Skocz do zawartości
dziurawy

shining lemon haze again

Rekomendowane odpowiedzi

@Mr.Green na wczesniejszym grow byly wydluzone a teraz zbija sie w kapuste ? wydaje mi sie ze za ostro im daje ? mam doslownie co 2 cm kolejne liscie na lodydze ? gdzies pare godzin temu zielony pisal u kogos ,ze to nie do konca dobrze ??!!! i widac ze liscie robia sie w lodke podwyzszam lampe co drugi dzien 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 19/09/2023 o 21:05, dziurawy napisał:

@Mr.Green ogolnie powiem , ze ma to samo co ja identycznie wszystko , nawozy ziemia nasiona nawet i woda praktycznie z jednej rury leci , mysle skad tak wielka roznica ?

Ziomek podlewa lewą ręką a podobno jak się prawą podlewa to lepiej rośnie 🙂

@dziurawy Ty się bawisz a roślina stresuje...Też tem błąd kiedyś robiłem.Nie powinno się tak czesto...

Jak kolega wyżej pisze daj wyżej lampę a plantom czas.

Stres świetlny hermi planty.Nie tylko lewe światło w nocy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Lasir ziomek prawie na sucho lecial 😄 bada mozliwosci roslinki 🙂 

raczej zabawa bym tego nie nazwal , to jest walka o plon 😉 chce wycisnac co sie da z tych roslinek ,dlatego tak probuje i podwyzszam , niby juz jest ok ale po 3 dniach znowu zawijaja sie liscie , co najlepsze lece wedlug zalecen producenta od lampy , dzieki za info 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@dziurawy Napisałem (lekko ironicznie) bawisz bo też użyłeś tego słowa 🙂 Jak ruszasz lampą to zawsze daj plantowi zareagować, czyli conajmniej 2 dni.Piszę z doświadczenia bo tez tak czarowałem kiedyś...nie ma sensu.

A jak się zawijają? Do góry, w dół, całe czy tylko końcówki czy krawędzie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...