Skocz do zawartości
WBB

|Barney's Farm| 3xWhite Widow XXL + 1xGorilla Zkittlez 400W HPS, 3xGirl Scout Cookies 100W HPS

Rekomendowane odpowiedzi

11 minut temu, Mr.Green napisał:

Zależy co chcesz uzyskać 😛

No jak to co.... masa najważniejsza 🙂

Ma być nie za duże, lekkie i łatwe w robocie, mało wkurwiajace ale pały mają być wielkie 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lewy górny róg cały czas taka oklapnięte jakby przelana. Przelane było ale tylko ta jedna się nie umie zebrać. Do tego ma taki wielki liść, że go unieść chyba nie umie 🙂

Już 4 dni są bez podlewania.

PXL_20230917_183532828.thumb.jpg.4ce24562910f23cc5fc7de201e943c1a.jpg

PXL_20230917_182852576.thumb.jpg.922cf89149f7fa2294f665de3f2cd738.jpg

To ta oklapnięta:

PXL_20230917_182923980.thumb.jpg.db563ad02307183e81cfb55dd7528672.jpg

Jakieś małe czarne latające albo bardziej szybko biegające po donicy korestwo chyba mam. Już kilka dni temu jednego zauważyłem a dzisiaj już 3 sztuki na raz. Co to i jak to wybić bez większych kombinacji?

Skąd się to wzięło? Przez wloty w boxie czy z 7 letniej AllMix, którą domieszalem bo mi brakło?

Kiedy topping? Bo nie chce za bardzo przespać...

PXL_20230917_183809470.thumb.jpg.bc9ffb8b54aefdce1d90a3b0919de435.jpg

PXL_20230917_182901801.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@WBB na topping jeszcze czekaj. Ilenlejesz tej wody?na takie sztuki ja dawalem po jakies pol litra co 2-3dni lane po calej donicy. A to co popierdala to ja unsiebie wylapalem 3w palce i pozniej ich nie widzialem. Podobno larwy tego w ziemi korzonki gryza... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@vego1989 gdzieś widziałem o nich temat ale nie pamiętam nazwy. Co by mi się to nie rozmnożyło.

Dostały ostatnio po 0.7 co najmniej. Bo chciałem żeby dobrze mi spenetrowalo ziemię tym nowym środkiem Mycoterra 😉

Edytowane przez WBB

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, vego1989 napisał:

@WBB kurwa tez mam dziure w glowie jak one się nazywały...lej po całej powierzchni donicy😉

To było chyba najstaranniejsze moje podlewanie w życiu 🙂 Nawet taki duży pojemnik z podziałką był w użyciu 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
42 minuty temu, Mr.Green napisał:

@WBB a co Ty chcesz zrobić ze tak o ten toping wypytujesz 😄

W miarę krótkiego wega. I chyba się będę zastanawiał nad odstawianiem tego drugiego namiotu 🙂

Te pierwsze jednopalczaste liście (kolejne piętro po tych pierwszych okrągłych) zaliczam już jako piętro 1? Bo między 5-6 powinien być topping.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@WBB mogły przyjść ze starym all mixem, ziemiórki potrafią mocno przyblokować roślinę na starcie, a potem cały czas dusić albo ubić. Cholera wie czy to akurat one, ale na każde robactwo jest mniej więcej taki sam plan.

Najpierw walisz lepy żółte na wysokości gleby, potem jakiś wiatrak mały lekko nad rantem donic, który będzie wpychał te muszki na lep i potem oglądasz glebę, bo może się okazać że są larwy, to takie wybijasz olejkiem neem i naparami z czosnkiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

9/0/0

Trochę podeschla ziemia i ruszyły.

PXL_20230919_185243298.thumb.jpg.f655790158b4e0ff76caee4d2ff397f5.jpg

Ten poniżej to lewy górny róg... ten co był taki oklapniety. Kto umie policzyć piętra i powiedziec kiedy topping? 🙂

PXL_20230919_185233045.thumb.jpg.696902cfc6f42cb4332cb4be40ba786b.jpg

PXL_20230919_185226152.thumb.jpg.20287a104dc4920ae4070f821f981363.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@vego1989 tam 3 albo 4 dobrze wykształcone piętra są. Bo tego na samym dole z tym liściem jednopalczastym chyba nie liczę.... 

Jutro, pojutrze trzeba by może było ciąć.

Ile razy te łby się tnie? I jak to rozkłada się w czasie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mr.Green czego od razu belandyto?ja dobry czlowiek, dzien dobry na ukicy mowie ludziom 😅 uwazasz ze za szybko?🤔Ewentualnie próbowałbym fimming, jak nie wyjdzie to będzie topping, a jak się uda to jeszcze więcej palek będzie 😁😁😁

@WBB@WBB ja ostatnio zrobiłem topping na takich jak Twoje, później po ok tyg zajebałem lst, jest wiele palek, mniejsze większe ale są 😁 @Mr.Green nie mogę usunąć oznaczenia, wqrwia mnie to czasami, najmocniej przepraszam 🤜🤛

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A kiedy ciąć i ile wtedy może być pałek żeby przełączyć przed 34 dniami?

34 ostatnio miałem Wega i chce sprawdzić ile można max skrócić. Ale ilość na koniec musi być co najmniej jak ostatnim razem 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@vego1989 bez stresu 😄 sam mam z tym problem ale opatentowalem sposób by usunąć xD 

Wystarczy się cofnąć stronę w fotorelacji po czym znów wrócić na obecną stronę. Jak wejdziesz w pole pisania to wyskakuje stara treść i zapytanie czy wyczyścić edytor.. czy coś takiego i cykkk jest czysto 😄 haha

Oczywiście że można już ciąć 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...