Skocz do zawartości
dziurawy

shining lemon haze again

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 30/10/2023 o 20:35, Boczelli napisał:

@mateo to sa maty na podczerwien, nie sprawdza sie w boxie.

@WBB ja bede testowal rure grzewcza 45 albo 60W za jakis miesiac, niby daje rade

Spider Farmer Heating Mat  a takie coś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@dziurawy  Nie, jak sa bardzo głodne to można lecieć nawozami pod rząd, ale oczywiście obserwując, aby za mocno w palnik im nie dać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@dziurawy  Doły pod siatką masz wycięte ? Ja bym ten szczyt , jaki wyciąga się mocniej na tle pozostałych dogiął, by nie poszedł za wysoko do góry na tle innych, bo będziesz musiał wyżej niż trzeba względem innych panel trzymać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@dziurawy  Ja bym go pod siatkę schował , ale na suchej ziemi, bo na mokrej go złamiesz i wyjął go w innym miejscu, na jakimś odleglejszym oczku siatki, by jego łodyga schowała się trochę pod siatką. To go wyrówna z innymi szczytami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@dziurawy  Ta po lewej owszem wybija się na tle pozostałych roślin, a ten najwyższy jej szczyt szczególnie pędzi ku sufitowi. Może światłem go próbuj lekko stopować, obniżając trochę panel, bo jak tak będzie leciał, a do 2 tygodnia kwitnienia roślina potrafi się wyciągać, to będzie jak wysoka wieża nad innymi się wznosił.

Edytowane przez Zielone krainy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@dziurawy W sensie, że łódeczkują liście, czy że tak pionowo do góry stoją? Ja tam nie widzę, by coś z nimi działo się niepokojącego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@dziurawy  To prawidłowa temperatura. Może się tak liście ustawiają do światła, na jakiej wysokości masz panel ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...