Skocz do zawartości
TomWar

Pierwsza uprawa 5x white widow auto

Rekomendowane odpowiedzi

Dobrze jest!@TomWar

Znajdź se drugie hobby jakieś bo sam oszalejesz czekając na kosę a rośliny zamęczysz 🙂 polecam akwarium :))

Edytowane przez Lasir

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uprawa przewiduje błędy.Za pierwszym razem błędy są normalne.Później tak samo normalne, zdarzają się.Ty za pierwszym razem chcesz dobrze, wiadomo, każdy chciał, ja też.Ale nie licz na to, że wszystko przewidzisz albo dograsz na cacy 🙂

Ale starania są ważne, popieram.Pojarasz w hooj jestem pewien.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Lasir ja zgory założyłem ze moge zawalić w jakimś aspekcie i będzie lipa ale z drugiej strony liczę że jednak bd ok no i po to zarejestrowałem się na tym forum aby brać pod uwagę wskazówki bardziej doświadczonych rolników;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Lady Green dziekuje jednak obserwując często fotorelki badz filmy pewnych growerow porównuje stan wygląd i wszelkie aspekty to wygląda to słabo... jednak jak we wszystkim doświadczenie jest kluczowe pożyjemy zobaczymy następnym razem bd lepiej i lepiej 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@TomWar Lepiej było iść w fotoperiody, a nie automaty, bo na automacie w indoor zawsze gorzej wyjdziesz. Nie jest jednak źle, choć trochę się zbijają, ale lekko, jak na moje oko, kolorystyka jest w porządku, dodałbym trening jedyny możliwy dla automatu, czyli Lst lub Scrog, jakie są sobie podobne, jako treningi niskiego stresu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@TomWar Odcinki między poszczególnymi segmentami rośliny są lekko za krótkie. Lst trzeba było zacząć wcześniej, teraz łodygi są dość grube i będzie ciężko je giąć. Ja zaczynam trening lst w okolicach 12 dnia od wyjścia.

2.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@TomWar Przesusz lekko ziemię i na suchej ziemi próbuj giąć, nie masz na co czekać. Sucha ziemia, dlatego że na mokrej ziemi łodygi są napęczniałe od wody, więc nie są plastyczne, a związku z tym pękają przy uginaniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja u siebie tu zacząłem dopiero odliczać jako dzień 3 😉

 

 

ZPXL_20230913_212702198.thumb.jpg.8652c082c00bfa9ba4509559c3aba7d3.jpg

Ja mam wentyl na dachu boxa i mi temp wyrównuje mniej więcej do temp jaka jest poza boxem. Ale w upały i tak jest ciężko przy moim HPSie.... Przy 33 stopniach zaczynam się dopiero wkurzać czy nie poleci jeszcze wyżej. Ale ja mam indici sezonowe...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@TomWar ja to chyba starałem się wstrzelić w tabelkę BioBizza do nawożenia 🙂 

Bo w praktyce to zaczyna się dopiero nawożenie 2-3 tydzień, a wg ich tabelki już w 1 tygodniu piszą żeby lać nawozy....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Lasir no dzięki ale mam 1m2 lumateka 300w pro i trzymam go na 60 cm od najwyższego szczytu i 50 % mocy wydaje mi się że to mało w porównaniu co ludzie piszą...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli dobrze wyczytałem to Twoja lampa powinna wisieć 40 cm do szczytów.

Ale jak dasz za dużo to po paru dniach zobaczysz, że odległości między węzłami się rozciągają, więc wiadomo, ze za wysoko.Lepiej za wysoko niż za nisko wg. mnie.Dobrze dać roslinie powalczyć.

Poza tym jak dasz za wysoko to w końcu rośliny rosnąc same staną w dobrej odleglości 🙂

Patrz po liściach.Zdrowa ma lekko uniesione do góry jak dobrze świecisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...