Skocz do zawartości
WBB

|Barney's Farm| 3xWhite Widow XXL + 1xGorilla Zkittlez 400W HPS, 3xGirl Scout Cookies 100W HPS

Rekomendowane odpowiedzi

@vego1989 ja poprostu chce przewidzieć wszystkie możliwe scenariusze żeby nie być później zaskoczonym 😉

Jak łapiecie odrost drutem i ściągacie go do rantu donicy to już później puszczacie go wolno w górę czy może jakieś wyginania po drodze np na boki?

Bo ostatnio jak tylko je tak ściągnąłem to wyrosły mi łodygi chyba na 50cm w górę zanim kwitnąć zaczęło.

PXL_20230929_194348459.thumb.jpg.a2b441ba5acecdb4ca1fb5d46269a84b.jpg

PXL_20230929_194407662.thumb.jpg.e4b493532166f0c469a0d5d17a405084.jpg

PXL_20230929_194418879.thumb.jpg.475146e55a5134a3fa435ec86db10b95.jpg

PXL_20230929_195520687.thumb.jpg.98dc57b8c693840449519e7a2288b08a.jpg

Kilka liści wycialem i tak oba namioty:

PXL_20230929_195914403.thumb.jpg.a7aab7f2124961f926d31e5a116a121e.jpg

PXL_20230929_195924399.thumb.jpg.820162102c94163f7988c60c92fd7b88.jpg

Coś ten mały HPS dupiato świeci. Wczoraj gołym okiem widziałem, że mruga a na fotce teraz też widać takie pasy ciemne 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@vego1989 ja je jutro będę poprawiał. Niektóre były trochę za małe to je tylko tak złapałem żeby od razu prosto w górę nie szły.

A te 3 WhiteWidowy jak sałata. Nie ma nawet jak się do głównej łodygi dobrać:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

One już stoją na podstawkach ze styropianu żeby Gorilli dorównać 🙂

Nie wiem właśnie czy nie podniosę tej lampy. Właśnie wymyśliłem jak to zrobić żeby Gorilla nic nie odczuł 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Growerseed  Robiłem w organice , ale zostawiłem ją ze względu na mniejszą opłacalność takiej uprawy w stosunku do stosowania nawozów mineralnych. Nie ma sensu lać nawozów o innych proporcjach niż wymaga tego weg, a zatem jak ma rośliny na wegu to od uzupełniania niedoborów ma nawóz grow, a nie bloom, top max też bym nie walił do ziemi w czasie, gdy roślina jest w fazie wegetatywnej , jak wejdzie na kwitnienie i pokaże odpowiednie niedobory to wtedy można lać, a nie na pałę , gdy roślina nie wykazuje zapotrzebowania na dane pierwiastki. Jednak oczywiście niech sobie każdy uprawia, jak chce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, Zielone krainy napisał:

Jednak oczywiście niech sobie każdy uprawia, jak chce.

@Zielone krainy ale to nie przez moje widzimisię tylko brak odpowiedniej wiedzy 😉

Chciałem ostatni grow na mineralnych spróbować ale nie było chętnych do pomocy... wszyscy tylko bio, organika. A ja to bym nawet GMO spróbował jakby się jakoś dało 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@WBB  Ja lecę na mineralnych mogłeś razem ze mną lecieć , korzyści są większe, jest opłacalniej, bo mniej nawozów idzie, a topy lepiej puchną.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, Zielone krainy napisał:

@WBB  Ja lecę na mineralnych mogłeś razem ze mną lecieć , korzyści są większe, jest opłacalniej, bo mniej nawozów idzie, a topy lepiej puchną.

Nosz kurde... drugiej takiej okazji pewnie nie będzie. Ale następny grow na 99% pójdzie na mineralnych 🙂

 

Duży namiot 20/0/0

Mały namiot 18/2/0

Porozkraczałem chyba wszystkie na maxa. Każdy pęd jest na smyczy z drutu przywiązany. Fryzjer też był. 3 godziny pierdzielenia. Te na indukcji w małym tak chyba średnio teraz było naginać ale nie dało rady inaczej.

Podane: Grow, RootJuice, BioHeaven.

PXL_20230930_222646305.thumb.jpg.0afc4ba33d7864175241d9a54034cd84.jpg

PXL_20230930_222655756.thumb.jpg.99818bb10e7f38c1a31e68a677fcbef5.jpg

@Zielone krainyja nad tym Gorilla (lewy dolny róg na pierwszej fotce) za chwile nie zapanuje. On tak szybko rośnie. Niedługo by trzeba je też przełączyć...

Gorilla stoi na podłodze, a te 3 pozostałe mają podstawki 5cm wysokie.

Edytowane przez WBB

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@WBB  Przełączaj te w 5 litrowych donicach, bo będziesz miał problem z wykarmieniem przy systemie korzeniowym, jaki będzie w dużym ścisku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, Zielone krainy napisał:

@WBB  Przełączaj te w 5 litrowych donicach, bo będziesz miał problem z wykarmieniem przy systemie korzeniowym, jaki będzie w dużym ścisku.

Tam już jest od 2 dni przełączone..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@WBB Nie zwróciłem uwagi to dobrze, bo i tak będzie , jak tak patrzę na nie wyzwanie , by je wykarmić w takich donicach i to jeszcze na organice.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, Zielone krainy napisał:

@WBB Nie zwróciłem uwagi to dobrze, bo i tak będzie , jak tak patrzę na nie wyzwanie , by je wykarmić w takich donicach i to jeszcze na organice.

Tam będzie większy problem myślę z wysokością. Box ma 80cm a lampa trochę zajmuje bo ten odbłyśnik w niej to ktoś chyba z jakiejs patelni zrobił ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@WBB Problem z wysokością nie jest problemem, supercroping i będą się mieściły, problemem będzie je wykarmić, jak ciasno korzeniami wypełnią donice.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@WBB W ciasnocie w małym pojemniku w sensie doniczce, jak są na zaawansowanym kwitnieniu to wyżerają wszystko , jak szalone , więc trzeba windować ec w kosmos , a i tak jest trudno je wykarmić,  a na organice to będzie jeszcze dodatkowo trudniejsze, a przy tym należy pamiętać, że nie możesz ich przelać, więc są takie sytuacje, że widzisz, że się zjada jak szalona, a nie możesz więcej lać, bo wody mają nadmiar, a nawozów niedobory.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...