Skocz do zawartości
WBB

|Barney's Farm| 3xWhite Widow XXL + 1xGorilla Zkittlez 400W HPS, 3xGirl Scout Cookies 100W HPS

Rekomendowane odpowiedzi

9 godzin temu, WBB napisał:

Brat się zapyta co mi dało to obcięcie głów to mu powiem, że nie wiem 🙂 Zwalę na typów z forum 🙂

Powiedz bratu że szefem jesteś już Ty😂 a tak serio to nauka jest taka: Jak nie śpieszy Ci się z wegiem to możesz robić w różnych sekwencjach. Ale jak Ci się śpieszy to lepiej cięcie najpierw bo roślina ma czas się otrzepać po jakiś stresie jakim jest cięcie jej kawałka ciała. Później można w spokoju rozprowadzać odrosty - lst- i przełączać na flo. Jakbyś zaczął od lst i teraz np ciachał a zaraz przełączył to na pewno nie poszły by w górę jak pójdą teraz przy lepszej sekwencji treningów. Ja tak to widzę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@WBB topa robisz po to by zmienić format rośliny. Jeżeli jest to odmiana co ma dominację głównego topa i nie chcesz choinki w namiocie to pozbawiasz ja głowy i wtedy łatwiej nad nią panować. Moc wzrostu idzie teraz w odgałęzienia które zostały. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

18/0/0

Nie wiem czy ma to jakiś sens to co zrobiłem. Dostawilem mały namiot, cug sprawdziłem, że jest i wladowalem tam 3 sztuki. I tak się na wysokość nie wyrobie...

PXL_20230928_205103682.thumb.jpg.2b195ac28db1b67dda435334d835cb8a.jpg

PXL_20230928_205131509.thumb.jpg.0451ece7c3e11848f7eb757927bc8792.jpg

 

Czy tego wszystkiego nie przełączać już? Bo jakoś szybko zapierdalają. Ten Gorilla lewy dolny róg to już woła o przełączenie...

Te 3 małe też bym od razu przełączył..

PXL_20230928_205141537.thumb.jpg.e0ecdcb039af04b2a6d08407f01aa97a.jpg

PXL_20230928_205148049.thumb.jpg.629ca6a4e1d9fc061f6ce808f04225db.jpg

@Zielone krainy, @vego1989, @Mr.Green przełączać? Bo to jeszcze 14 dni będzie dalej po przelaczeniu rosło 🙂

@Udyr

@Udyrto byś tu za światło dorzucił?

Planty nie zglupieja jakbym je tak teraz przerzucał spod 100 pod 400W i spowrotem? Bo do końca pewny nie jestem, że ten mały namiot zostanie...

Edytowane przez WBB

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@WBB zanim przełączysz to liści trochę usuń,  gęsto jest.

do 30 dnia max bym trzymał w tym niskim namiocie na wegu. Później tylko łamanie zostanie jak będą mocno się wyciagac.

Jesli masz odpowiednią lampe do powierzchni to dodawanie światła nic nie poprawi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Udyr napisał:

zanim przełączysz to liści trochę usuń,  gęsto jest.

W sumie to ani jednego liścia jeszcze nie usunąłem.

Ostatnim razem miałem 34 dni Wega i teraz myślałem o jakimś krótszym. Ale masa jest priorytetem 😉

Aktualny pobór 641W 🙂

Screenshot_2023-09-28-19-59-52-66_d448303990bb92d03c4d800220c6084a.thumb.jpg.e58b4e8a69c50e1cab3599e166d07e9a.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@WBB  Zależy, co chcesz uzyskać, jak ci wielkość donic pozwala to ja bym je jeszcze na wegu trzymał, jak ci coś na wysokość nie będzie się komponowało to zrobisz supercroping, czyli połamiesz łodygi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@WBB W 5 litrowych donicach to bym przełączał szybko, bo korzenie będą się dusiły, weg z 15 dni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, Zielone krainy napisał:

@WBB W 5 litrowych donicach to bym przełączał szybko, bo korzenie będą się dusiły, weg z 15 dni.

No to nie wiem czy jutro rano o 6 nie polecę programatora przestawić... albo może zostawię jeszcze dzień niech się do nowego miejsca przyzwyczaja 🙂

@vego1989 jak jest masa zadowalająca to i cała reszta też jest wtedy ok 🙂

Mi może na tydzień palenia zostało 🙂

Edytowane przez WBB

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...