Skocz do zawartości
Gość Zielone krainy

Orange bud i Purple haze.

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Zielone krainy

4 tydzień kwitnienia, czyli 28 dni od pojawienia się prefolwerów. Tempo rozwoju roślin jest według mnie więcej niż zadowalające, ale nie podoba mi się woń, jaką wydzielają, bo mają bardzo ostry zapach, strasznie niedyskretny w porównaniu z Acapulco gold i LSD od Barney's farm, jakich zapach był łagodniejszy i mniej intensywny.

Wyciąłem dzisiaj ostatecznie doły, a w tym część kwiatostanów i liście, aby się zrobiło trochę bardziej przewiewnie na dole, bo był za duży gąszc, a związku z tym dolne części kształtujących się topów byłby słabo doświetlone.

Do tego zrobiłem dzisiaj pewną modyfikacje, jak chodzi o panele Ledam 60 W, a mianowicie dodałem coś w rodzaju odbłyśnika własnej konstrukcji, aby światło z paneli nie uciekało bokami do góry, ale by było bardziej skupione na roślinach.

1.JPG

2.JPG

3.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Lady Green  Kostium muchomorka to bardzo skuteczne przebranie na jesień, aby przemykać za dnia niezauważenie, będąc bardziej niezauważalny niż ninja schowany w ciemności nocy,  a tak poważnie, to owszem dokupiłem kilka rzeczy, jakie są przydatne w uprawie i skutkują lepszymi rezultatami, jak umie się z nich korzystać, czyli umiejętnie używa różnych nawozów, tworząc z nich mieszankę, jaka jest odpowiednia do danego etapu rozwoju rośliny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Lady Green Wszystko przed nami,  do perfekcji żaden z nas jeszcze nie doszedł w żadnej kwestii dotyczącej życia, ale dojście do niej jest możliwe, gdy krok za krokiem stopy swoje stawiamy dobrze, a kierunek, jaki obraliśmy jest właściwy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Lady Green Jak kierunek jest niewłaściwy, czyli nie taki, jaki pod względem przyczyny i skutku przybliża nas do celu, do jakiego chcielibyśmy dojść,  to nie bardzo uda się do czegoś sensownego doprowadzić, bo tylko wtedy, gdy  działamy mądrze, a więc dokonujemy słusznych wyborów , które prowadzą nas do celu, to nasze dążenie może odnieść dobry skutek, czyli wyniknie z naszego rozsądnego działania nie szkoda, ale pozytywny rezultat, jaki będzie dla nas powodem do radości, a nie do smutku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, Lady Green napisał:

grubo tam masz... nie wierze ze czasowo jedziemy równo

Też masz takie wrażenie? 🙂

Cóż, nie ma się co denerwować tylko się trzeba z tym pogodzić ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Lady Green Racja, bez kartki z aktualną datą się nie liczy. Wiadoma sprawa, że jak ktoś ma wehikuł czasu to może oszukiwać. To przecież może być zdjęcie roślin z przyszłości, a ktoś wkręca, że to czas teraźniejszy. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie to te fotorelacje są dziwne 😄 od początku już dawałem znać że coś tu jest nie tak.. jakby jakaś sztuczna inteligencja..? 

Zielonka twierdzi że nic nie robi i nie dodaje a idzie lepiej niż jak dodawał 😄

W najgorszym aspekcie podejrzewam zorganizowaną grupę do zwalczania nielegalnych upraw na terytorium Europy w polaczenia z Interpolem..

Widąc iż grupa ta.. zwana Zielone Krainy ma przejęte pokaźne fotorelację swoich więźniów i dysponuję nimi w sieci by wzbudzać zaufanie  😄

Do sklepu się boi isc a mieszka obok. Pewnie nad sklepem 😄 Więc leci na wodzie a topy zawsze napompowane jak w Hollywood.. z ukorzeniaczem czy bez dla niego to szajs egal 😄

Najbardziej się boi przypalu a zarazem tworzy "największe" topy (sam tak twierdzi)  😄

Widać że coś tu jest ustawione.. lecz nigdy się nie dowiemy co.. 

Może on do zdjęć tylko pokazuję ledam a tak to doświetla czyms jeszcze.. ? 😄

Nie wiem nie wiem.. co z tym panem Zielonka.. 😄

Niemniej topy dobrze puchna 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mr.Green każdego o to podejrzewałam poza Wami dwoma... 😎 ale faktycznie niepotrzebnie Was wykluczyłam... 😎 ...czyli kostium muchomorka i promowanie go to podpucha... 🙂 My się przebierzemy a na powrocie oni nas cyk...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Mr.Green  Twoja dedukcja jest piorunująco skuteczna, rozpracowałeś mnie tak, że nawet, jakbym sam siadł i zaczął myśleć nad sobą, to bym się tak nie rozpracował, jak ty to zrobiłeś. Chyba masz szósty zmysł, lub patrzysz w jakąś magiczną kulę, jak stara cyganka, która "prawdę" ci powie. Podsumujmy to, co o mnie wiesz, a mianowicie sztuczna inteligencja, która kieruje międzynarodową grupą śledczą,  jaka wykorzystuje fotorelacje więźniów, a mieszka nad sklepem z nawozami, panele Ledam pokazuje dla zmyłki, a w rzeczywistości dysponujemy najwyższą technologią świetlną. Chyba czas grać z tobą w otwarte karty, bo prześwietlasz, jak rentgen, więc już teraz wiem, że niczego przed tobą nie ukryje.

Edytowane przez Zielone krainy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zielone krainy spokojna twoja głowa. Do tego Cię namierzam ziomek i wspolnie z ruchem oporu opracowujemy szturm na twoją bazę 🤭 akcja zostanie przeprowadzona skutecznie i błyskawicznie. Wstepny termin to dzień przed planowaną kosą. Gdy będziesz słodko spał my dokonamy uwolnienia zakładników przetrzymywanych w twojej szafie. Jesteśmy również w stałym kontakcie z twoim osiedlowym sprzedawcą który co prawda Cię nie kojarzy ale mówi że widział ostatnio tego Muchomorka co sam pokazywales 😄

 

Ogólnie to z tą sztuczna inteligencja to nie jestem do końca pewien.. ale zakladam nawet najczarniejsze scenariusze.. chyba mi nie powiesz że nie oglądałeś filmu Eagle Eye ??? 😮

Edytowane przez Mr.Green

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mr.Green to to trzecie dno o ktorym wspominałeś... 👀 wyśmianie tematu... 😉 troche za słabo jak dla nas... 👊 ejaj wie ze Ty piszemy dużą literą 😁 służby nie koniecznie... 🧐 😁

jakby co stawiam się na ochotniczkę do ruchu oporu jak z dziada pradziada przystało 🤫

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Mr.Green  Wpadajcie wszystko będzie gotowe na wasze przyjście, jak wejdziecie tak już nie wyjdziecie, więc przed nalotem pożegnajcie się z rodziną, dokończcie pisać pamiętnik, a na ostatniej kartce napiszcie, to koniec poszliśmy na ostatnią akcje życia , nie zapomnijcie nas , a będziemy żyli w waszej pamięci, dziękujemy za to, co było dobre i przepraszamy za to, co złe.  Jednak nie bójcie się, bo nie zginiecie, będziecie siedzieć w klatce razem z resztą, jak chomiki, dam wam kołowrotek będziecie sobie na nim biegać, aby się wam nie nudziło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...