Skocz do zawartości
TomWar

Pierwsza uprawa 5x white widow auto

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich dopiero rozpoczynam swoją przygodę z uprawa i bardzo w razie potrzeb proszę o wsparcie gdyż moja wiedza jest ograniczona a doświadczenie zerowe

Mam boxa 1m2 

Planuje 5 plantów white widow auto od fast buds

Lampa lumatek attis 300w Pro

Wiatraki nawilżacz i wyciag z filtrem węglowym prima klima 400m podstawowy sprzęt posiadam

Ziemię dałem Plagron grow mix dlatego nie planuje dawać na Wegetacji żadnych nawozów dopiero przy kwitnieniu

tom.jpg

tom2.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Tester pobiegałem trochę po internecie i postanowiłem skompletować taki jednak wiele osób ostrzegało mnie przed tą lampa że jest ciężka do ogarniecia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema dzisiaj mija 7 dzien od pestki

Wysokość 4cm

Wilgotnosc 70-80

Temperatura ok 25 C

Sama woda 150 ml 

Lampa 25% 50cm wysokości 

 

20230918_192626.jpg

20230918_192559.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@TomWar tak bedzie 😁ja przy pierwszym plancie to co chwilę zaglądałem do boxa, teraz tylko otwieram gdy jest potrzeba zrobienia treningu,podlania czy przycięcia 😉Rzadziej zaglądam, ale za to widać różnicę za każdym razem 😁😁😁

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą wróciłem z pracy patrzę do Boksa a sadzonki jakieś powiginane jakby łodygi były za słabe aby utrzymać swój ciężar... katastrofa jedyne co mi przyszło do głowy to podsypalem wyżej ziemi i ustawiłem do pionu nie przyklepując ziemi. 

Jaki może być powód takich anomali?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@TomWar podeprzyj patykiem do saszlyka 🙂 zaraz złapie pion i łodyga trochę utyje to nabierze stabilności

Jeżeli wiatrak dmucha bezpośrednio na sadzonki to weź go ustaw tak by mieszał powietrze nad roślinami a nie dmuchał bezpośrednio w nie. To może być przyczyną ich oklapniecia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moje nie wszystkie ale też się tak wyjebaly l. Od od razu je z kubków w docelowe donice i lampa niżej i 400W. Się pozbierały.

Edytowane przez WBB

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej dzisiaj moja 18 dzien od pestki mam wrażenie że powinny troszke szybciej się rozwijać w pierwszym tygodniu miałem problemy z temp. Ze względu na upały co sądzicie?  

Wysokość 14 cm

Wilgotnosc 65%

Temp ok 25C

Sama woda 300ml

Lampa 50 % 60cm wysokosci

20230930_064043.jpg

20230930_064054.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czesc dzien 19 od pestki mam problem zabki lisci kierują się ku górze liść kształtuje się w delikatna łódkę czym to może być spowodowane ? 

20231001_135012.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...