Skocz do zawartości
dziurawy

shining lemon haze again

Rekomendowane odpowiedzi

moj ogrodek 

20240114_170352_HDR.jpg

20240114_170359_HDR.jpg

20240114_170405_HDR.jpg

box u ziomka 

20240114_182702.jpg

20240114_182706_HDR.jpg

20240114_182710_HDR.jpg

za goraco , za duza wilgotnosc, za duzo nawozow 🙂  

20240114_205931.jpg

dolaczam zdjecie jak wygladalo na lampie 150 W a jak wyglada na lampie 300 W teraz 

to.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@moonka tak tak , wlasnie taka  kupilem,  by oszczedzic czas , ale jak czytam opinie to zdania sa podzielone ??!!  np topy beda na jednej stronie plaskie od lezenia na siatce ??? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@dziurawy czemu mialy by sie zrobic plaskie? Nie leza na sztywnej twardej powierzchni wiec nic im nie jest🙂 wczesniej suszylem na pieluchach tetrowych rozwieszonych na suszarce na pranie ale ta siatka jest zdecydowanie bardziej przewiewna. Na jedno pietro dawalem okolo 30gramow zeby lezaly wzglednie luzno i nie bylo scisku. Suszenie w moim przypadku trwa od 4 do 7 dni w zaleznosci od temperatury na poddaszu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@moonka poczytalem troszke , popatrzylem po fotkach , i jednak wiekszosc ma rozwieszona topa w dol , a jednak 130 dni walki o plon nie chce zmarnowac jakas siatka ? jak dla mnie jeden grzyb czy uloze to na siatce czy rozwiesze topami w dol ???

byc albo nie byc oto jest pytanie ???!! 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@dziurawy ukladajac na siatce mozna powicinac wszystkie lodygi zostawiajac same czyste topy i mi o to chodzi. Nie lubie suszyc z lodygami bo ciezko mi wyczuc wilgotnosc topa. Niby top suchy i sie kruszy a wilgoc dalej moze siedziec w srodku lodygi. Kazdy ma swoje sposoby i robi jak uwaza za stosowne🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

trzeba podziekowac kazdemu, kto dolozyl cegielke do tego malego projektu , choc od dawna nie widze tu kilku osob ???!!!! 

wynik mokrego ok 2,5 kg bardzo dobry wynik ostatnio bylo ledwo 1 kg mokrego , a teraz z jednego krzaka wyszlo tyle co ostatnio z 4 krzakow 

suchy wynik podam potem ale licze na 800 g 

@WymiataczMega ja z 3 raz z rzedu bede jechal lemona !! nie ma co zmieniac kocur jak dla mnie !!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...