Skocz do zawartości
Boczelli

Northern Light, Hulkberry i F1 Orion. 70x70 MH TS1000. Automaty. Pierwsza uprawa

Rekomendowane odpowiedzi

Sprawdzal ktos pobor mocy na Mars Hydro TS1000?

Zastanawia mnie to bo lampa ustawiona na 75-80% a pobor mocy ma ponizej 90W, gdzie powinno byc powyzej 115. Ten timer od majfrenda moze zle pokazywac czy potencjometr w lampie jest zjebany?

A moze zajebac im juz 100%? (dzis 35 dzien zycia tych wiekszych).

Screenshot_20230924_071356_Smart Life.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień 35

Tak to sie prezentuje na chwile obecna.

Martwi mnie wysoka wilgotnosc, bo wywalilem juz nawilzacz, podkrecilem wyciag mocniej i wystawiłem rure wylotowa na zewnatrz, a i tak jest kolo 70%.

Myslalem zeby wysypac keramzyt na wierzch, tylko czy to ma sens w growbagach?

Mam osuszacz, ale jest duzy i ciezko go bedzie zmiescic w boxie, ale jak nie bedzie wyjscia to trudno. Tylko kiedy go wstawic i zbijac ta wilgotnosc ostro? 

Druga sprawa to ten F1 Orion( 2 foto), ma juz kolo 25dni i zaczal kwitnac, ale wydaje mi sie ze jest malutki, to bedzie karzel?

20230924_085915.jpg

20230924_085925.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Boczelli napisał:

Druga sprawa to ten F1 Orion( 2 foto), ma juz kolo 25dni i zaczal kwitnac, ale wydaje mi sie ze jest malutki, to bedzie karzel?

tak

3 godziny temu, Boczelli napisał:

Mam osuszacz, ale jest duzy i ciezko go bedzie zmiescic w boxie, ale jak nie bedzie wyjscia to trudno. Tylko kiedy go wstawic i zbijac ta wilgotnosc ostro? 

jak topy będą większe

na razie lej wodę bo widać że mają pierwiastków dużo podlej je bo chyba susza?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Boczelli  osuszacz może być poza namiotem, problem w tym że pomieszczenie ma zbyt wysoką wilgotność pewnie. Chyba że nie w tym problem, to za słaby wentyl może być. Te donice będą w cholerę parować, to pomieszczenie w którym stoi box musi być dobrze wentylowane

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Bob drzewny chyba ten osuszacz nie ogarnie tego calego pomieszczenia, niestety bede musial go upchac do srodka boxa. Na kolejne grow kupie zwykle plastikowe donice albo airpoty.

Tylko juz teraz go wstawiac? I na ile % go ustawic?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba musze kupic nowy osuszacz bo ten za duzy jest i wpierdala za duzo pradu, do tego chyba sie grzeje bo mam 30 ° w boxie.

Poleci ktos maly wydajny osuszacz, najlepiej ze sterowaniem przez apke?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Boczelli Ja bym dał sobie spokój z osuszaczem na tak małej powierzchni. Chyba że masz wilgoć w domu ale to musiałby być taki duży żeby cały pokój ogarniał a przy 4 krzakach to chyba mało opłacalne bo on nadupca prąd jak szalony Pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wywaliłem osuszacz to 2 wentylatory dmuchały w topy... ale gówniane te wentylatory miałem i plecha się pokazała minimalnie.

Teraz doszedł większy i mocniejszy wentyl a nie wykluczone, że pod koniec wpakuję drugiego...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...