Skocz do zawartości
TomWar

Pierwsza uprawa 5x white widow auto

Rekomendowane odpowiedzi

@Mr.Green może to przetestuję heh choć to brzmi bardziej jak lek na ciśnienie hehe

@Mr.Green a to wysuszyć mam go w takich warunkach jak powinienem czy jest jakaś metoda na cito?

Wszystke rosliny przedchwila wyciagnolem i dotykałem zjedzonych lisci aby pozbyć się tych które odpadną 

20231111_202709.jpg

20231111_212804.jpg

20231111_203049.jpg

20231111_221801.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możesz suszyć tak jak się powinno lub coś kombinować. Niektórzy lecą z mikrofalą albo piekarnikiem. Ja wolę naturalne metody. 

Jak utniesz sampelka to łatwo będzie go zbadać w bezruchu. Wtedy będziesz wiedział na czym stoisz. Zostaw go tydzień gdzieś na wierzchu. Za tydzień weź zbadaj drugiego pod mikroskopem i zapal pierwszego. Masz badanie optyczne i zarazem po tygodniu test mocy. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapakuj sampla w jakieś małe kartonowe pudełko i niech schnie ze 3 dni... bo jest kolosalna różnica w smaku takiego 3 dni suszonego a suszonego na szybciocha w kilka godzin.

Ja to już się nie mogę doczekać kiedy sample będę podbierał 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to przed jeszcze podleje odczekam 3h i zaczynam ścinać podlanie przed scinka aby wydłużyć proces suszenia 

20231117_172612.jpg

20231117_172816.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Lady Green siemka tak już po trochę zabawy było teraz wszystko wisi i sie suszy warunki jakie staram sie utrzymac to ok 17 stopni i 52 % wilgotnosci przewidziany czas 10 -14 dni20231118_025943.thumb.jpg.f3d795ae9d599a6523b81f5eb9841864.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...