Skocz do zawartości
cejerowski21

1xLSD Auto Barney's Farm 1xWhite Widow Auto - ZarówkoLed

Rekomendowane odpowiedzi

Ja bym poczekal jeszcze z tym lsd. Mialem ostatnio podobna sytuacje. Dwie pestki wsadzono  w waciki tego samego dnia. Wykielkowaly dzien po dniu i wygladaly ok. Po wsadzeniu do ziemi jedna zaczela rosnac w trybie expresowym a druga wyszla na powierzchnie po okolo 2 tygodniach mimo, ze spisalem ja na straty. Oczywiscie widac duuuza roznice w tym jak sie rozwijaja i kwitna ale cos z niej bedzie🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ww dzien8

kielkuje lemon haze i big ak 47 które wyjdzie te wsadze obok. W pustej donicy zauważyłem małe chujostwa chodzące po ziemi jak mikro muszki owocówki, spryskałem powierzchnię obu doniczek roztworem z olejkiem neem, nie pryskałem liści roślinki, sama ziemie

image.jpg

image.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień 9 White widow, rośnie jak na drożdżach dzięki temu root juice, lemon w końcu strzelił i puścił jakiegoś kiełka, może z pół centrymatra ma, wrzucam to do ziemi roślinki nawadniam root juice 2-3ml/500ml 6.3ph

image.jpg

image.jpg

image.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień 10 ww

lemon-0 nie wyszedł jeszcze, jeśli nie wyjdzie mam też big ak które się kiełkuje ale nie wiem czy przy 2 tyg roślinie jest sens pestkę wrzucać oblk 

IMG_6850.jpeg

Woda z root juice ph ok6,3 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...