Skocz do zawartości
TomWar

Pierwsza uprawa 5x white widow auto

Rekomendowane odpowiedzi

Jak sucho to trza lać.Inna magia nie pomoże.Na czym stanęło z dylematem lampowoodległościowym? @TomWar

Tu moja dziecinka spod 30-40 cm od lampy całe jej życie.Moc odpowiednio...

20231004_141031.jpg

Pamiętaj ze jak masz dużą odległość to dolna część rośliny = wysokosć od lampy+ wysokość rośliny.50cm lampa, 50 plant- dolne odnóża są wtedy 1m od lampy 🙂

Mogłbym trzymac metr od plantós i pełna moc ale po co 300W jak można 75W.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok.Każda lampa, tak sobie myślę jest inna, lepiej mieć swoje wnioski jak najszybciej bo nie ma uniwersalnego środka.Za dużo czynników decyduje o całości 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema mam pytanie co jest z tymi końcówkami niedobór fosforu ? Przy takiej ziemi... rosliny zablokowane czy co proszę o porade

20231006_221035.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@TomWar  Nieczego nie brakuje, nawalone azotem i stąd takie końcówki, to niczym nie szkodzi, więc nie ma się czym przejmować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema 

Wilgotnosc 60%

Lampa 50% mocy 70 cm wysokości

Temp 25 C

W tym tygodniu planuje dorzucić nawozy w 1/4 dawki 

Nawozy jakie zamierzam włączyć to

Plagron green sensation

plagron power buds

Plagron sugar royal

Plagron terra bloom

I takie pytanie zabezpieczyć się jeszcze w coś?

20231009_055256.jpg

Edytowane przez TomWar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@vego1989 ja tak myślę że w przyszłym tyg rozpocznie się okres kwitnienia także planuje raz w tygodniu dorzucić po 1/4 dawki tych specyfików ale czekam na rady od wyjadaczy bo nie wiem czy to dobra kombinacja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@JanMatejko tak zgadza się dlatego też nie wiem dlaczego to napisałeś... ale dziękuję za zainteresowanie na dniach mysle ze rozpocznie się okres kwitnienia Pozdrawiam

@WBB co do ciśnienia to nie wiem czy jest aż tak sporo caly czas leci sama woda na kwitnieniu chce coś wrzucić ale w minimalnych dawkach że względu na brak doświadczenia aby nie przedobrzyć 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z reguły przy auto daje się połowę dawki tego co podaje producent. Masz najedzone planty i nie wykazują niedoborów. Chcesz to lej te nawozy, ucz się. Od nadmiaru niepotrzebnych pierwiastów w danej chwili możesz sobie zblokować planta, a tego nie chcesz. Z tego samego powodu autosy nie są polecane początkującym, ponieważ nie wybaczają błędów i odbija się na plonie. Jesteś kulturalny więc masz tą wiedzę tajemną do znalezienia w Google w 5 minut. :ganjamon:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...