Skocz do zawartości
TomWar

Pierwsza uprawa 5x white widow auto

Rekomendowane odpowiedzi

Wg. mnie a ja się nie znam, lampę masz za wysoko.Trzymałbym ten model 40cm nad plantami i sterował mocą ewentualnie.Nic się nie dzieje z roślinami, chyba nadopiekuńczość wjeżdża lekko.Rozmumiem to świetnie 🙂 Czytam i poraz enty nie mogę uwierzyć w coraz to ciekawsze teorie co do podlewania i wszelkich spraw z tym związanych 🙂 nie gniewać się ale jest jeden pewnik.Zioło uwielbia być przesuszone.

Oczywiście mam na myśli ziemię.RH otoczenia wiadomo odpowiednio.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Lasir @Lasir ja podlewam nie wedlug harmonogramu tylko jak jest sucho to wtedy dzis jest 20 dzien od pestki i wydaje mi się że te rosliny powinny być dużo dużo większe teraz znowu wracają wysokie temp które mi strasznie niszczą moj pierwszy grow wogole nie wiem czy coś z tego bd i czy robić Lst skoro i tak są bardzo obciążone...

@Lasir właśnie co do lampy to według info których nazbierałem mam za mocne światło bo zabki lisci skierowane są do gory 

DZIEN 20 OD PESTKI 

myślę ze temperatury wykończą te krzaczki troszke odbiera mi to radosci

20231002_214003.jpg

20231002_214018.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy to przez lampę.Ale jak masz za ciepło to wentylację lepszą zapodaj.Szybciej wentyluje i jest git.W nocy pilnuj żeby było z 5 stopni mniej to nie będzie problemu myślę.Następnym razem kup sezonówki i po problemie.WW jest jebnięta.Raz mi wyszła wysoka i ciężka, raz mała i ciężka, raz wysoka i pohermiła...teraz jedną mam WW ale nie wiem którą bo olałem wszystkie cyferki poza mililitrami w tej uprawie ale jedna znowu hermi i to pewnie ona.Wszystkie były ciemnozielone...

P.s wysoką temperarurą w dzień przy wdowie chyba nie trzeba się nawet przejmować.No chyba, że u Ciebie 30+ od rana.Czytam jej przodków i jedni Brazylia drudzy Indie.Czyli też raczej ciepło 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Lasir ja mam boksa 1m2 a wentylacja jest raczej dobra bo 400m3 ale broblemem jest to że nie mam wydmuchu na zewnątrz tylko obieg jest w pomieszczeniu co utrudnia sprawę w pokoju mam 24 to w boksie 26 jak walą upały to jest skwar jak chu... ja nie wytrzymuje a co dopiero roslinki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brakuje przecinka! 24 jak upały czy upał wchodzi to jeszcze więcej.26 stopni w boksie to nie jest dużo chyba.

Sorry, że ten ale czasem takie szczególiki mogę w porozumienie popsuć zabawę.Dobrze masz wentylacje zorganizowaną? Z głową i zgodnie z zasadami ogólnopanującej fizyki?:)

Bo ja bym mieszający od dołu ustawił...Jak masz wyciągający założony?

Ciepłe powietrze jest lżejsze i leci do góry.Mieszakiem w górę uskuteczniasz ten proces.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spoko, jedna z konfiguracji 🙂 Musisz używać filtra.Pytam bo są krainy, że nie trzeba.Bez niego lepiej went śmiga 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Lasir na chwilę obecną wsumie to filtra nie potrzebuje ale podczas kwitnienia to już bd musiał mam sąsiadów którym zapachy mogą przeszkadzać bo mieszkam w większym domu w którym wynajmowane są pokoje 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To filter bezwzględnie potrzebny więc.Zostaw jak jest.Dobrze będzie, w sumie u Ciebie nic złego się nie dzieje.Ustaw te mieszaki z głową, żeby dobrze kręciło a doczekasz jarania.Nie wolno się poddawać i roślin wyrzucać! Nie trenuj nic tylko puść wolno i obserwuj.Doświadczenie jest bezcenne.Następnym razem sezonówki polecisz i gra 🙂

Aha i nie ma co prognozować jak to Twój debiut.Jeszcze nie raz rośliny Cię zaskoczą przy kwitnięciu.Się nie obejrzysz i będzie trzeba łamać łodygi 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Lady Green Dokładnie też bym Ci to napisał gdybym zauważył ten niuansik 🙂 ale to prawda, jedni liczą 1dzień jak zobaczą, że się przebiła przez glebę inni jak liścia zobaczą itp. 🙂

Najlepiej mieć sezony i nie trzeba nic liczyć 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jak jest wkoncu  dają radę czy lipa mi się wydaje że one w oczach powinny rosnąć heh

Edytowane przez TomWar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...