Skocz do zawartości
Boczelli

Northern Light, Hulkberry i F1 Orion. 70x70 MH TS1000. Automaty. Pierwsza uprawa

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 27/09/2023 o 14:16, Pierr1947 napisał:

@Boczelli zamiast osuszacza kup mały grzejnik na to samo powinno wyjść . Grzejnik będzie tańszy niż duży osuszacz do takiego pokoju i po problemie z wilgocią i hałasu też mniej

@Boczelli Pragnę tylko dodać, że to zimne powietrze jest suche panowie.

Widzieliście kiedyś spoconego eskimosa?:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mr.Green jak zasluzy to dostanie 😈😅

@Lasir no az tak zimno to tam nie bedzie. Obstawiam ze w pomieszczeniu w ktorym stoi box bedzie w zimie kolo 15 stopni i jakies 80% rh. 

Temperatura to nie problem bo lampa fajnie podbija do tych 20-25°, gorzej z wilgotnoscia.

Serio nie ma jakiegos malego osuszacza, tak do 50W co by ogarnal takiego boxa?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

15 stopni i 80%  .wow.To gdzie ty mieszkasz? na Atlantydzie? Na pełnym morzu na kutrze rybackim? Nie no żart, ale to serio ciężki orzech...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień 46

Cos tam sobie puchnie pomalu, dostaja co drugie podlanie Bio Bloom i Top Max w mniejszej dawce. Do boxa musial wjechac osuszacz, dzieki temu problem z wilgotnoscia ogarnięty. 

Ogolnie najlepiej wyglada Northern Light, mimo tych zoltych koncowek, jest najwieksza i ma najwieksze szczyty. F1 Orion widac ze dochodzi najszybciej . Na Hulkberry troche sie zawiodlem poki co, ale licze ze jeszcze podgoni. Mam jeszcze te same pestki, wiec pewnie je kiedys wysieje, ale juz teraz widze ze lepiej bylo isc w zwykle femki niz automaty.

20231008_100409.jpg

20231008_100414.jpg

20231008_100420.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Boczelli femki zawsze lepsze niż auto bo przecież automaty to zazwyczaj wersje demo femek.. 🙂

co do HulkBerry to daj jej chwilę. To dużo sativy ma i może dłużej się rozkręcać. Która to na zdjęciu jest ? 

Ja pamiętam swoja HulkBerry to była słodziutka 🙂

1190006057_IMG_20071207_2142591.thumb.jpg.5b4e9dd0a9b88b22d862839bd3b39293.jpg

851865910_IMG_20071207_2147231.thumb.jpg.345b9a5f8b33d623c676c7a57d27c62e.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mr.Green hulkberry starsza to prawy gory rog I 3 zdjecie, a ta mlodsza o 10dni w lewym dolnym rogu.

Ta na zdj to tez Hulkberry auto?

@Jaqubek000 u mnie te Oriony byly na doczepke bo docelowe pestki nie wykielkowaly I z jednej wyszedl karzelek a druga siedzi w doniczce 0,5l xD wiec tym razem nie zobacze jaki potencjal ma.

Edytowane przez Boczelli
A

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Boczelli nie na miejscu by było jakbym wstawił inne zdjęcie niż opisywaną przeze mnie odmianę którą posiadasz 😛

To był mój debiut i pierwsze planty ever 🙂

Oczywiście full organic 😉

NL to sama indica a HB to 60% sativy.

Jezeli dobrze widzę to te dwa główne szczyty pokryte dopiero kulkami mocy, najprawdopodobniej zleją się w jeden cały top główny. 

Tej dolnej w lewym rogu to lej samą wodę poki co. Niech przerobi trochę azotu bo aż czarna. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Boczelli zycze Ci jak największych topów 🙂 nie wiem czy twoje spuchną tak samo bo mam inną lampę i stosuję BioTabs więc dzięki temu mam większe szanse że topy puchną tak jak na załączonym zdjęciu. 

Pokazuję tylko potencjał tej odmiany i mogę dodać że faza jest dobra np. do pracy xD bo jest bardziej orzeźwiająca niż zamulajaca. 

A co do czasu to info od producenta jest raczej średnia przy optymalnych warunkach i czasami można włożyć ją w widełki. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Boczelli tak wiem że używasz BioTabs ale to tylko dropsy które na puchnięcie akurat nie maja największego wpływu chociaż wiadomo że dostarczają azot roślinie aż do samego końca. 

Ja walę herbatkę i PK banana na FLO i widać że roślina to służy. 

Gdy używasz pełnego zestawu od BioTabs to ciężko o chujowy efekt lub brak efektu 😄

Mnie ogólnie kupił gościu od BioTabs który trzymając herbatkę kompostową i PK banana mówi że to jest Nitro a to jest Gliceryna.. a razem to zamienia się w Nitroglicerynę i topy eksplodują boomm.. i jest to jeden ze sprawdzonych marketingow który nie wali w chuja 😄

Przynajmniej jak dla mnie :rollit:☺️😌😔

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień 53

Wszystko sobie pomalu puchnie, te 2 ciemniejsze planty dostaja narazie sama wode, pozostale co jakis czas male dawki nawozow.

Temperatura 20-25°

Wilgotnosc 40-55

20231015_090026.jpg

20231015_090030.jpg

20231015_090021.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...