Skocz do zawartości
cejerowski21

1xLSD Auto Barney's Farm 1xWhite Widow Auto - ZarówkoLed

Rekomendowane odpowiedzi

W sumie tak dziwnie trochę się unosić honorem.Rośliny tragiczne masz.A czym chcesz naturę ratować?farmaceutykami.Poza tym natura ratuje się sama świetnie bez ludzi.i tuby warto o humusie coś wiedzieć a nie topmax czy inne boost.

@cejerowski21 nie ma sprawy.Nie obrażamy się tylko sadzimy i palimy 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze wyluzuj trochę, dobrze tutaj ci piszą o przyczynach. Może ma za mokro, może za słabą rotację powietrza w boksie masz. Podlewaj kiedy doniczka dużo lżejsza jest. Mikroryza dobrze chroni roślinę przed wysuszeniem/mokrym podłożem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co się kłócić przy roślinkach.Nie lubią tego 🙂 Warto pamiętać o pewnych podstawach nie koniecznie z growshopu.Dużo ludzi krzyczy BIO a roślinie leje litrami butelki z dziwną nazwą, ktorej dziwność powoduje, że nie muszą wiedzieć co tak naprawde jest w butelce.Ważne, żeby był MAX.MAX musi działać.To ciągle są pierwiastki...Też tego będę używał, ale to nie jest klucz do sukcesu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień 37 i 27

lemon kwitnie, usunąłem pojedyncze mocno poturbowane, żółte, martwe lub pół martwe liście, kilka sztuk.

Z racji że WW wyżarł się odkąd ostatnio go widzialem(na zdjęciach powinno być widać), żółte wyjadające się liście podlałem go tak: 1,25L wody o pH~6.3, ok0,5ml calmagu, ok3ml biobloom, ok 3ml top max(wartości około ponieważ używałem do tego pipety a nie dokładnej strzykawki)

lemon haze podlany 1L wody pH~6,3 z ok1ml top max

Następne podlanie w poniedziałek😀

IMG_7392.jpeg

IMG_7391.jpeg

IMG_7390.jpeg

IMG_7389.jpeg

IMG_7388.jpeg

A i oczywiście  odpiąłem lemon haze od stelażu namiotu, obniżyłem ciutkę lampe(kilka cm), i pokręciłem trochę doniczką lemon haze

Edytowane przez cejerowski21

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień 30 i 40

lemon 1L wody z 2,5ml bio bloom, 3 ml top max ph 6,2-6,3

white widow 1,25L wody ph ok6,3 z 5ml bio bloom, 4 ml top max, 0,25ml Calmag

Zdjęcia robione w nocy dlatego planty są opuszczone w dół, podwiązuję jedną łodygę lemons tak żeby zająć trochę wolnego miejsca w namiocie i doprowadzić więcej światła do topkow, usuwam pojedyncze liście i pojedyncze słabo rokujące kwiatostany, otwierając wita mnie zapach kawy i leciutki zapach cytrynowego Ludwika do naczyn

IMG_7430.jpeg

IMG_7427.jpeg

IMG_7428.jpeg

Temperatura jak widać to ok 17,5* w nocy i 50% wilgotności w ciągu dnia jak świeci lampa trochę się to zmienia 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień 33 i 43

White widow, obcielem kilka żółtych wiatrakowych liści z tyłu, podwiązałem łodygi żeby topki dostały więcej  usunąłem pojedyncze szczyty (najmniejsze)

1250ml wody + 7/8ml bio bloom+ 0,72 calmag+4 to max ph6,4

lemon usunąłem najmniejsze szczyty, coś tam podwiązałem, usunąłem kilka wiatraków 

1250ml wody, 3ml bloom, 3ml top max, 0,25 calmag ph6,4

lampe obniżyłem o max2-3cm, niżej już nie schodze ew na koniec. 

IMG_7471.jpeg

IMG_7470.jpeg

IMG_7467.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień 37 i 47 

lemon podlanie 1250ml wody ph6,2,

3 ml top max 

Kilka kropelek calmag 

i kilka kropel blooma

roślinka dosyć ciemna więc tylko tak

White widow 1250ml wody ph 6,4

5bio bloom 

4ml top max

0,5calmag

roslinka się ładnie wyjada, pojedyncze liście żółkną a topki rosną. 

Z obu roślinek usunąłem kilka pojedynczych słabo rokujących szczytów, white widow zaczyna leciutko zmieniać kolorek na lisach ale to przez to że w nocy mają ok 17-18*, ciężko mi to ogarnąć jak narazie, nie grzeje mieszkania więc temperatura taka musi zostać jeszcze trochę. Dajcie znać kiedy zacząć dawać pk white widow. 
Lampa jest ciutkę niżej niż wysokość baniaka oaza z biedronki, ładnie rosną jak mają dużo światła więc super. Poniżej daje jakieś fotki 

IMG_7509.jpeg

IMG_7511.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień 40 i 50


White Widow 1,25L wody 6,3ph,

6ml bloom,

1ml pk13/14,

4top max,

ok.0,3 calmag 

Lemon Haze 1,25L 6,2ph,

ok0,2calmag,

3,25ml topmax

 

Usuwanie kilku małych szczytów, u jednej jak i u drugiej roślinki, tutaj zwrócę się do was, czy lemona(ta po prawej) golić z tych małych szczytów dalej? W white widow wszystkie jakoś idą mniejsze większe wiadomo nie chce też zrobić 5 wielkich pałek takie topki po 0,5g i więcej też są fajne, lemon jak widać ciemny nie pokazuje braków jakichkolwiek pierwiastków, przy następnym podlaniu dam jej blooma, topki lemona pachną już cutrusem, a white widow słodyczą, przebarwienia na white widow widoczne na ostatnim zdjęciu powstają raczej z wyniku niskich temperatur bo jest to około 17/18* na dnie boksa w ciągu dnia. To tyle :yummy:

image.jpg

image.jpg

image.jpg

image.jpg

Edytowane przez cejerowski21

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...