Skocz do zawartości
dziurawy

shining lemon haze again

Rekomendowane odpowiedzi

22 minuty temu, Monako napisał:

@dziurawy tamte na tyle nie potrzebują azotu bo chyba jaśniejsze są ?

Wg.mnie błędna logika.Jeśli jasne to właśnie potrzebują.Miałeś na myśli, że bez nadmiaru są czuję.Jeśli roślina cała naśnieje to nie o azot chodzi.Azot zaczyna znikać od najniższych liści bo jest niemobilnym pierwiastkiem.Jeśli góra jaśnieje to co innego jest powodem.Jeśli cała roślina blednie to powodem problemu jest "ręka" ogrodnika który o nią dba (a własciwie nie dba).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mr.Green raczej wciaz jak widze naukaaa , wrzucic latwo nasionko ale reszta to juz wyzsza szkola jazdyy

@Monako praktycznie nic nie dostaly przez 30 dni , jechaly na samej ziemi , moze dwa razy dalem nawozy , zrobily sie ciemne i potem  dawalem sama wode , teraz juz lece na normalnych dawkach 

@Monako z obrazkow mi pasuje ze to brak zelaza

https://dutch-passion.com/pl/blog/wizualny-przewodnik-po-niedoborach-składników-odżywczych-w-konopiach-n987

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@dziurawy ja bym nalał dużo biohumusa poczekał, ze dwa dni aż poczują i FLIP 🙂 Nie pożałujesz 🙂

Albo kup oprysk z żelazem i spryskaj porzadnie.

Co nie kłóci się z biohumusem oczywiscie 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I co, że na mineralnych.BIOKURWAHUMUS!

Lecisz na minerałach a planty głodne.Why?tell me WHY!

Nawozy za grube ojro, ziemia to bomba pierwiastków i nie tylko a planty blade.Wodocznie nie jedzą tego co im dajesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, dziurawy napisał:

@Lasir slepy jestes czy tylko udajesz ? nie widzisz roznicy po 2 dniach od dania nawozow ?? 

Hehe tak serio to niezauważyłem zdjęć z dzisiaj.Wybacz.Wyraźnie lepiej mają na tą chwilę.

Pisałem "na kolanie" ostatni wpis 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aha.Wytłumacze wulgaryzm "wplątany" bo zwykle nie bluzgam na prawo i lewo.Słowo którego użyłem to wykrzyknik w tym wypadku, poza tym rzuca się w oczy zawsze 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie odrazu.Teraz bym zostawił tak jak masz za kilka dni dał więcej.Jak zaczną wyraźnie formować kwiatek, znowu do góry moc.A jak będzie na pełnym kwitnięciu to full.

@dziurawy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...