Skocz do zawartości
cejerowski21

1xLSD Auto Barney's Farm 1xWhite Widow Auto - ZarówkoLed

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień 26 i 16

lemon 500ml wody+ 2ml root juice +5 kropel bio grow

white widow 750ml wody + kilka kropel bio bloom + 0,5ml top max 

PH WODY 6,3

poprawka lst przy Lemon haze, złamanie jednej łodygi która chyba udało mi się złożyć 

IMG_7153.jpeg

IMG_7154.jpeg

IMG_7155.jpeg

IMG_7160.jpeg

IMG_7161.jpeg

IMG_7162.jpeg

IMG_7157.jpeg

Chętnie przyjmę wszelkie wskazówki :bonghit:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zycienamaxa do czwartku mają odemnie spokój 😄 

@vego1989 właśnie nie wiem jak to zrobić bo odsunąłbym i zrobił ciut inne ustawienie w boxie, tak że jedna roślina będzie z przodu druga z tyłu/ po prawej i po lewej je ustawić tak żeby każda miała połowę boxa tyle że przeszkadza mi to że trzyma wszytsko drut od spodu obie roślinki 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odcinaj te druty... jak im fryzjera później zrobisz bez wyciągania? 🙂

Chyba, że dasz radę tam zanurkować i powycinać ładnie 😉

 

Ps. Jak Ci się przypadkiem z jakiegoś powodu szarpnie boxem to mogą być ranni...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@WBB czyli mówisz żeby white widow, ta która już kwitnie podpinać całą? Nawet ten drucik który jest przyczepiony do boxa do dolnej części rośliny? Odpiąć ją tak kompletnie? Nie wyprostuje mi się cała +20cm?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień 28 i 18 

Jutro podlanie, a dzisiaj usuwanie wszytskich elementów które trzymają łodygi z kwiatostanami przy ziemi. Druty idą out, podwiązuje tylko jedną łodygę żeby kwiatostany na niej dostały więcej światła. Złamana łodyga Lemon haze ma się tak sobie niby nie obumarła ale jednocześnie nie zrosła się, hmm. Zostawiam podpórkę tak jak wcześniej jutro podlewam i poczekamy co dalej. Usunąłem trochę liści które zasłaniały szczyty. Niektóre liście z tych obciętych były lekko żółte/ żółte/ żółkły, co po niektóre miały miejscami ciutkę brązowe placki, chyba po prostu obumierały no i niedobór calmagu, tak mi się wydaje. Jeśli ktoś wie to proszę pisać co tam powinienem im podlać jutro. 
 Niżej fotki

IMG_7200.jpeg

IMG_7199.jpeg

To ta złamana lodygaIMG_7201.thumb.jpeg.cbe5286f5edec401defb3ff1eb6776ee.jpeg

IMG_7202.jpeg

IMG_7203.jpeg

IMG_7208.jpeg

Jedyna łodyga która nadal jest pod drutem 

IMG_7204.jpeg

IMG_7207.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@WBB robiąc lst przywiązałem dół łodygi drutem do ściany namiotu żeby naciągnąć łodygę u dopiero ją gielem, @WBB @vego1989 czyli podpinać spowrotem? 😆 myślałem że to jakaś sztuczka ze odpina się całą jak kwitnie i nie wyprostuje  się 😆

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...