Skocz do zawartości
dziurawy

shining lemon haze again

Rekomendowane odpowiedzi

@vego1989 to juz bylo 2 przesadzenie na 2 doniczkach , 4 nie byly w ogole , sprawdzam czy sa jakies roznice miedzy przesadzaniem a nie , i chyba lepiej nie przesadzac , wydaja mi sie, ze u ziomka sa wieksze niz moje , gdy ich nie przesadzal 

@vego1989 ja mam box 2 m ziomek ma 180 cm , ost weg u mnie byl 44 dni , chce poczekac chociaz do 40 dni niech podrosna wiecej pakow niech urosnie , zeby nie okazalo sie ze u ziomka bedzie wiecej niz u mnie 😄 😄 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@vego1989 Są wieksze hehehehe tylko dlatego ,ze byl leniwy i mu sie nie chcialo i wyszlo jak wyszlo 😄 na dwoch forach pisza ,zeby przesadzac jak wiadac huj jest to warte MIT OBALONY 

@Mr.Green taki sam plan jak wczesniej ,  szyszki jak butelki 5 L i chociaz ze sto kilo z boxa 😄 😄 😛😜😜 wydusic co sie da i ile sie da 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Boczelli nie zaszkodzi. Lepiej ma wejść na indukcję i na FLO jak jednak jest to jakkolwiek utrudnione to w początkowej fazie FLO można mieć jeszcze delikatnie większą wilgotność. Zaleca się jednak zapobiegać stwarzaniu siedliska dla obrzydliwej plechy 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@vego1989 niech sie buja krotko, jak pedaluje to nie moja sprawa , chwalic sie tez tym nie musi ? a ,ze  wkurwiles sie , po tym jak napisalem ze powinno byc wiecej topow i to wina lampy , to sie uruchomiles po co na co nie wiem ? zycie toczy sie dalej topy rosna i spoko 😉 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...