Skocz do zawartości
WBB

|Barney's Farm| 3xWhite Widow XXL + 1xGorilla Zkittlez 400W HPS, 3xGirl Scout Cookies 100W HPS

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Zielone krainy

@WBB Przełączaj , jak najszybciej , bo potem karmienie będzie trudne. Mi zostało palenia do góra niedzieli, więc za 3 dni detox. :classic_sad:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zielone krainy ja to będę brata atakować niech pożyczy trochę mojego jarania:)

A co do karmienia to tego RootJuica już się nie leje? Bo już dawno go nie dawałem..

Blooma i topmaxa 2-3 podlania temu już zacząłem dodawac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@WBB Ja daje ukorzeniacz do końca wega, ale teoretycznie podaje się do 4 tygodnia kwitnienia. Bloom na wegu i do tego stymulator kwitnienia? :D To niezły agent z ciebie.

Edytowane przez Zielone krainy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Zielone krainy napisał:

@WBB Ja daje ukorzeniacz do końca wega, ale teoretycznie podaje się do 4 tygodnia kwitnienia. Bloom na wegu i do tego stymulator kwitnienia? 😄 To niezły agent z ciebie.

No wg tabelki z biobizza to nie powinno im zaszkodzić 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@WBB Bloom jest na kwitnienie, a nie na wega, tak samo top max , jako stymulator kwitnienia, co ma stymulować , jak nic nie kwitnienie, bo jest na wegu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
28 minut temu, Zielone krainy napisał:

@WBB Bloom jest na kwitnienie, a nie na wega, tak samo top max , jako stymulator kwitnienia, co ma stymulować , jak nic nie kwitnienie, bo jest na wegu?

No to odstawiam te nawozy i zapamietuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Duży namiot 19/0/0

Mały namiot 18/1/0

W małym rano zmieniłem na 12/12.

I wpadłem na pomysł, że jak ktoś pomoże to podszkolę się przy tym grow z nawożenia... bo jakoś tak trochę po omacku idę z tym swoim nawożeniem 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

18/1/0 czyli 18dzien życia pierwszy flo a 0?

Mi kurde jedna panienka umiera, chyba za dużo właśnie najebałem nawozów. Dwie pieknie idą a ta jedna ma liście gdzieniegdzie zjarane żółte i suche...😒A planowana ścinka dopiero za dwa tygodnie....będę jej lądował sama wodę, zobaczę może przeżyje zeby wszystkie w jednym czasie uciąć...

Edytowane przez vego1989

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, vego1989 napisał:

18/1/0 czyli 18dzien życia pierwszy flo a 0?

18 dzień życia czyli wega (ale liczone dopiero jak wyszło 2 piętro czyli bez tego z liściem jednopalczastym). 1 dzień indukcji. Jak zacznie kwitnąć to będzie np 18/14/1.

2 tygodnie to powinno Ci tam wytrzymać 😉

Edytowane przez WBB

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Tester i żaden żołnierz Ziobry jak się uprze to da radę namierzyć takiego tu użytkownika czy nikt mu nic nie udostępni?

10 minut temu, Tester napisał:

dobrze lecisz będą dobre topy

Jeszcze się dobrze nie zaczęło więc lepiej nie chwalić dnia.... 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zielone krainy @Zielone krainy  Nawozy organiczne rządzą się swoimi prawami bo np. są produkowane z jakiejś materii organicznej np alg morskich jak w przypadku blooma czy growa od biobizza gdzie stosunek  NPK w jednym i drugim jest praktycznie identyczny, w bloomie azotu jest mniej przy takiej samej ilości PK więc teoretycznie można podlać na wegu bloomem ale praktycznie nie ma to sensu chyba że pod konkrętną ziemie albo kokos który jest jałowy i chcemy coś tym uzyskać. 

tak samo w topmax jest to organika i nie ma tylko w nim konkretnych hormonów czy związków chemicznych odpowiedzialnych za wzrost na kwitnieniu ale także jest spektrum innych związków które w jakimś niewielkim stopniu mogą wpłynać na ekosystem w glebie, mniejsze zasolenie, czy obniżenie ph. Mogą to być efekty niewielkie a w niektórych przypadkach coś wnieść. Osobiście nie wykryłem korzyści z lania tego na wegu szczególnie jak kupuje ziemie allmix czy nawet lightmix od biobizza jest wypasiona ale może jak ktoś ma uniwersalną z biedry to huj wie może mu coś to da.

Do tego nawozy organiczne działają z pewnym opóźnieniem to też sprawia że lepiej lać wcześniej niż później. Producent podaje bo wiadomo chce by zeszłym nawozy jak najszybciej, może nie zaszkodzi ale wcale może nie pomóc.

 

Edytowane przez Growerseed

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...