Skocz do zawartości
dziurawy

shining lemon haze again

Rekomendowane odpowiedzi

@Udyr tylko powiem ci ,ze na tym maluchu tak mam ? mniej wody idzie niz na wszystkie i dostaje wedlug tabelki 6 ml canna flores , i jak patrzylem na rqs wizualizacja niedoborow to jak nic pasowalo mi to , ze to BOR , PK daje tez 1.5 ml /L 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wycinaj i poogladaj sobie go w środku jak jest cały zajebany...

Ja bym chyba założył jakieś rękawice i przegląd głęboko reszty topów...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak on to tam oglądał... ale u mnie nie było takich wyschniętych liści a w środku plecha w jednym dużym topie była. Ja dopiero przy trymowaniu znalazłem 

Edytowane przez WBB

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@WBB ale tnie sie calego boba ? czy cala galazke od dolu ?? 

@Mr.Green ojj jebany nie zaglebia sie w temat nic a nic , nie siedzi nie czyta nie oglada , liczy tylko na mnie a ja sam wiem tyle co huj , a topa trzeba calego wyrzucic ? czy cala galazke od dolu jak to robisz ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@dziurawytrzeba uciąć minimum tego topa i do tego zrobić inspekcję innych. Tutaj akurat top gnije fest a nie że tam gdzieś w środku jest pleśń. Top jest cały spleśniały. Zapytaj ziomka czy go fest macał 😛 spoconą ręką prosto ze spoconego uda kubanskiej dziwki 😄

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mr.Green Na ulicy krążą legendy ponoć z tą bakterią najmocniejsze jaranie gość jak zajaral chmurę na balkonie to jak sąsiad w piwnicy z uchylonym oknem siedział to ledwo go odratowali, helikoptrem go transportowali 🤣🤣

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...