poprawiło się, więc azot dodałeś , ale pewnie nierównomiernie się coś wchłonęło i dolny liść oberwał,  na razie nie ma powodów do obaw według mnie, chyba, że na mocno nabiłeś ziemię azotem i zaraz uderzy to w inne liście, jak ci mówiłem, ja nie używam azotu w takiej formie sypkiej, jak ty masz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Braki na takiej małej roślinie? Hmm.Nie sądze.Nielogiczne dla mnie.Zlej dobrą wodą i czekaj aż się obudzą.Jeśli je coś powstrzymało a nie padły to wg.mnie powinny wystrzelić jak się otrząsną.

@Pablo 1988 zostaw.Nie dokładaj im stresu.Te liscie i tak kiedyś odpadną.Będziesz ciął taką małą roślinę bo listek żółty?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Pablo 1988  Zostaw, oberwała od azotu według mnie, górna partie są ok, oby sie nie okazało, że dałeś za dużą dawkę azotu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...