Skocz do zawartości
Gość Zielone krainy

Orange bud i Purple haze.

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Zielone krainy

@Monako  Na kwitnieniu zaawansowanym, każdej nocy powinno dochodzić do spadków wtedy się wybarwia.

@Mr.Green Czekałaby was plaga nieurodzaju, jakby mnie ktoś zniszczył, rośliny płakałyby za mną długimi latami, wiele by popełniło zbiorowe samobójstwo, czyli z tęsknoty, by uschło, martwiłbym się o losy ziemi, gdyby mnie zabrakło :D

@Monako Idealnie powinno być 5 stopni C różnicy między nocą, a dniem, czyli nocą np 20 C, a w dzień 25 C.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

11 dzień wega, tutaj w pozycji stojącej.

1.JPG

A tu cyk i jest gleba, leżą po wstępnym treningu LST.

2.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Bob drzewny Nie mam nawilżacza, bo się zepsuł, a uznałem, że nie ma większego sensu kupować nowy, dlatego lekko łudeczkują, bo maja trochę za niską wilgotność w stosunku do temperatury, ale to bez znaczenia, bo lecą szybko, a zaraz będę większe, więc będę podlewał obficiej ziemię, to spowoduje skok wilgotności.

@Mr.Green  Rozwijają się dość zadowalająco.

@vego1989 Wega planuje krótkiego, jak u automatu około 30 dni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moje są 3 dni starsze ale ja ciut później musiałem zacząć odliczanie.... Jestem ciekaw jak bardzo będę się wkurwiał podglądając ten temat bo wkurwiał będę się na pewno, że Zielony ma większe 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

16 dzień wega , dzisiaj poszło drugie doginanie roślin, czyli kontynuowanie treningu LST. Zbliżamy się powoli do Toppingu, jak na razie rozwój roślin jest zadowalający.

 

2.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@vego1989 Nie, tylko szczyt główny będzie topowany, reszta ma przejąć jego zadanie i podzielić energie i składniki między siebie i utworzyć w miarę podobnie rozbudowane topo-kolby.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zielone krainy jak na pierwszy raz to super Ci to wychodzi😂😂

a ogólnie jak liście maja kontakt z gleba to nic im się nie dzieje ?

 

Edytowane przez Monako

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No w końcu rolnik dupkę ruszył w stronę pola. Widać dno w słoiku zapewne 🙂 Połamania łodyg 🙂

Pestki skąd masz?

@Zielone krainy

W dniu 13/09/2023 o 23:27, Zielone krainy napisał:

@grolsch3 He te dwa lajki to fajne, widać twoje głosy liczą się tutaj podwójnie. 😄 Będzie fajna zabawa, też nie mogłem się już doczekać nowej przygody. Pozdro ziomku.

Ja Ty wogóle wytrzymujesz między cyklami. Ja żeby nie zwariować czekając na kosę wymyśliłem sobie drugie hobby.W zasadzie dwa drugie hobby 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Mr.Green To będzie zabójczo skuteczna technika o nazwie "ręka króla". :D

@Monako  Szczęście nowicjusza :D Nic się nie dzieje.

@Lasir Dzięki, pestki stare , kupiłem je kiedyś i uznałem, że wykorzystam. Uprawa to dodatek do życia, a nie całe życie, mam inne sprawy, ale do uprawy zawsze fajnie jest wrócić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...