Skocz do zawartości
cejerowski21

1xLSD Auto Barney's Farm 1xWhite Widow Auto - ZarówkoLed

Rekomendowane odpowiedzi

Mamy finalny wynik, fakt suszone krótko ale wysuszyły się aż za bardzo, dwa wentylatory mieszające, wentylator wpychający i wyciągający to jednak za dużo. Później będzie o efektach. 

Lemon haze: 40 gram 

IMG_8115.jpeg

IMG_8116.jpeg

White widow: 60gram

 

IMG_8118.jpeg

IMG_8119.jpeg

+ 2-3 gramy podkradzione wczesniej. Wszystko łącznie daje nam wynik ponad 100gramów palenia! 

Edytowane przez cejerowski21

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mr.Green sprawdzalem, wilgotnosc jest okej, w boxie podczas suszenia było 18-20* 42-45% wilgotności, dwa wentylatory wiejące na topy. Niektóre topki są idealnie wysuszone niektóre za suche, podczas trymowania poobcinałem topki na mniejsze tak żeby była mniejsza szansa na to że wejdzie plecha. Oczywiście słoiki będę odkręcał i wietrzył co kilka godzin a materiał w środku będę “mieszał”. W każdym pojemniku znajduje się integra na 15g suszu, pojemników mam 4 albo 5 z suszem po ok 15-25g każdy. W większych są dwie integry w mniejszych jedna. Będzie dobrze.

Nie mam niestety takich małych mierników wilgotności żeby wrzucić do pojemnika z materiałem ale wietrzenie częste myślę że zapobiegnie w większym stopniu powstawaniu plechy 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ustawia sie wentylatorów na topy  ( tym bardziej dwóch )  Palonko im schnie dłużej tym lepiej ( 10 dni ) + / - Co do odkręcania słoików bardzo dobrze ziomek ale   zainwestuj w saszetki utrzymujące wilgotność   ( ewentualnie kup te małe mierniki )  są tanie i będziesz miał 100 % pewności .... Gdzie będziesz trzymał słoiki ? 

@cejerowski21 I czy będziesz przeprowadzał Curing ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@cejerowski21 daj je jeszcze na dzień/dwa do suszenia. Po tych zielonych listkach widać ze jest tam jeszcze sporo wody.

Nie warto całego poświęconego czasu na uprawę zmarnować niedokładnym wysuszeniem końcowego materiału ✌️

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Resi666 saszetki utrzymujące wilgoc są już wrzucone słoiki w ciemnym miejscu o temperaturze pokojowej/ trochę niższej 

@Udyr w jaki sposób to teraz zrobić? Wysypać susz na karton i do boxa?

Jutro wrzucę wszystko do dwóch pudełek i zostawię w boxie na jeden/dwa dni żeby się podsuszyło mocniej. Czy jedna noc w słoikach wszystko wytrzyma czy zajdzie już plecha?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak powinieneś zrobić ziomek 🙂 ( mieszający może tez byc na wolnych obrotach ale dmuchający w ziemię , chodz teraz topy na ziemi 😄 to w ścianke boxa  ) zawsze to lepsza cyrkulacja powietrza ...

ps. Ładne palonko ❤️
 

Edytowane przez Resi666

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie nie dałem specjalnie mieszającego, naszła mnie rozkmina czemu niektóre topki u innych osób po wysuszeniu są takie zbite np tuIMG_8130.thumb.jpeg.ed8cf0f25fca0f3f4a38860cf1022497.jpeg  

moje wyglądają inaczej może tu będzie widać:IMG_8117.thumb.jpeg.77e344a60c627c6137ca7d7a3b451876.jpeg

Czy jest to kwestia zbyt szybkiego suszenia? Topki aż się robią luźniejsze od wentylatora wiejącego na nie? Czy jest to bardziej kwestia curringu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...